Avon

Ár:   949 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vimav, Módosítva: 2017. május 3.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

cutecurly

2012. december 30.

Imádom! Nekem teljes mértékben megfelel, bár igaz, hogy nem tartozom az extrém szárazbörűek közé. Illata fantasztikus és könnyen beszívódik. Már a 3 flakonnál tartok :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 30.

CocoSunrise

2012. december 5.

Szerintem meg nagyon becsapós, hogy mennyibe kerül ez is mint a többi Avon Care testápoló, hihetetlen gyorsan fogy és alig hidratál. Abszolút nem éri meg. Egy Nivea vagy Oriflame testápoló lehet hogy 30% - al drágább, de legalább 2x tovább bírja, nem is kell olyan gyakran kenegetni őket mert azok tényleg hidratálnak, kevesebb is elég belőlük. Szerintem ez pénzkidobás... még megérteném ha különlegesen szépek lennének az összetevői, de így... ugyan már. Na de ha valakinek van pénze dobálózni hajrá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 5.

anar008

2012. december 5.

Szeretem ezt a testápolót, mert nagyon hamar beszívódik, sima, selymes érzést hagy maga után. Ráadásul nem kerül vagyonokba.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 5.

allcatsaregrey

2012. május 25.

Az illata jó, egyébként egyáltalán nem hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 25.

Az illata jó, egyébként egyáltalán nem hidratál.

Lovely21

2012. március 17.

Az illatán kívül semmit nem szerettem benne. Kiszáradt bőrre kevés, az én bőrömet nem hidratálta megfelelően...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 17.

Nefertiti

2012. január 6.

Nekem nem jott be. Nem kenem magam minden nap testapoloval, ezert nekem keves, rendszeres napi hasznalat mellett lehet h jo, de igy nem, en max 3szor hasznalok egy heten testapolot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 6.

juliabella

2011. augusztus 30.

Olcsó, nagyobb kiszerelésű. Gyorsan beszívódik, de naponta érdemes használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 30.

Olcsó, nagyobb kiszerelésű. Gyorsan beszívódik, de naponta érdemes használni.

viku88

2011. július 29.

Ár-érték arányban nagyon jó kis krém, folyamatos használat során tényleg hidratál, könnyen beszívódik, nagyon kellemes az illata :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Colloidal Oatmeal
Hidratálók: Glycerin, Colloidal Oatmeal
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Zabkása. A kozmetikumokban gyulladáscsökkentő, nyugtató összetevőként és hidratáló anyagként használt. A zabkásában lévő béta-glükán és keményítő védi a bőrt és hidratál, a fenoloknak és az E-vitaminnak pedig antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Ideális összetevő az érzékeny, száraz, rozaceás bőrre.