Avon

Ár:   899 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Andrea1198, Módosítva: 2018. szeptember 3.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Szalicilsavval tisztít, és speciális mikrobuborékokat tartalmaz, melyek oxigénnel látják el az arcbőrt.

• a pórusokba hatolva tisztítja a bőrt
  • segít a pattanásos bőr ápolásában
  • hűsítő hatású
  • a bőrrel érintkezve felhabzik

Ár: 500 Ft , Eladó: meszarosklaudia
Állapot: 1x használt, szinte tele a flakon, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel és postázás is lehetséges előreutalás után (foxpost)

pviviana

2020. július 1.

Nekem nagyon bevált. Esténként használom, 1-2 percig rajthagyom az arcomon és utána nagyon jó érzést nyújt. Hűsíti a bőröm, tisztítja, utána sokkal puhább és egyenletesebbnek érződik a bőröm. Elég belőle egy nyomásnyi is, úgyhogy sokáig elég lesz. Nem okozott irritációt, se több pattanást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 1.

ghostofcampnou

2020. június 10.

3 hete használom (régebben szereztem, de valahogy észre sem vettem) Nem rossz arctisztitó, főleg ilyenkor tavasszal/nyáron, amikor inkább zsíros, mint száraz a bőröm, szépen eltünteti a pattanásokat. Nagyon-nagyon fontos viszont, hogy csak napi egyszer szabad szerintem használni, mert amikor reggel és este is használtam, akkor nagyon irritálta a bőrömet, valamint amíg ezt használom, addig hanyagolom a szalicilsavas tonert, mert együtt erősen szárítanak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 10.

egyno

2020. június 7.

Soha többet, több pattanásom lett, mint volt. Valamint a zsíros bőrömön sem segített. A kialakitasa miatt 2 *

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 7.

Stelly02

2020. május 10.

Első Avonos arcápolóm, de egyben az utolsó is. A jó vélemények és a kedvező ár hatására vettem meg, de bár ne tettem volna. Rögtön első használat után nem volt semmi probléma, szárítani se szárította ki a bőröm. Másnap reggel észrevettem hogy az állam és a számkörnyéke tele van ilyen fehér kis cuccokkal (mint mikor kipattog a lábad borotválás után) és olyan szinten száraz lett az alapvetően kombinált bőröm hogy feszült és hámlott. Gondoltam lehet a maszktól amit előző nap felvettem ezért megmostam az arcom ezzel hátha segít lehúzni a kiütéseket. Ez még két napig ment így és nemhogy elmúlt volna, de még rosszabb lett és ekkor kezdtem el gyanakodni hogy nem e ez okozza, mivel ez volt az egyetlen új az arcápolási rutinomban. Akkor abba is hagytam a használatát és mit veszthetek alapon ittam kalciumot is. Nem meglepő módon el is múltak a kiütések pár nap alatt. Ha fizetnének se használnám újra ezt a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 10.

Rean519

2020. január 22.

Használata után kicsit húzódik az arcom, ezért csak 4*. Hidratáló tonikot használok utána, így ez az érzés megszűnik, és a két termék együtt nagyon bevált. Felfrissíti az arcot és alaposan tisztít, a pattanásokat minimálisan visszahúzza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 22.

KioFanni

2019. október 17.

Egy hónapja használom reggel és este. Csodásas hűsíti és tisztítja problémás bőröm. Tonikot nem is kell használnom utána. Bevált termék, újravevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

BlutterflyGirl92

2019. május 31.

Egy hete használom. Szépen tisztít, eddig még nincsenek pattanásaim🙂 nincs utána száraz vagy zsíros érzés.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

ZoeEvans

2019. május 13.

Szuper termék. Minden este ezt használom, nyáron a legkellemesebb a hűsítő hatása miatt. Nem zsírosítja a bőröm, nem is szárítja, szép puha a bőröm a használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 13.

bolondaviki

2019. április 9.

Régebben is használtam egy korábbi fajtáját, akkor is szerettem, csak beragadt az adagolófej, ami roppant idegesítő, amíg negyedig még van a flakon... Most megint újravettem, szeretem. Reméljük, nem ragad majd be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

vivimrszk

2019. március 23.

Már egy jó ideje használom ezt a terméket, imádom! A zsíros bőrömre jó hatással van, látványosan kevesebb pattanás bújik elő az arcomon. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice