Avon

Ár:   549 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Daisyyy, Módosítva: 2018. március 19.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Normál

Az Avon Jázminos kéz-, köröm- és körömágybőrápoló krém E-vitaminnal segít megvédeni a bőrt a kiszáradástól, a körmöket pedig fényesebbé teszi.

• hidratálja a bőrt és védi a kiszáradástól
  • selymesen simává és puhává varázsolja a kezeket
  • a körmöket fényesebbé, a körömágybőrt pedig puhábbá teszi

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Erra

2021. augusztus 16.

Imádom.
Nekem ősztől tavaszig általában sebbel boritott a kezem, ha nem használok semmilyen kézkrémet, mert annyira kirepedezik a hidegtől (kesztyűben is).
Ez viszont pár nap alatt, gyakori használat mellett helyrehozza, viszonylag gyorsan felszívódik, nem marad ragacsos hatása és tényleg jót tett a körömágynak is.
Az illata isteni, és a fejem se fáj tőle.
Ajándékba kaptam még tavaly, idén muszáj lesz beszereznem belőle, mert már kifogyott :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 16.

Imádom.
Az illata isteni, és a fejem se fáj tőle.

Leejohngi

Korcsoport: >54
2021. július 14.

A krém nagyon kellemes illatú, használatával a bőr puhává, simává válik. Ami számomra nagyon lényeges, hogy azonnal felszívódik és nem marad zsíros érzet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. július 14.

SophieAnneLys

2021. május 26.

Évekkel ezelőtt más kinézettel szereztem be ezt a krémet, majd megszűnt, úgyhogy nagyon örültem, mikor újra forgalomba hozták.
Ez egy csodálatos kézkrém! A télen véresre száradt kezem 1-2 nap alatt helyrehozza, és még a körmöm is erősebb tőle. Imádom.
Az illata pedig szörnyen finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 26.

Az illata pedig szörnyen finom.

bogyoesbaboca

2021. április 20.

Kedvenc kezkremem nagyon szeretem. Puha lesz tőle a kezem gyorsan beszivodik. Az illata is isteni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 20.

Krisztina8

2021. április 13.

Nekem ez a kedvenc Avon kézkrémem. Hamar beszívódik, nem hagy zsíros érzetet. Az illata kellemes. Egyszer mindenkinek érdemes lenne kipróbálnia. Az ára is kiváló, főleg hogy 100ml- es.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 13.

lacrymosa88

2020. december 25.

Nagyon jó kis zsíros krém, féltem, hogy majd csak tolom a bőrömön, de elég jól beszívódik, és jól hidratál. Akciósan jutottam hozzá, de a teljes ára sem egy horror, bőven megéri a pénzét! Az illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 25.

aneett

2020. október 30.

Ajándékba kaptam. Nappalra nagyon jó és gyorsan beszívódó könnyű krém. Nekem fontos, hogy ne hagyjon zsíros érzetet a kézen, mert idegesít munka közben, ezt nagyjából hozza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 30.

Dorotii66

2020. március 16.

Nagyon jól hidratál, csodálatos az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 16.

Nagyon jól hidratál, csodálatos az illata.

Kooorsi

2020. február 12.

Gyorsan beszívódó, remekül hidratáló kézkrém, ár-érték arányban verhetetlen! Mindig van belőle otthon, a munkahelyemen vagy a táskámban.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 12.

dora0504

2020. január 21.

Nagyon jól hidratálja a száraz kezeimet, de az illatával nem vagyok teljesen kibékülve, de ettől függetlenül jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Calcium PCA