Avon

Ár:   949 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kamelia, Módosítva: 2016. szeptember 19.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Tartós, intenzív hidratálást biztosít, segít enyhíteni a száraz bőr nyújtotta kellemetlen érzést, segít helyreállítani a bőr komfortérzetét és üde megjelenését, nem zsíros és szuperkönnyed formulájú. Tejfehérjével, makadámiadió-olajjal és E-vitaminnal.

MissQuen

2020. március 17.

Szerettem, könnyen beszívódott, különleges illata van. a 2. kedvenc lett az avon care testápolók közül.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 17.

Barbinc

2017. május 23.

Avonos testápolók közül ez a kedvencem!
Kellemes illat,kicsit folyós,de hamar beszívódik, a száraz bőrömre tökéletes!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 23.

Avonos testápolók közül ez a kedvencem!
Kellemes illat,kicsit folyós,de hamar beszívódik, a száraz bőrömre tökéletes!

Moonbride

2017. május 4.

Nagyjából két hete használom, nálam szerencsére nem okozott allergiás reakciót. A light elnevezést tènyleg komolyan gondolták,könnyen és gyorsan beszívódik,de nem is ad túl nagy hidratálást. Igaz nekem így tavasz végén már nem kell több, de akinek nagyon száraz a bőre,nem valószínű hogy szeretné. A kellemes illatával együtt összességében négyest ér,azért van jobb nyári testápoló is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 4.

kamelia

2016. szeptember 6.

Első használat után (nyáron, melegben) kiütéses lettem tőle és viszketett a bőröm rendesen.
Gondoltam, csak együtt az izzadással tették ezt velem, ezért tegnap este adtam neki egy újabb esélyt, már úgysincs olyan meleg idő.
Reggelre kivörösödtem tőle és majdnem lenyúztam magam, annyira viszkettem. Csak egy alapos tusolás segített némileg, de még utána is sokáig tele voltam kiütéssel.
Nem jártam még így Avon testápolóval, de ez borzasztó. Egy csillagot is csak azért adok neki, mert elvenni nem tudok tőle.
Az illata egyébként kellemes, de ez nem ellensúlyozza amit tett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

Az illata egyébként kellemes, de ez nem ellensúlyozza amit tett.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak