Avon

Ár:   949 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   400 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Maddie, az összetevőket feltöltötte: Giselle86, Módosítva: 2017. január 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Testápoló száraz és érzékeny bőrre

A jojoba- és rizskorpaolajat tartalmazó Moisture Lock komplex segít azonnali enyhülést hozni a nagyon száraz bőrnek, miközben intenzív hidratálást nyújt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Pumpkinpie

2019. április 27.

Az elején szkeptikus voltam a vélemények miatt de nekem bejött. Kicsit testesebb mint az átlag , de pont emiatt szeretem, mert ez tényleg hidratál sok testápolóval ellentétben.Meglepően 2 mp alatt beivódott. Picit mintha hagyna egy enyhe ragacsos érzetet, de csak pont annyira hogy még nem zavar (legalábbis engem nem zavar 😀). Nagyon tetszik a tisztaság illata. Ráadásul kifogtam 400ft-ér úgyhogy szuper vétel volt. Meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 27.

Timi970120

2018. június 6.

Télen vettem, mivel ilyenkor előfordul, hogy száraz a bőröm, és ez akciós volt, utána nézve pedig jókat is olvastam róla.
Kivételesen olyan tél volt, amikor nem sokat kellett használnom, sőt, azonban borotváláskor is ezt fogom, így azt elmondhatom, hogy amikor szükségem van rá, végezte a dolgát!
Egyenlőre úgy látom, nem tud többet, mint egy átlagos testápoló azok közül, amiket eddig "elfogyasztottam". Ellenben kevesebbet?
Nos, az a helyzet, hogy ragadós lesz utána a bőröm. Amit egy idő után - ha például a karomon van -, előfordul, hogy le kell mossam, mert zavar. Így kézkrémnek, nem is javasolnám, bár persze, tény, nem erre van hivatalosan kitalálva sem, azért akad, aki a kettő az egyben elvet vallja!
A másik, ami valakit bosszant, az illata. Ezzel szintén, amikor már megvettem, tisztában voltam, s nem is kifejezetten ezért kipróbáltam ki! Tényleg nincs a legjobb illata, ám annyira nem is rossz, meg számomra fontosabb a minősége, amelyről már fentebb kifejtettem a véleményem.
Összességében nekem azért bejött. Ha elfogyik, s olyan árban lesz, még az is lehet, hogy újraveszem, kérdés mennyire akadályoz a ragacsosság! Még fogalmam sincs, van még belőle nem kevés!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 6.

EngJudit

Korcsoport: >54
2018. február 21.

Jó sűrű, hatékony testápoló, a legszárazabb bőrt is megfelelően hidratálja, viszont az illata "gyógyszertári", és ezért levonok egy *-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. február 21.

fdorottya

2017. október 27.

Adtam neki egy esélyt. Illatmentes, szép összetevők. Nem is lenne vele semmi gond, de nem hidratál eléggé. Gyorsan beszívódik, de hagy egy ragacsos érzetet. Elhasználom, de újravenni biztos nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 27.

Makk Zsuzsó

2017. február 7.

Ennél a krémnél már csak a csirízzel kevert Sulifix ragad jobban, tényleg semmi más. Egyszer gyantázás után is felkentem, és viszkettem. Nem merném azt mondani, hogy 100% ettől, mindenesetre gyanús. Majd kitalálok valamit (összekeverem valamivel), mert utálok kidobni bármit is, ami nem teljesen használhatatlan, de hát nem ez életem testápolója, na.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 7.

Kremcica

2017. január 12.

Magamnak vettem de végül a nagymamánál kötött ki. Az én bőröm hiába száraz, de sok volt és az illata sem tetszik. Elkerült mamához aki rendületlenül keni magára majd' minden nap. Az eddig krokodilbőrre száradt lábszarát fel sem lehet ismerni. Előzőleg úgy nézett ki hogy akkor lesz sima és puha a bőre, ha újraszületik vagy lenyúzza magáról a bőrt... Egy hét után akkora volt a változás hogy rá se lehetett ismerni a lábára. Csodaszer! Elég tömény krém így ha valakinek nem extra száraz a bőre sok lehet. Viszont télen aki hajlamos kiszáradni ez kincs lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

evelinmajor

2016. november 15.

Kedvenc őszi-téli testápolóm! Könnyen kenhető, hamar beszívódik, jól hidratál. Télen egy kis jojoba olajjal megtámogatva csillagos ötös nálam :) Külön pozitívum, hogy alkohol- és illatmentes, hatalmas a kiszerelése és hihetetlenül olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

edina810

2016. szeptember 28.

A kedvező ára miatt tettem vele egy próbát, de nekem nem igazán nyerte el a tetszésem, volt már ettől jobb testápolóm is. Elvileg nagyon száraz bőrre van, ami a lábszáramról gyakorlatilag egész évben elmondható, de hosszan (értsd másnap estig) tartó puhaságot csak akkor tapasztaltam, ha vastagon kentem magamra. Ilyenkor viszont egy kínszenvedés megvárni, hogy teljesen beszívódjon, ráadásul ragacsos is az egész. Az 'illatával' sem vagyok kibékülve, számomra émelyítő. Mindennapos használat mellett egyébként hidratál, szóval teljes pénzkidobásnak nem mondanám, de már alig várom, hogy végre elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

kobarbika

2016. május 25.

Két hete használom, és eddig úgy tapasztaltam, hogy tökéletesen hidratál. Eléggé ragacsos az állaga, de az én száraz, érzékeny bőröm beissza pár perc alatt és utána pedig extra puha és selymes a bőröm. Illata tulajdonképpen nincs, ezt annyira nem is hiányolom. Sokáig elég lesz, mert egy-egy használat során minimális mennyiséget elég felkenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 25.

clara12

2016. május 7.

Jó kis testápoló, de nem lett a kedvencem. Hiánypótló termék érzékeny, száraz bőrűek számára. Elég nehéz krém, ami nekem nagyon lassan szívódott fel, este használtam, de még másnap is érzetem a bőrömön egy réteget. Ahhoz képest hogy milyen testes krém nekem nem hidratált eléggé, sajnos a következő fürdésig tartott a hatása, rendszeres használat mellett sem lett a bőröm jobban hidratált. Olyan érzésem volt minta nem jutna el a bőröm mélyére, csak a legfelső réteget puhítaná. 2 flakonnal használtam el, de egyelőre nem venném újra. Most a Balea 5% ureás testápolót használom, ami sajnos nem illatmentes, de tökéletesen hidratál, akár 2-3 napig is puha utána bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 7.

Antioxidánsok: Alanine, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Colloidal Oatmeal
Hidratálók: Glycerin, Colloidal Oatmeal, Sodium Lactate, Sodium PCA, Urea, Alanine, Histidine

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Zabkása. A kozmetikumokban gyulladáscsökkentő, nyugtató összetevőként és hidratáló anyagként használt. A zabkásában lévő béta-glükán és keményítő védi a bőrt és hidratál, a fenoloknak és az E-vitaminnak pedig antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Ideális összetevő az érzékeny, száraz, rozaceás bőrre.

Alanine a I h

Az glutamin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van. A glutamin továbbá segíti a bőr természetes védőrétegének erősítését.