Avon

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LizLiz, Módosítva: 2020. április 20.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

• egyensúlyba hozza és hidratálja a bőrt
  • bőrnyugtató és bőrpírt enyhítő omega zsírsavakban gazdag
  • selymesen sima tapintást és komforérzetet kölcsönöz a bőrnek
  • mélyen tisztít, táplál, nyugtat és ragyogóbbá teszi a bőrt
  • nem hagy maga után zsíros érzést
  • csökkenteni a börpírt

1200 Ft Avon Cannabis Sativa Oil Cleanse & Calm Arctisztító Olaj
Ár: 1200 Ft + postaköltség , Eladó: csicsy22
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: --, fizetés: banki átutalás után postázva
Ár: 900 , Eladó: zsoppyka
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Érd, fizetés: Átutalás után posta vagy személyes átvétel Érden.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

karamella92

2021. július 19.

Vegyes èrzelmeim vannak...szèlen tisztító, nem irritál viszont valahogy mindig belemegy a szemembe és agyon csípi :D emiatt biztos nem fogom újravenni, pedig a hatással elégedett vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 19.

c_andersen

2021. július 13.

Két lépéses tisztítás első lépése. Nagyon jól működik, nem csípi a szemet és az illata is nagyon bejön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 13.

Paulaanka

2021. július 5.

Kétlépéses arctisztítàs első fàzisaként hasznàlom, tökéletesen lehozza a sminket, kellemes, gyógynövényes illata van. Utàna mindig hasznàlpk habzó arctisztítót is, mivel kombinàlt, inkàbb zsírosabb bőröm van, így együtt tökéletesen tiszta lesz a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 5.

nesztee

2021. július 2.

Nekem ár-érték arányban nagyon bejött ez az olajos lemosó. Én is duplatisztítás első lépéseként használom, és szerintem abszolút teszi a dolgát. Nekem tetszik az illata is. Annyi, hogy áttöltöttem egy pumpás üvegbe, mert az szerintem sokkal praktikusabb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 2.

skinandhair

2021. június 13.

Az első olajos tisztítóm a duplatisztítás első lépéseként, szóval összehasonlítási alapom nincs, de ez tetszik nagyon. Sajnos az Avonon kívül nem igazán létezik itthon olajos tisztító (Nivea vagy babaolaj van még, de nekem ezek nem voltak szimpatikusak), a koreaikat én pedig drágának találom, ezért próbáltam ki ezt, pláne hogy az összetevői is szépek, és itt is csak jó vélemények voltak róla. Először az Avon másik olajos tisztítóját akartam kipróbálni, de az nem volt, kíváncsi vagyok arra is. A Cannabist indokolatlannak tartom benne, szkeptikus vagyok hogy bármire jó, de hát ez van most hype-olva :D
Az arcomat szoktam vele lemosni, alapozót és fényvédőt, erre szerintem nagyon jól működik. A szemsminkemet előbb rendes kétfázisú sminklemosóval lemosom, én azt utálom bármi mással mosogatni, amivel igazából csak beledörzsölöm a szemembe az egészet. Egyszer-kétszer ezzel a lemosóval is próbáltam, de nagyon csípett és homályosan láttam utána, de lehet csak én vagyok a béna, az ilyen arclemosókkal én nem tudom lemosni a szempillaspirált.
Lehetne pumpás vagy bármilyen más adagolója, mert így csak borul belőle, de a tenyerembe szoktam önteni pár cseppet és a másik kezemmel viszem fel az arcomra.
Meglepett, hogy nagyon folyékony, nem tudom más olajos lemosók is ennyire hígak-e.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 13.

vvvani05

Korcsoport: < 18
2021. június 12.

Igaz, hogy az Avon nem része a tudatos bőrápolásnak, de szép incije van ezért gondoltam kipróbálom. Zsíros bőröm van, nagyon puha lesz tőle az arcom, nem is fénylik utána. Azt nem tudom, hogy mitesszerek hatásában ér-e annyit mint a Nivea Grape Seed, de lemosónak jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. június 12.

Puszedli83

2021. május 1.

Arctisztításnál ezt használom első lépésként, nagyon jól leoldja a fényvédőt, alapozót. Semmilyen irritációt nem okozott. Biztos újra veszem,ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 1.

skincarefanboy

2021. április 30.

Azért próbáltam ki, mert egy olcsóbb, elérhető olajos lemosót kerestem, de nem igazán találtam mást. Összességében angyon szeretem, jól tisztít,nem irritáló az illata, és nem marad olajos érzet az arcon tőle. Az avonos termékekkel eddig rossz tapasztalataim voltak, de erre azt kell, hogy mondjam teljesen okés!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 30.

edina9989

2021. április 16.

Nagyon régóta ragaszkodtam foggal-körömmel a micellás vízhez, mert egyszerű használni, jól is esik, arról ne is beszéljünk, hogy "olajat az arcomra? dehogy". De nem tudtam elmenni a rengeteg áradozás mellett az olajos lemosókkal kapcsolatban, úgy döntöttem én is kipróbálom. Azért esett erre a választásom, mert nagyon jók voltak a vélemények, és első ilyen terméknek semmiképp sem szerettem volna sokkal drágábbat választani. Most én is csatlakozom a jó véleményekhez, mert nagyon jó érzés vele arcot mosni, nekem lehozza az alapozót, szemfestéket, szempillaspirált gond nélkül (utána a második lemosást követően a hófehér törölközőmön sem volt semmi sminkmaradvány), utána kellemesen puha és egyáltalán nem olajos a bőröm. Egyedül az adagolója az, ami nekem nem a legkényelmesebb, de a pozitívumai miatt ettől el tudok tekinteni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 16.

Kremcica

2021. április 2.

Eddig mindig utáltam a sminklemosó-, úgy általában kozmetikumként használt olajokat. Mikor ezt megkaptam hónapig csak rakosgattam, míg végül csak elkezdtem használni és milyen jól tettem! Az elején lévő Isopropyl Myristate-től kicsit tartottam, de nem okoz problémát (ergo pattanást). Az állaga pont jó, nem túl sűrű nem túl híg. Pár csepp elég belőle, felkenem az arcomra utána benedvesítem a kezemet és belemasszírozom az olajat az arcomba ami tejszerűvé válik. Mindent levisz, alapozót, púdert, szemhéjpúdert, fényvédőt. Könnyű lemosni, nem ragacsos. A szempillám környékére mást használok mert extra érzékeny a szemem, de mint sminklemosó mindenhol máshol szuperül teljesít. Utána egy arclemosó és kész is vagyok az arcom pedig tiszta és puha. :) Van egy minimális zöld-tisztaság illata, de nem zavaró nekem igazából még tetszik is. Szerintem ha egyszer elfogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 2.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Jasminum Officinale Flower/Leaf Extract

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Kendermagolaj. A tévhitekkel ellentétben a kendermag, így az olaja sem tartalmazza a kábító hatású delta-D-tetrahidro-kannabinolt (=THC), az ugyanis a növény virágos hajtásainak levelein elhelyezkedő mirigyekben van. A CosIng besorolása szerint bőrpuhító és bőrkondicionáló hatása van. A  kendermagolaj esszenciális zsírsavakban gazdag: 60-70%-ban linolénsavat (Omega-6), 15-25%-ban alfa-linolénsavat (Omega-3) és 1,7% gamma-linolénsavat (GLA) tartalmaz. Az összetevő a truthingaing és Paula Begoun szerint is kizárólag bőrpuhító hatással bír a bőrre, minden más állítás megalapozatlan (például, hogy képes meggyógyítani ekcémát), bár eszerint a tanulmány szerint GLA tartalma révén helyileg alkalmazva viszketéscsökkentő hatással lehet a száraz bőrre, e szerint a vizsgálat szerint pedig hasznos lehet az atópiás dermatitis tüneteinek kezelésében.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Azulénszármazék, melyet a kamilla olajából nyernek. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antimikrobiális anyag, vagyis segít a bőrön található mikroorganizmusok egyensúlyban tartásában, valamint illatanyagként is használatos.  A Truthinaging információi szerint kék színe miatt gyakori összetevő ősz hajra való samponokban. Gyulladáscsökkentő tulajdonságokkal is bír, ami lehetővé teszi, hogy megnyugtassa a fejbőrt és a szőrtüszőket.