Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrej, az összetevőket feltöltötte: babussh23, Módosítva: 2016. augusztus 24.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Érezze a karácsony varázslatos hangulatát és kényeztesse bőrét ezzel a kedvelt kézkrémmel! Intenzíven hidratálja és simábbá varázsolja a száraz bőrt, és erősíti a körmöket.

Kiszerelés: 100 ml

vvivien

2018. május 7.

Az újabb verzioját használtam, kellemes az illata, viszonylag gyorsan beszívodik de nem tulságosan hidratál bekenem a kezem és amint beszívodott mar nem is érzem hidratáltnak

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 7.

Audrey80

2018. február 28.

Kicsit nekem zsíros utóérzetet hagyott, nem szívódott be és nem is védett eléggé. Azért elhasználtam, mivel nem drága, nem is vártam tőle sokat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 28.

kissbarbara1990

2015. november 15.

Nem szerettem. Nem szívódott be rendesen a bőrömbe és egy réteget hagyott maga után. Arról meg nem is beszélve hogy nem hidratált eléggé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

aranypáva

2015. november 13.

Ajándékba kaptam, így elhasználtam, de a kakaóvajasnál eddig egyik avonos kézkrém se volt jobb. Jó pont, hogy az illata kellemes és gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 13.

Adri95

2015. november 6.

Eddig teljesen meg vagyok vele elégedve :)
Nagyon jól hidratál, és gyorsan beszívódik :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 6.

Eddig teljesen meg vagyok vele elégedve :)
Nagyon jól hidratál, és gyorsan beszívódik :)

rizspufi

2015. július 12.

Nagyon szerettem, finom illata van, jól hidratál, könnyen beszívódik. Télen nagyon kiszárad a bőröm, teljesen rendbe hozta. Egy ideje már nem használom, de teljesen meg vagyok vele elégedve (csak illat miatt váltottam kakaóvajasra :D).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 12.

Bonn1e

2015. február 4.

Nagyon szeretem, jó az illata és állaga, jól hidratál. Sőt, bár kézkrém, de ez az első bármiféle kence, ami gyorsan helyrehozza a kiszáradt számat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 4.

brooke

2014. február 10.

Nagyon jó krém, könnyen beszívódik ès finom illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 10.

Nagyon jó krém, könnyen beszívódik ès finom illata van.

Baabbii95

2013. október 28.

Az illatát azt nem nagyon kedvelem. Könnyen felszívódik és hidratál, remélem hogy ez a téli napokon is így lesz majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 28.

dorikacska09

2013. október 8.

Az őszi időben megfelelően hidratál, szaráz bőrre ugyanolyan hatásos! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 8.

Az őszi időben megfelelően hidratál, szaráz bőrre ugyanolyan hatásos! :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Calcium PCA