Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kamelia, Módosítva: 2018. szeptember 25.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Samponok

Krémes és tápláló sampon, amitől érezhetően simább, erősebb és intenzíven hidratált lesz a haj.

Ár: 600 , Eladó: agneadra
Állapot: Bontatlan! , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes, posta, Foxpost

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

ahmadjasmin

2021. június 20.

Borzalmas. Szárítja a hajam, kezelhetetlen, gubancos utána, az egész hajam egy darabban állt. Kerüljétek el messziről.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 20.

Emma23

2021. március 3.

Nagyon száraz lett tőle a hajam és az illata is elég mű számomra. A balzsammal együtt használtam de nagyon nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 3.

rouge23

2020. december 16.

Jó az illata, és tartós is, de pont ennyi amit tud. Szerintem nem tisztít, és rettentően kiszárította a hajamat, kezelhetetlen volt a használat utána héten. (nyilván utána azért lett jobb, mert hajat mostam valami mással) Nekem az Avonos samponokkal sosem volt jó tapasztalatom, így ez volt az utolsó próbálkozás nálam. Mivel egynél kevesebb csillagot nem tudok adni, a jó és tartós illata miatt kap kettőt, de ezt is kicsit sajnálva adom, mert valójában ez nem prioritás nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 16.

Bradshaw

2020. július 1.

Nekem az illata sem tetszik. Nem igazi kókuszos. A hajtövemen már másnap látom a zsírosodást. Szerintem nem is tisztít rendesen. Keservesen majd elhasználom valahogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

johannah

2019. december 31.

Őszintén szólva a kókuszos illata és a jó ára miatt vettem meg és körülbelül ennyi is a pozitívuma. Irritálta a fejbőröm és ha olajokat használtam a hajamon nem tisztított megfelelően. Nem használtam el, odaadtam valakinek, akinek strapabíróbb a haja, neki bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 31.

whitemagnolia

2019. szeptember 27.

A balzsammal együtt használtam. Sajnos nem vált be, pedig nagyon kedvező ára van. Folyton pakolnom kell a hajam olajokkal, azokat nem képes jól lemosni. Ettől eltekintve, mindig olyan érzésem volt, mintha a fejbőröm sem tisztítaná meg megfelelően. A hajam pedig kicsit még szárítja is. Nem javaslom nagyon száraz hajra és érzékeny fejbőrre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

Renus

2019. május 20.

Upd: Sajnos le kell pontozzam, többszöri használat után brutálisan korpasit plusz lelapitja a hajat teljesen.
A jó indulás után ez csak 2 csillag..

Remek kis sampon, jól habzik és tisztít.
Amit sajnálok, hogy nem érzik az illata hajmosás után.
De egyébként nagyon is rendben van, balzsam nélkül sikerült kifésülni a száraz göndör hajam ami nagy szó!
Valószínű ennél maradok, így egyértelműen megkapja az 5 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 20.

A jó indulás után ez csak 2 csillag..

Remek kis sampon, jól habzik és tisztít.
Amit sajnálok, hogy nem érzik az illata hajmosás után.
Valószínű ennél maradok, így egyértelműen megkapja az 5 csillagot.

96viktoria

2019. március 14.

Anyukámtól kaptam ajándékba a balzsamjával együtt és szerintem nagyon jó! Puha és selymes tőle a hajam. Illata annyira nem marad meg haj szárítás után de mivel a hatása az jó így ettől eltekintek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

szandiir

2019. január 19.

Imádom ezt az illatot, a tusfürdőtől kezdve a kézkrémig mindegyik termék a szerelmem. Érzelmek fűznek ehhez az illathoz. Régebben az AVON gyártott ilyen illatú parfümöt, amit egy most már elhunyt családtagom használt. Ebből az illatból az első termék a kézkrém volt, amit kipróbáltam. Mikor megéreztem az illatot majdnem elsírtam magam. Egytől egyig ugyanolyan mint az a régi parfüm, ezáltal feljöttek az emlékek.
Jól tisztít, viszonylag jól habzik, viszont ha a balzsammal együtt használom akkor lapos lesz tőle a hajam. Téli időszakban küzdök a korpával, így most nem használom, de tavasszal adok még neki esélyt. Ha akkor is lapos lesz tőle a hajam (a balzsamnál mindenképpen maradok mert az bevált), akkor nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 19.

Noncsikaaa

2019. január 6.

Engem nem igazán érdekel, hogy mennyire kókusz illatú vagy mennyire nem, viszont a hatása annál inkább! Azon kívül, hogy életemben először rettentő korpás lett a hajam tőle, más eredményt nem tapasztaltam. Nagyon kevés elegendő belőle, mert rendkívül jól habzik, jól is tisztít. És pont. Majdnem egy egész flakonnal elhasználtam belőle, de ebből is kézmosó lesz inkább. Nagyon el vagyok keseredve, mert soha nem volt korpám, és erős a gyanúm, hogy emiatt a sampon miatt van! Szóval a legnagyobb jóindulattal 2*.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 6.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauryl Sulfate, Cocamide MEA, Cocamidopropyl Betaine
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Sodium Lauryl Sulfate, Cocamide MEA, Cocamidopropyl Betaine
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Parabének: Methylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.