Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: nettike, az összetevőket feltöltötte: butterfly, Módosítva: 2017. március 6.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Stift formájú korrektor. Elfedi a pattanásokat és harcol velük.

Ár: 500 Ft , Eladó: DianaS
Állapot: Bontatlan , Helyszín: Tápióság, Tápiószecső, Sülysáp, Budapest, Szolnok, Kunszentmárton , fizetés: Személyes átvétel

szanii

2020. augusztus 2.

Kozmetikustól kaptam, előbukkanó pattanásokra adta. Elhasználgatom, de újat nem fogok venni (leginkább mert kerülöm az ehhez hasonló összetevőket messziről IS: Parfum/Fragrance, BHT , BHA ). Nálam a színe megfelelő, nem pörög le, szépen megmarad az arcon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

Dorothy22

2020. június 23.

Valami undorító az állaga és nagyon büdös is. Nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 23.

Valami undorító az állaga és nagyon büdös is. Nem ajánlom senkinek.

egyno

2020. június 7.

Évek ota a legjobb barátom, ez a korrektor. Sokáig elég, olcsó, jól fed, nincs mű hatás. Hibátlan

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 7.

Juca84

2020. április 20.

Mindig visszatérek ehhez. Próbáltam többet, de mindegyik elüt a bőröm színétől. Ez télen-nyáron igazodik valahogy. Nagyon jól szárítja a pattanásokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 20.

Nesh

2020. március 5.

A színe passzol, jól fed, többszöri próbálkozásra leszárítja a ragyákat. Többször újravettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 5.

jnrita95

2019. november 12.

Sokáig használtam, mostmár teljesen áttértem a baleas pattanáskezelős korrektorhoz. Egy idő után morzsolódott, darabokat kellett leszedni róla... Színével nem volt bajom. Összességében a rendelés-várakozás-morzsolódás kombó miatt cseréltem le teljesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

Klau16

2019. október 29.

Nagyon száraz szerintem, és a fedése is elég gyatra. Kevés színből lehet választani. Biztosan nem veszem újra :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 29.

KuliKali

2019. március 7.

Nem is rossz,tök jó fedése van, könnyű eldolgozni, passzol a színe a téli bőrszínemhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 7.

sweetheart

2019. február 17.

Jóval sötétebb mint a bőrszínem, ezért nem szeretem használni, csak otthonra néha, mert úgy vettem észre hogy jól kezeli a pattanásokat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 17.

Ancsa6

2019. február 12.

Már több mint tíz éve használom, mindig van belőle nálam. A pattanások után megmaradt foltokat és apróbb bőrhibákat jól elfedi. Nekem pont illeszkedik a bőrszinemhez, nem is látszik rajta ha felkenem. Ez az egy korrektorom van, nincs is szükségem másikra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 12.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Sulfur