Avon

Ár:   439 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: viktorianikolett, Módosítva: 2017. január 18.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

E-vitamint és természetes olajokat tartalmaz

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Nora2155

2020. október 21.

Éjszakára használtam, nem tartozott a kedvenceim közé, de elhasználtam. Az illata finom, száraz ajkakon sajnos nem segít de karbantartásnak jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 21.

szandiir

2017. február 8.

El nem tudom mondani, hogy mennyire borzalmas. Életemben nem tapasztaltam még soha ilyesmit semelyik eddig használt terméknél. Épphogy felkentem az ajkamra és annyira elkezdte rögtön égetni, hogy nyomban le is töröltem. Még utána is fájt egy pár percig. Nem akartam rögtön kidobni, ezért 2-3 hétre rá adtam neki egy újabb esélyt....sajnos feleslegesen, mert ugyanez volt a reakció. Végül győzött a szívem, és az, hogy nem szeretek ok nélkül kidobálni kozmetikumokat..odaadtam a barátnőmnek hátha ő elégedett lesz vele. Másképpen a kukában landolt volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 8.

Linduka

2017. január 4.

Már rég megvan, mert sokáig elég a kiszerelése. Az illata mennyei, és szájfényként szuperül tündököl! A hidratáló hatása nagyon csekély szerintem, tehát inkább szájfénynek használom el! Ja és nehéz kiszedni a tégelyből.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 4.

ftmea13

2016. július 15.

Egy tipikus ajakápoló, amire azt hittem jó vétel lesz. Külön megtetszett a kiszerelése, de pár használat után már megbántam. Nehéz felvinni, és az illata is émelyítő, én személy szerint rosszul vagyok tőle. Nem hidratál, inkább ragacsos lesz a szám tőle. Szörnyű:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 15.

Someone92

2016. február 28.

Nem szeretem ezt az ajakápolót. Alig lehet kiszedni belőle a krémet, rossz illata és íze van, valamint nem hidratál eléggé. Nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 28.

rizspufi

2016. január 21.

Nagyon aranyos kis csomagolásban van, meglepődtem milyen pici, de nem tetszik. Alig lehet kivenni belőle, az ujjam alig fér bele... Azt hiszem, nem szeretem az ujjal felvivős ajakbalzsamokat. Ezen kívül egész jól ápolja az ajkamat, viszont kellemetlen íze, illata van. Pedig én odavagyok a kakaóvajas dolgokért. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 21.

AngelHeart80s

2015. december 14.

Állaga, hatása megfelelő, aranyos kis tégelyben van, de épp ezért nehéz belenyúlni, főleg nagy körmökkel. Én a körmöm tetejével szoktam kivenni belőle, bár nem szeretem, hogy az ujjammal kell kenegetni. De azt hiszem az Avon most már tubusos változatban árulja csak. Én a szőlőzsírt jobban szeretem mindenesetre. És az olcsóbb is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 14.

anna13

2015. december 7.

Az illatát nagyon szeretem, de hosszú a körmöm és alig tudok belenyúlni :/ Amúgy nem is hidratál olyan jól, hamar kiszárad utána megint a szám. Elhasználom,de nem lesz a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 7.

jete92

2015. december 4.

Egynek elmegy, de nem csodaszer.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 4.

Egynek elmegy, de nem csodaszer.

citronella

2015. november 29.

Ez sajnos nem egy műkörömbarát termék... :( Azért rendeltem meg,mert a termékcsalád összes tagját imádom,hatásra is illatra is és ezzel is tenni akartam egy próbát. De sajnos annyira szűk a kis tégely,hogy bele se fér az ujjam,pedig igen csak XS-es műkörmeim vannak. Így pedig sajna nem fogom tudni használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 29.