Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kamelia, Módosítva: 2018. szeptember 25.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók

Krémes hajbalzsam, amitől a haj érezhetően simább, erősebb és intenzíven hidratált lesz.

beautyPet

2020. május 19.

Hajmosás közben használom, fésűvel beledolgozom a hajam végébe felfelé haladva, majd kiöblítem. A száraz hajvégeimre tökéletes, megpuhítja azt. Utána a formázás is könnyebb és tartósabb. Az illata tetszik, könnyed állagú. A hajmosási rutinom elengedhetetlen része.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 19.

SoLy

2020. március 9.

Folyós, nem mű kókusz illatú balzsam. Nem rossz, de sokat nem kell várni tőle. Akinek nincs különösebb probléma a hajával, annak kifésülést segítő balzsamnak kitűnő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 9.

Diaaa

2020. február 17.

Az illata tetszik, természetes,nem mű kókusz illat....viszonta a hatása......mintha nem is használtam volna balzsamot, pedig kétszer is tettem rá...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 17.

Jelizz

2019. június 18.

Irto jo az illata de NEM marad meg a hajamban :( egy atlag hajbalzsam , latszik.hogy hasznalom es puha lessz tole a hajam de en valami jobbat keresek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 18.

bmerci

2019. május 29.

Nincs semmi hatása. Az illata sem jött be.. :/

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 29.

Nincs semmi hatása. Az illata sem jött be.. :/

jujo

2019. május 1.

Ez botrány. Az illatán kívül semmi pozitív tulajdonsága nincs. Nagyon híg, mintha nem is csinálna semmit hidratálás címszó alatt, picit nehezebben kiöblíthető, az illata a hajamon nem marad meg, ráasásul sztatikus hatása is van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 1.

Majida

2019. április 24.

Hát nekem nem igazán a kedvence jó illata van de igazából semmit nem csinál a hajammal még nagyon puhább sem lesz semmi az állaga is hígabb mint egy rendes balzsamé

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 24.

Renus

2019. március 13.

Csodát tesz a száraz göndör hajammal.
Fényes, puha, könnyen kezelhető lesz tőle.
A samponjával együtt verhetetlenek, ár érték arányban igazán jók.
5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 13.

Csodát tesz a száraz göndör hajammal.
Fényes, puha, könnyen kezelhető lesz tőle.
A samponjával együtt verhetetlenek, ár érték arányban igazán jók.
5 csillag.

tátombák

2019. február 27.

Jöttem én is áradozni. A hajam nagyon szereti, szinte beissza és olyan puha lesz tőle, hogy élmény simogatni :) Arról nem is beszélve, hogy hatalmas kiszerelésű, sokáig elég és nagyon jó áron van. Az Avon hajápolóiban még sosem csalódtam

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

szandiir

2019. január 19.

Imádom ezt az illatot, a tusfürdőtől kezdve a kézkrémig mindegyik termék a szerelmem. Érzelmek fűznek ehhez az illathoz. Régebben az AVON gyártott ilyen illatú parfümöt, amit egy most már elhunyt családtagom használt. Ebből az illatból az első termék a kézkrém volt, amit kipróbáltam. Mikor megéreztem az illatot majdnem elsírtam magam. Egytől egyig ugyanolyan mint az a régi parfüm, ezáltal feljöttek az emlékek.
Annyira jó tapintást ad a hajnak és annyira puha lesz tőle, hogy a kedvenc balzsamommá vált rövid idő alatt. Biztos vagyok benne, hogy most sokáig ezt fogom használni. Örülnék mondjuk ha a hajvégeimen is éreznék tőle változást, ez még sajnos nem következett be, de ettől függetlenül tényleg csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 19.

Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3