Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2016. december 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Kézkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Kondícionálja a kéz bőrét

Kiszerelés: 100 ml

LanaWattson

2017. december 3.

Ajándékba kaptam. :)
Nem rossz, az illata tetszik, viszont ha többet teszek a kezemre, és nem szívódik be mind, és ha hozzáérek a ruhámhoz, elég csúnya, fehéres foltot hagy.
Masszírozni szoktam vele, mert annyira nem szívódik be hamar. :) Kicsit ragacsos utána a bőröm... :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 3.

Ajándékba kaptam. :)

szaboanita1991

2016. december 1.

Nekem közepes, elég zsíros krém, nem nappalra való szerintem. nehezen szívódik fel és ragacsos érzést ad. Elhasználgatom, de nem az igazi. A csomagolása aranyos, azt hittem karácsonyos illata lesz, de teljesen natúr. Pedig lehetne illatos.. :) Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 1.

Reegii

2016. november 10.

Az illata nagyon kellemes és nagyon jól ápolja a kezeimet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

Az illata nagyon kellemes és nagyon jól ápolja a kezeimet.

Banszky

2016. augusztus 12.

Télen használtam és nagyon szerettem. Fincsi illata van bár ha már téli verzió,lehetett volna illatban is passzoló. :) Ennek ellenére tartalmas kis cucc,gyorsan beszívódik és nem hagy zsíros érzetet. Télre is elegendő ápolást nyújtott az én amúgy sem túl száraz kezeimnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

xxNikixx

2016. február 12.

Elhasználtam, kicsit nehezen szívódott be a bőrömbe ennyi baja volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 12.

Elhasználtam, kicsit nehezen szívódott be a bőrömbe ennyi baja volt.

Katmok

2016. január 25.

Nos a karácsonyi kiadással nem vagyok annyira megelégedve,mint a sima társaival. Nekem ez után rettenetesen zsíros a bőröm, és nem a kellemes hidratált érzést nyújtja,hanem ragacsos és nem jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 25.

Rrr

2016. január 9.

Nagyon aranyos a csomagolása, igazi karácsonyi hangulatba hozza az embert. Az illata számomra semleges. Hidratálást tekintve közepesnek mondanám. Ami nagyon zavar az az, hogy zsíros érzetet hagy maga után a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 9.

pmarcsi

2015. augusztus 18.

Imádtam. Szuperül hidratálta a kezeim és az illata is csodás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 18.

Imádtam. Szuperül hidratálta a kezeim és az illata is csodás volt.

Lolychan

2015. augusztus 17.

Imádom (kár, hogy már nincs, talán télen... :D ), az erősen kirepedezett és sebes kezet remekül ápolja. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 17.

Regi84

2015. március 28.

Kb mindegy volt, hogy milyen a krém ( amúgy teljesen átlagos, semmi extra, nem is rossz) de ez a csomagolás teljesen levett a lábamról. :) látszik, hogy annyira tudatos vásárló vagyok, hogy az első cukiságra elcsábulok :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 28.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Choleth-24 ti I eu 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag (surfactant)