Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: blackprincesss, az összetevőket feltöltötte: Aerodon, Módosítva: 2018. szeptember 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

• Tisztítja a bőrt és eltávolítja a szennyeződéseket
  • Megszabadít az elhalt hámsejtektől
  • Csökkenti a faggyúfölösleget
  • Fekete ásványi agyaggal

RowenaC

2020. augusztus 2.

Nekem tökéletesen bevált, a kedvenc fekete maszkom. Nagyon tisztít, viszont egy kicsit szárítja a bőrt, de ez engem nem zavart. Biztos újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

Elphlane

2020. június 15.

Használat utan szép matt a bőröm, de nem tart sokáig. Jól tisztít, de nem ájultam el tőle, átlagos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 15.

NovErke

2019. december 28.

Az első benyomás számomra taszító volt. A tenyerembe kinyomva egy szürke színű gumis állagú akármi jelent meg előttem. Arra a gumitrutyira emlékeztet amivel a gyerekek játszanak meg a meztelen csigára😝 Csakhogy valami most felborult nálam, a havim is hamarabb megjött és pattim is több jött ki mint ilyenkor máskor és csak ez volt otthon. Ha lett volna más is, biztos nem ezt választom de valamivel kezelni kellett a problémámat.
Nem néztem ki belőle semmi jót. Azt se hogy majd ez, ezzel az állaggal felhabzik. De lett egy kis habja. De ami a legfontosabb, hogy egy pár napja használom, azóta több pattanasom nem jött ki az az 1-2 is leszáradt. Kombinált, inkább zsírosabb arcbőröm van, és sosem volt még ennyire szép matt😲 Sőt még a sminket is pillanatok alatt leviszi, amivel eddig mindig is kinlodtam! Úgy tűnik a krémekre is igaz hogy a látszat csal. Biztos fogok ilyet rendelni☺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 28.

Gabria

2019. október 3.

Talán egy kicsit tényleg mattít, de nem túl feltűnően. A pórustisztításban már nem vagyok olyan biztos, sőt. Szerintem egyáltalán nem csinált semmit ezen a téren az arcommal. Azért nem dobom ki, tovább próbálkozom vele, de ez nálam csak 2 csillagot ér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

sivingerreka

2019. április 11.

Már néhány hete használom, felvaltva egy másik avonos arctisztitoval, és nagyon meg vagyok vele elegedve. Minden szennyezodest eltavolit, nem kell sok belőle, és nyugtatja a bőröm. Biztos újraveszem! 😊😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 11.

miuka

2019. április 7.

Kombinált a bőrtípusom és csatlakoznék az előttem szólókhoz. Mindig szívesen nyúlok érte, mert nagyon szeretem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 7.

Caitlin1222

2019. március 16.

Abszolút kedvenc, nagyon zsíros a bőröm, tágak a pórusaim, ez a termék jól tisztít és mattá teszi az arcbőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 16.

Rbkszkcs

2018. november 27.

Nagyon szeretem, nyugtatja a bőrömet és valóban összehúzza a pórusokat. Könnyű felvinni, és ami még fontosabb, lemosni is. Ennyi pénzért szerintem teljesen megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

pommegrenade

2018. november 27.

Sokat segített a pattanásos bőrömön. Akciósan mindig megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

Sokat segített a pattanásos bőrömön. Akciósan mindig megéri az árát.

Bububaba

2018. június 26.

Meglepően jó. A bőröm nagyon megbolondult,tele lett nagy,piros,gyulladt pattanásokkal és sok mitesszerrel. Egy hetes használat után rendbe tette az arcom. Egy-két kicsi pattanásom lett,azok is hamar elmúltak.
Kicsit macerás a használata,de megéri. Az egyetlen hibája a kiszerelése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 26.

Kicsit macerás a használata,de megéri. Az egyetlen hibája a kiszerelése.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, PEG-8, Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Bentonite 0 0