Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2016. augusztus 25.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Kézkrém száraz bőrre rizskorpaolajjal és hidratáló komplex-szel. Segít ragyogóbbá és lágyabbá varázsolni a dúrva, száraz bőrt.

biankaj

2015. október 30.

Nem kedvenceim az avonos termékek, de ez tényleg jó. Főleg akkor használom, amikor nagyon száraz a kezem, akkor csodát tesz , viszont kicsit zsírosnak tartom:/:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 30.

Lolychan

2015. augusztus 17.

Szerettem ezt a krémet, remekül ápolta a kezeimet, de túl zsíros volt számomra. :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 17.

Edit87

2014. január 27.

Nagyon szeretem ezt a krémet! Igaz csak este használom lefekvéskor, mert elég tömény zsíros krém, de reggelre puha valóban hidratált lesz a száraz kezem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 27.

Theodora

2014. január 20.

Nagyon szeretem ezt a krémet, annak ellenére, hogy magát az Avont nem kedvelem. Valóban intenzíven hidratál, nagyon puha lesz tőle a kezem. Kicsit nehezen szívódik be, de ez betudható a céljának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 20.

lulla

2013. szeptember 7.

Én ezt a krémet leginkább télen használom,amikor durván kiszárad a kezem, akkor is inkább éjszaka,hogy mire felkelek teljesen beszívódjon .Napközbe lehetetlen hidratálni vele,mert bekenem a kezem ,és utána képtelen vagyok bármit is csinálni, arra marad a Kék Nivea :)
Nagyon zsíros tömény kézkrém, és jó tartós nem mellesleg :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 7.

Nagyon zsíros tömény kézkrém, és jó tartós nem mellesleg :)

Roni

2013. április 8.

nekem ez a krém sajnos nem jött be, semmit nem csinált a kezeimmel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 8.

nekem ez a krém sajnos nem jött be, semmit nem csinált a kezeimmel.

brigi.balogh

2013. április 5.

Ez a legtökéletesebb éjszakai kézkrém. Sőt, én a lábamra is kipróbáltam, mert télen egy kicsit szárad, és nagyon jól bevált ott is. Sokkal jobb, mint egy akármilyen lábápoló balzsam. Szóval nálam univerzális krém.
Hátránya, hogy nehezen szívódik be, tehát ezért marad éjszakai krém.
Ráadásul még olcsó is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 5.

Hátránya, hogy nehezen szívódik be, tehát ezért marad éjszakai krém.
Ráadásul még olcsó is.

viv_ko

2013. március 22.

Éjszakára alkalmasabb, mivel nagyon zsíros, viszont reggelre nagyon selymes lesz a kezem. Nagyon ki volt száradva a szám, és semmi sem segített rajta, bekentem vele éjszakára, lesz ami lesz- alapon és reggelre olyan sima és selymes lett, mint még soha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 22.

gabyca34

2013. február 7.

Először fura volt az állaga a másik után (glicerines), de tényleg nagyon jól hidratál. Párom is néha elkéri :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 7.

strawberry92

2013. január 17.

Kevés kell belőle, mert nagyon nehéz krém, viszont hamar helyrehozza még a durván kiszáradt bőrt is. Kedvező ára van és sokáig elég, az illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 17.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA