Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, az összetevőket feltöltötte: thaly, Módosítva: 2015. december 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Kézkrémek

ihavenotime4this

2016. november 2.

Nekem ez sajnos nem vált be. Nagyon minimálisan hidratált, nem is szívódott be rendesen, nagyon vizes állagú volt, gondolom ezért sem remekelt nálam annyira a hidratálásban. Kevés volt számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 2.

hbrigi25

2015. november 30.

Az egyik kedvenc kézkrémem volt, de sajnos már nem rendelhető sem online, sem pedig a katalógusból. Hibátlanul végezte a dolgát. Jól hidratált, finom illata és állaga volt, nem hagyott ragacsos érzetet, ez miatt nyáron is nagyon szívesen használtam. Hiába keresem, sajnos már nem kapok sehol... :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 30.

Mignon89

2014. augusztus 5.

Szeretem ezt a krémet, mert nagyon jól hidratál, kellemes illatú és nem utolsó sorban hamar felszívódik, nincs zsíros érzet utána. Nem is várok többet egy kézkrémtől, nekem ez a favorit:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 5.

PAncsi79

2014. április 15.

Kevés kivételtől eltekintve nagyon szeretem az Avon kézkrémeit, szerintem szuperek.
Ez is jó: gyorsan beszívódik, nem ragad, viszont szépen hidratál. Ha nagyon száraz a kézbőröm, akkor használok egyszer-kétszer intenzívebb krémet, de ez nagyon bejön, jó kis krém!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 15.

sztinke

2014. április 15.

Szuper ez a kézkrém! Elég sok félét kipróbáltam már, avon-osokat, drogériásat, gyógyszertárit, de eddig ez a leggyorsabban beszívódó. Tényleg express és egyáltalán nem ragad. :) Nekem a hétköznapokra éppen elég is. Legfeljebb a fagyos, szeles, téli időben igényel erőteljesebb hidratálást a kezem, olyankor nem ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 15.

Audrey80

2014. január 25.

Kezem mint a sivatag, kenhetném egész nap. Egyetlen pozitívuma, hogy nem ragad utána a kezem, jól beszívódik, könnyű krém, nekem túl könnyű is, nyáron talán elég lehet, de télen semmit sem ér.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 25.

Bolvarin

2013. október 30.

Nemrég rendeltem, nagyon olcsó volt. Ár-érték aránya kitűnő, én napi többször is beszoktam kenni a kezem, ez már egyfajta pótcselekvés nálam:), és nagyon szeretem. Illata kifejezetten tetszik, és nagyon gyorsan beszívódik. Puhává varázsolja a kezet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 30.

cutecurly

2013. október 29.

Gyorsan beszívódik, finom az illata és olcsóóóóóóó :) Akinek nem véresre száradt a kicsi keze, annak bátran ajánlom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 29.

geucsa

2013. október 16.

Tényleg gyorsan beszívódik és tetszik az illata. Úgy tűnik jól is ápol.
És csak 299 forint volt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 16.

Tényleg gyorsan beszívódik és tetszik az illata. Úgy tűnik jól is ápol.
És csak 299 forint volt. :)

lollippi

2013. október 15.

Gyorsan beszívódik, és nagyon hamar rendbe rakta a kezem. Nem vártam tőle sokat, mert eddig szinte minden kézkrémmel voltak kisebb-nagyobb gondok (az Oriflame-esnek nem említésre méltó a hátránya), de ennek egyelőre nincs. Első használat után máris helyre tette a kezem. Tény, hogy a hidegtől később kiszáradt, de bekentem, és megint egy napig nem volt semmi. Előbb-utóbb remélem, nem jön ki újra, eddig teljesíti, amit várok tőle: használata elmulasztja a szárazságot. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak