Avon

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: trisztan, az összetevőket feltöltötte: nekokaa, Módosítva: 2016. január 15.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

Az Avon Attraction for Her női parfümhöz tartozó illatosított testápoló.

Úgy tervezték meg, hogy még közelebb hozzon Téged és a kiszemelt férfit. A csábító szeder, a férfi kölniben szintén a szívjegyben található, mágnesesen vonzó pézsma és a vaníliával megbolondított ámbra tartós illata ellenállhatatlanná tesz.

Ár: 1300 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: készpénz, személyes átvétel bárhol Budapesten

lZsuzsi

2020. október 18.

Nagyon szerettem, a parfummel egyutt hasznaltam. Persze alapos hidratalast nem nyujtott, de en nem is ezt vartam el tole. Nyaton csak bekentem magam vele, es suhantam is dolgomra. En magabiztosabbnak, teljesebbnek ereztem magam ha rajtam volt es igy mentem A-bol B-be, extra illatossa tett :D nyomatekositotta a parfumot, ez a lenyeg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 18.

cuppoyjka

2020. augusztus 31.

Imádom a testápolókat. Ezt a parfümmel együtt szettben vásároltam. Az illata nagyon finom, az állaga nem rossz, de összességében nem szívesen használnám minden nap. Esténként fürdés után szoktam az egész testem bekenni, viszont ennek annyira intenzív az illata, hogy nem esett jól utána ágyba bújni. Szerintem ez inkább nappali használatra lenne jó, végül is én is úgy használtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 31.

jpburn

2019. december 27.

Az illata nagyon jó, szettben vásároltam a parfümével együtt. Gyorsan beszívja a bőröm, de annyira nem hidratál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 27.

risztina

2019. február 3.

Parfümhöz kaptam, ezért kipróbáltam. Illata jó... és mást nem is tudok mondani róla. Nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

flowing

2018. július 21.

Nagyon szeretem az Avon parfümös testápolóit, kellemesen hidratálnak, gyorsan beszívódnak, a hosszan tartó finom illatuk van :) Eddigi tapasztalataim alapján mindegy melyik parfüm testápolóját választom, valószínűleg egy "alap krém"-be vannak elkeverve az illatok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 21.

AppleMaple

2018. május 10.

Magamtól biztosan nem vettem volna meg, viszont ajiba kaptam a parfümjével együtt, ami az egyik kedvenc illatom és igy végül ezt is elhasználtam. Átlagos krémnek mondanám, ami nálam sokat dobott rajta az az illata

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 10.

Antonietta

2018. január 10.

Az illata intenzívebb és tartósabb mint magának a parfümnek. Könnyen beszívódik, de nem hidratál annyira jól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

dikeee95

2017. december 29.

Nagyon jó illata van, sajnos annyira nem hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

Nagyon jó illata van, sajnos annyira nem hidratál.

manocska91

2017. október 15.

az illata szuper (mint a parfümjének) és tartós
azért kap csak 3 csillagot, mert bár mikor elkezdtem használni semmi negatívumot nem éreztem, egy idő után olyan volt, mintha filmréteget kennék a bőrömre, úgy kellett megszabadulni tőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

az illata szuper (mint a parfümjének) és tartós

Lolychan

2017. szeptember 15.

Csatlakozom, kicsit erős az illata, de könnyen beszívódik és a bőrömet se irritálta.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak