Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pinkpink, Módosítva: 2011. augusztus 6.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

etoc

2017. január 9.

Hála Isten, hogy már nem gyártják. Semmit nem ért, sikeresen kiszárította a bőrömet, de a pattanásokat meghagyta. Az illata is nagyon erős volt, alig vártam, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

egyszeruteremtes

2016. május 31.

Nagyon ritkán szoktam kidobni bármit is, amiért pénzt adtam, de ez a termék a szemetesben landolt. A használat közbeni-utáni frissítő érzés valóban remek, viszont emellett iszonyatosan szárította a normál bőrömet, a pattanásokkal és mitesszerekkel pedig az égvilágon semmit sem csinált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 31.

koxy001

2015. július 7.

Nem voltam oda érte. A pattanásaimon nem segített viszont nagyon húzódott tőle a bőröm. Max akkor mostam vele az arcom ha nagyon zsírosnak éreztem. Több mint fele tubus az akkori barátomnál landolt. Megjegyzem ő sem szerette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 7.

tátombák

2015. március 1.

Még van itthon egy elfekvőben, egész sok van benne. Tartogatom, akkor használom, ha nagyon kipattog az arcom, szépen leszed mindent. Nagyon szeretem.

Mivel megújult az egész termékcsalád, nem tudok rajta eligazodni, hogy ez megszűnt, vagy csak átalakult. Ha valakinek esetleg tudomása van róla, hogy gyártják, szívesen venném ha megosztaná velem az új nevét, biztos vennék még :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 1.

Mono

2013. június 29.

Régen nekem is volt ilyenem, eléggé szárította a bőrömet, pattanások ellen sem volt hatásos. Nekem nem vált be. A frissítő érzés miatt azért megérdemli a 2 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 29.

anar008

2012. december 20.

Nem vált be, szárított és irritálta a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 20.

Nem vált be, szárított és irritálta a bőröm.

IchigoSachi94

2012. november 9.

Nem használt semmit és a bőrömet is szárította.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 9.

Nem használt semmit és a bőrömet is szárította.

Lanie

2012. október 24.

Tényleg nem eléggé hatásos viszont arctisztítónak remek és engem nem is szárított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 24.

sztike

2012. július 20.

Régi ismerős... Használtam belőle egy tubussal, de többet nem rendeltem. Kellemes volt, nem szárított és tisztított is, de a pattanásokra nem volt túl nagy hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 20.

Ichigo94

2011. július 23.

Még pár éve használtam. Nem használt semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 23.

Még pár éve használtam. Nem használt semmit.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Színezék. Lilás piros.