Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kamelia, Módosítva: 2018. szeptember 25.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolók

Krémes hajbalzsam, amitől a haj érezhetően simább, erősebb és intenzíven hidratált lesz.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Csirip74

2021. július 17.

Látom több véleményezőnek nem jött be, de én nagyon szeretem. A durva por és pollen allergiám miatt mindennap kénytelen vagyok hajat mosni, amig a zuhanyzás többi részét végzem, a balzsam "pihen" a fejemen. Vékonyszálú hajam van, szép fényes tőle, könnyen fésülhető. Árban is nagyon jó. Véleményem szerit az avon kókuszolajos termékcsaládja (az avokádós mellett) nagyon jól sikerült. Nem mű kókusz illatúak, ár érték arányban megfelelőek, és nekem beváltak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 17.

hpcz95

2021. április 5.

Hiába használtam többször, én semmi változást nem vettem észre a hajamon. Egyáltalán nem hidratál, talán azért is, mert elég híg állagú balzsam. Nem ajánlom senkinek, vannak ennél sokkal jobb balzsamok is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 5.

Emma23

2021. március 3.

A samponnal együtt használtam de nagyon száraz lett a békák és idő volt helyre tenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 3.

Bradshaw

2020. október 19.

Alig tudom elhasználni. Nagyon zsírosítja a hajtövet, de mégsem érzem puhának tőle a hajamat. Egyedül az illata jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 19.

Bearbunny

2020. július 14.

Nagyon híg, nem hidratál, nem puhít, nem csinál semmit. A finom illata miatt kap 3 pontot, amúgy semmit sem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

Bubucim

2020. július 13.

Nem a célszerű rendeletetése miatt vásáriltam. Borotválkozós balzsamként használtam lábra. Hajra is kipróbáltam azért, de nagyon híg. Még borotvagélként sem jó. Biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.

Nobilis

2020. július 9.

Mivel a tusfürdő testvére hatalmas kedvencem, így kipróbáltam ezt a balzsamot is. Sajnos hatalmas csalódás lett... Híg, egyáltalán nem balzsam állagú, nem puhít és hidratál, SŐT az én hajam utána még szárazabb szalmakazal lett, mint volt... Nem is értem. Csak azért kap egy csillagot is, mert hozza a termékcsaládban olyan nagyon kedvelt illatot (DE a hajamban már közvetlenül hajmosás utána sem érződik, tehát ez sem valódi erény).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

beautyPet

2020. május 19.

Hajmosás közben használom, fésűvel beledolgozom a hajam végébe felfelé haladva, majd kiöblítem. A száraz hajvégeimre tökéletes, megpuhítja azt. Utána a formázás is könnyebb és tartósabb. Az illata tetszik, könnyed állagú. A hajmosási rutinom elengedhetetlen része.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 19.

SoLy

2020. március 9.

Folyós, nem mű kókusz illatú balzsam. Nem rossz, de sokat nem kell várni tőle. Akinek nincs különösebb probléma a hajával, annak kifésülést segítő balzsamnak kitűnő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 9.

Diaaa

2020. február 17.

Az illata tetszik, természetes,nem mű kókusz illat....viszonta a hatása......mintha nem is használtam volna balzsamot, pedig kétszer is tettem rá...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 17.

Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3