Avon

Ár:   399 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Avon.hu-n megnézem

A krémet feltöltötte: szilvike94, az összetevőket feltöltötte: Em9201, Módosítva: 2022. február 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Avon.hu,

• simábbá és puhábbá varázsolja, valamint táplálja a kéz bőrét
  • gyorsan beszívódó formulával
  • gyengéd ápolás bőrödnek
  • kakaóvajjal, mely vitaminok és ásványi anyagok gazdag forrása

Ár: -- , Eladó: Avon.hu
Fizetés: bankkártya, utánvét, Szállítás:házhozszállítás, csomagautomaták és csomagátadópontok

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Lina1105

2022. augusztus 12.

Gyorsan beszívódik, remekül hidratál, szuper az illata és még egész olcsó is. Jó kis cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 12.

GabrielaEll

2022. augusztus 3.

Nagyon finom illata van és jól hidratál, ár/érték arányban is number 1!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 3.

Nagyon finom illata van és jól hidratál, ár/érték arányban is number 1!

Jazzystore

2022. április 27.

Szuper finom illatú, hidratáló krém :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 27.

Szuper finom illatú, hidratáló krém :)

Yeliz

2022. április 7.

Télen szeretem az illatát, de igazából semmi extra számomra. Pár évente újra szoktam próbálkozni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 7.

szabovivien88

2022. március 6.

Tökéletes textúra :-)
Nem hagy zsíros érzetet,finom illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. március 6.

Tökéletes textúra :-)
Nem hagy zsíros érzetet,finom illat.

Dorina09

2022. január 19.

Én is imádom ezt a kézkrémet. Az illata mesés. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 19.

Én is imádom ezt a kézkrémet. Az illata mesés. :)

Olív

2022. január 17.

Még egy pozitív vélemény tőlem!! Az itteni jó vélemények alapján rendeltem meg, és nem bántam meg. Mind az állaga, illata, hatása nagyon tetszik, így valószínű, újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. január 17.

thatscrazy

2021. december 29.

-Nem venném újra
-nem elég "krémes"
- nem a kedvencem az illata, de kaptam
- nehezen fogyott el
-nem hidratált szerintem túl jól

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 29.

-Nem venném újra
-nem elég "krémes"
- nem a kedvencem az illata, de kaptam
- nehezen fogyott el
-nem hidratált szerintem túl jól

Reni23

2021. december 2.

Kellemes illatú kézkrém, este szoktam használni és reggelre tényleg puhábbá varázsolja a bőröm. Az állaga egy kicsit "lágyabb", én jobban szeretem a sűrűbb krémeket, de előnye, hogy gyorsan beszívódik. Nekem télen mindig nagyon irritált és száraz a kezem sajnos, ezen csak átmenetileg tud segíteni, a nap végére újra nagyon száraz és hámló lesz, így csak 4 csillagot adok neki. Ár érték arányban nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 2.

Aneett9

2021. október 30.

Ahhoz képest, hogy milyen olcsó, vágyon jó az illata és puhává teszi a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 30.

Ahhoz képest, hogy milyen olcsó, vágyon jó az illata és puhává teszi a bőrt.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Színezék. Narancssárga.

Színezék. Lilás piros.