Avon

Ár:   649 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: illesbb, Módosítva: 2016. március 18.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Arckrém kétszeres kollagénnel és elasztinnal

​A kétszeres kollagén és elasztin formulának köszönhetően, segít minimalizálni a megjelenő finom ráncokat és segít javítani a bőr feszességét. A bőr puha és rugalmas lesz. Klinikailag tesztelt. Hipoallergén.

Elphlane

2020. június 15.

Kb. fél éve használom.
Zsíros bőrűként néha soknak érzem. Főként az éjszakái krémet használom, imádom, hogy reggelre pihe-puha lesz az arcom. Ennyi pénzért tökéletes eredményt lehet elérni. Ráncaim nincsenek, de kipihentebbnek néz ki az arcom reggelre, ha használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 15.

Kb. fél éve használom.

Talar

2019. október 24.

A régi verziót szerettem, pár nap használat után a homlokomon, a szemem és szám környéki apró ráncok simábban lettek. Igaz, a szaga nem a legjobb, és pár pillanatra kicsit csípte a szemem, de a hatása kárpótolt. Amióta viszont van nappali és éjszakai verziója, az éjszakai van meg, de nem teljesít úgy, mint az elődje. Sajnos. Viszont sima éjszakai hidratáló krémnek jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 24.

Tinti

2019. május 22.

Nincs semmi bajom az ilattal, vélemények alapján reméltem hatásos lesz ez a krém, de kijöttek pattanások az arcomon tőle, úgyhogy inkább nem használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

Avonlany

2019. április 7.

Nagyon jó az illata és ultra gyorsan beszívódik. Imádtam amíg használtam, de sajnos valamely összetevőjére allergiás vagyok ez persze nem a termék hibája, így max. csillagot kap. :) Anyukámnak ajándékoztam, ő napi szintem használja és imádja. Érdemes figyelni, mert gyakran akciós, így 399 Ft körül is megvásárolható .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 7.

ReiHUN

2019. március 26.

Elég régóta megvan, nem olyan szívesen használom sajnos. Egynek elmegy, az illata hááát nem rossz annyira, de ez úgyis szubjektív. A hidratáló hatás nekem valahogy nem túl erőteljes, viszont ha többet kenek fel, azt nem igazán szívja be a bőr rendesen. Enyhe reakciót vált ki a bőrömből, nem veszek legközelebb, így is várom, hogy elfogyjon valamikor.. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 26.

hadri

2018. október 22.

Az első sokk akkor ért, amikor kibontottam. Irtózatos szaga van, a citromos ablaktisztítóhoz tudnám hasonlítani. A krém nagyon sűrű, nagyon kevés mennyiséget vittem fel belőle az arcomra, de még így sem szívódott be maradéktalanul, hanem "kukacosodott". Második használat után kidobtam. Szerencsére nem irritált és az ára is kedvező, ezért a 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.

Kriszti1987

2018. július 31.

Kizárólag télen használtam, mert melegben nem viseli el az arcbőröm. Kellemes érzetet hagy, jól kenhető, finom az illata. Sokáig elég. Igazából még maradt a dobozban, itteni tapasztalatok alapján félek, hogy a nyári hónapokat nem fogja kibírni. Ha meg is romlik, ősszel biztos újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 31.

zonga

2017. szeptember 27.

Nem ez a kedvenc krémem, de nem rossz. Ennyi pénzért meg nagyon megéri. Kicsit mű az illata (mondjuk ez nem zavar különösebben), és kicsit sűrű. Hidegben, télen nagyszerű, nyáron, kánikulában viszont sok a bőrnek, tömény kicsit. Éjszakára ajánlatos, de nem napi rendszerességgel. Kissé sűrű, zsírosabb, testesebb krém. Ha sokat kenek fel, kicsit "kukacosodik", nekem főleg a homlokomnál jellemző ez. .De ha keveset rakok oda fel, akkor rendben van a dolog. Pozitívum, hogy jó sokáig elég, olcsó, szépen hidratál. Feszesítésről nem tudok nyilatkozni (de nem használom még régóta).
Amit hiányolok, az a fényvédő. A régiben volt (igaz, nem sok), ebben semmi. így főleg éjszakára, illetve otthon használom.

UPDATE: Sajnos megromlott. Illetve nem tudom, de elég büdös lett, az állagán nem vettem észre semmi különöset, látványra sem látszott romlottnak, de hihetetlenül büdös lett, így kidobtam. Pedig nem volt meg régóta. Igaz, nem bánom, a végén már nem szerettem, nagyon töménynek éreztem. Télen.- ha nagyon száraz a bőr-, jó, de napi használatra szerintem fölösleges, és túl zsíros. Ennél sokkal jobb krémek is vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

nofa

2017. augusztus 1.

Már első használat után éreztem, hogy feszesebb az arcom és üdébb. :) Esténként használom nekem az illata annyira nem tetszik de megbarátkoztam vele. Ha nagyon pattanásos, zsíros a bőröm akkor inkább nem ezt használom inkább száraz bőrre való.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 1.

vl

2017. május 28.

Imádom azt a mű illatát.... :) most, hogy jön a jó idő, kezdem picit zsírosnak érezni, bár csak éjszakára használom úgyis. Amúgy lehet csak nekem nem tűnt fel, de eddig is 45+osnak írták ezt a krémet?:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Elastin, Soluble Collagen
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.