Avon

Ár:   699 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mia0602, Módosítva: 2019. július 5.

Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Megnyugtatja és táplálja a  bőrt. Nem maszatolódik, nem ereszt.

dorisza

2019. december 5.

Nagyon szeretem a fátyolmaszkokat, gondoltam kipróbálom ezt és az Aloeverasat is. Hatalmas csalódás volt !!! Folyik belőle az anyag, ez még nem is lenne annyira nagy gond, viszont miután feltettem, elkezdte csípni az arcom. Biztos nem veszek többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 5.

Gabria

2019. november 10.

Nekem is kifolyt belőle a sok anyag, amikor helyeztem fel, ami össze-vissza ragadt is, úgyhogy hoznom is kellett hozzá egy nedves törlőkendőt. 2x biztosan lehet használni, akár még 3x is, ha nagyon ügyes az ember. Nekem ragadt utána az arcom, mintha tényleg mézet kentem volna fel, szóval utána mentem is arcot mosni. Egyébként talán egy picit puhábbá varázsolta az arcomat, de hatalmas nagy csodát azért nem tett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 10.

Viki9727

2019. augusztus 11.

Nagyon sok anyagot tartalmaz, szó szerint folyik belőle amikor felhelyezem. Az illata kellemes. Nekem picit nagy volt a maszk, 2x tudtam használni. Nem ragast utána, puha volt a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

Mia0602

2019. július 19.

Elég nehéz szétnyitni, közben folyik belőle a felesleges anyag. Kellemes, szolíd illata van a maszk mérete jó csak a száj körül mintha el lenne szabva. Levétel után a bőrbe maszírozva nem hagy feszülő utóérzetet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 19.

Gyulladáscsökkentők: Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Avena Sativa (Oat) Meal Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Honey, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az avokádó termésének kivonata. A CosIng szerint emollient, hidratáló, bőrkondícionáló, bőrkisimító hatású összetevő.

Közönséges zab kivonat. Nyugtató, gyulladáscsökkentő összetevőként használt a kozmetikumokban.

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.