Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mogyizsuzsi650304, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

Tápláló testápoló száraz bőrre mandulával és kakaóvajjal

rizspufi

2015. július 12.

Nagyon jó kis termék. Amúgy is imádom a testápolókat, Dunát lehet rekeszteni velük annyi van. Az illata miatt fogott meg, de nem bántam meg, hogy megrendeltem (azt hiszem ingyen kaptam, a nővérem tanácsadó, kifizette nekem, óriási szerencsém van vele). Teszi a dolgát. Jól hidratál, gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros utóérzetet sem, bár kicsit híg. Az illata inkább kakaós, a mandulát nem érzem benne, de így is odavagyok érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 12.

Damayanti

2015. február 7.

Szerintem jó kis termék ez, könnyen beszívódik, jól hidratál, nekem nem is jön ki nehezen a tubusból, gazdaságis is a nagy kiszerelése és az ár - érték aránya miatt, legfeljebb annyit tudnék felróni neki, hogy ahhoz képest, hogy kakaüvajasnak és mandulásnak van hirdetve, nem sok mandulás - kakaós illata van, inkább jobban hasonlít a sima glicerines dolgokra. Szóval meglehet hogy nem tartalmaz túl sok mandulaolajat és kakaóvajat, hanem jócskán több benne a hagyományosabb, glicerines miegymásos hidratáló, de egyébként nekem bevált. Nem hagy zsíros utó érzetet sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 7.

barbee77

2014. december 5.

Nem vagyok nagy testápolós, de húgomnak van ilyen, és kipróbáltam nemrégiben. Nekem is z volt vele a legnagyobb bajom, hogy szinte úgy kellett kipréselni a tubusból.. ezért 4 az 5-ből.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 5.

Mietta

2013. november 17.

Régebben próbálkoztam vele, de télen nekem semmit sem ért. Gondoltam, majd tavasztól elég lesz a bőrömnek, de akkor se vált be. Semmi hidratáltsága nincs számomra, az állaga is túl híg; így hiába a nagy kiszerelés ha semmi ápolást nem takar. Hol van a kakaóvaj és a mandula? Én nem éreztem semmit belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 17.

p.gerda

2013. október 12.

Megrendeltem, mert jó ára volt a mennyiségéhez képest és meg olyan jól hangzott. Éppen nagyon ki volt száradva a bőröm, úgyhogy pont kapóra is jött volna, az hogy száraz bőrre ajánlják. Az illata átlagos testápolós, semmi extra. Nekem nem vált be, nem lett tőle jobb a bőröm állapota, naponta 2x kellett volna felkennem, hogy hatása is legye, tehát odaadtam anyának, Ő el fogja használni, neki jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 12.

TijuMK

2013. augusztus 9.

Nagyon jó, finom illata van, kellően krémes és hidratál. A kiszerelés mérete jó, de elégé erősen kell nyomkorászni hogy kijöjjön belőle. Tubusos megoldás szerintem jobb lenne, minden esetre nekem bejött.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 9.

szilvi07

2013. július 21.

Szeretem a Care testápolókat, mert nagy kiszerelésért jó áron jutunk hozzá. Bár én jobban örülnék egy tégelyes változatnak. :) Az illata kellemes, jól hidratál. De sajnos ebben is van valamilyen olyan összetevő, ami irritálja a bőrömet, mint egy másik avonos testápoló. Nem tudom mi olyan lehet bennük, de ha bármi irritálja a bőröm, csak a könyökhajlatomnál jelentkeznek a tünetek. Ettől függetlenül elhasználom, csak nem a kezemen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 21.

nagy.nikike

2013. július 15.

Teszi a dolgát ,az illata kellemes, a kiszerelés elég nagy, az ára is elég jó. Szóval mindent összevetve jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 15.

Bellezza

2013. február 16.

Nekem nagyon tetszik, teszi a dolgát, jól hidratál. Nekem száraz és nagyon érzékeny bőröm van, általában a legtöbb testápolónál előjön az ekcémám, de ennél nem történt ilyen. :)
Nagyon finom, púderes illata van, amit nap végén is érezni lehet, és nagyon jó áron is van (nagy mennyiségben!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 16.

magnes

2012. november 12.

Nekem ez a testápoló csalódás. Ahhoz képest, hogy száraz bőrre van, nem hidratál eléggé. Az illata sem kellemes, de ha már "mandulával és kakajóvajjal" készítették, amiknek egyébként elég jellegzetes illatuk van, valami érződhetne belőlük, de semmi. Azért a három csillag, mert ugyan nem érzem, hogy ápol, de nem is ront a bőrömön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 12.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2