Avon

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: macooka, Módosítva: 2020. május 22.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek

• fényvédelem az arcnak 3 az 1-ben krémmel
  • hidratál
  • matt hatást eredményez
  • könnyű állagú, vízálló formulája azonnal beszívódik
  • nem hagy maga után ragacsos érzést
  • SPF 50-es faktorszámmal

Marcsika0720

2020. május 23.

Elkezdtem tudatosabban odafigyelni a fényvédelemre és még koràbban rendeltem 2 PC delux fényvédő mintát, amiből a Calm mineral mosturizer spf 30 as lett a tuti befutó. Igen ám de akkor jött a kérdés, hogy akkor most akarok- e kiadni 13 ezer ftot azért a krémért. Na mondom jó keresek olcsóbb alternatívát. Mivel avonozok pont az újdonságok között mwgláttam és gondoltam egye fene megrendelem. Féltem tőle hogy mivel olcsó termék mennyire fog beválni. Hozzáteszem rengeteg avonos terméket imádok. Hát maga a koncepció így zsíros bőrűként tetszett, hogy ugyebár matt hatás, lehet rá sminkelni. Tök olcsó egyébként. Szóval megrendeltem és ez tipikusan olcsó húsnak híg a leve. Maga a termék állaga az nem rossz valamelyest mattít, de olyan iszonyatosan erős parfüm szaga van, hogy egyszerűen megfájdult tőle a fejem és nem bírtam elviselni magamon!! Borzasztó erős szaga van, bocsánat de nem tudom másképp mondani. Viszont annak aki zsírosbőrű és nem zavarja ha egy terméknek ennyire parfümös illata van annak beválhat. Ugyanis nem hagy fehér réteget, szépen lehet rá sminkelni és viszonylag tartós is rajta a smink. Nekem mivel nem bírtam elviselni magamon ez egy hatalmas nem és úgy voltam vele a minőséget meg kell fizetni úgyhogy megrendeltem a szerelem fényvédőmet a PC t 😁 jóindulattal kap 2 * ot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 23.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint filmképző, kondícionáló, viszkózitást szabályzó anyag. Leggyakrabban vízálló napozószerekben használják vízálló jellege miatt.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak