Avon

Ár:   1599 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   45 db   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. március 6.

Kiszerelés:   45 db
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az Avon tisztító és tonizáló lapocskák segítenek nyugtatni, tonizálni és helyreállítani a pattanásra hajlamos bőr egyensúlyát.

• tisztább, simább, nyugodt külsőt és érzetet adnak a bőrnek, anélkül, hogy szárítanának

laanna

2020. január 24.

Újabb változatát használtam, imádtam a kiszerelést és az alap koncepciót. Sajnos rettentően alkoholos, akit ez zavar nem fogja szeretni. Viszont nagyon szépen tisztít és nálam nem okozott problémát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 24.

Virág-os

2019. november 25.

A Professional név előtt vettem még a régi formájában. 2 teljes tégelyt használtam el, ami nem sok, sajnos nekem szárította az arcomat. Sajnáltam, mert tényleg szépen tisztított és plusz pattanásokat nem okozott a tini időszakomban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 25.

Fancsikacsika

2018. február 16.

Ez nagyon nagyon jó. Én nagyon sokáig használtam. Szépen rendben is tartotta a bőrömet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 16.

Dominika28

2017. január 21.

Miután áttörölöm vele a bőrömet puháva teszi ,de nem tetszik mivel annyira fénylig miatta a bőröm tisztára azt a mű érzetet adja nekem, Lényegében jó termék ezért adok rá 3pontot ,de vannak nála jobb termékek is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 21.

hdora87

2016. július 8.

Hát, nem is tudom. Hetente egyszer használom, mindhárom termék megvan, így elvégzem a 3 lépéses arctisztítást, ápolást. Ha többször használom, az érzékeny bőrömnek már nem tetszik.
Az illata nem a legjobb. Szépen tisztítja a bőröm,de szerintem vannak ezeknél jobb termékek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 8.

k.smile.in.your.sleep

2016. február 23.

Évekkel ezelőtt már használtam, azt hiszem akkor még nem 'professional' volt a neve ennek a családnak, de szerintem ugyan az a termék... akkor használt minimálisan, viszont akkor még a pattanásaim betudhatóak voltak a tini koromnak, ma már nem.
ma használtam először, nem sokat tudok mondani, kicsit csíp, de csak pár másodpercig és egyébként is nagy az ingerküszöböm, nem is foglalkoztam vele. a bőröm fényes, csillogós utána, de este használom, így nem érdekes, reggel megy rá a sok cucc, az majd elfedi. remélem segít a pattanásokon, mert már az összes terméket kipróbáltam, eredmény nélkül! nem is számítok semmire, de szeretnék pozitívan csalódni. :) még jövök az update-tel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 23.

terike24

2015. április 18.

en nagyon szeretem ojan puha lessz a borom amiutan attorolom vele

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 18.

en nagyon szeretem ojan puha lessz a borom amiutan attorolom vele

timea_fekete

2014. február 2.

Reggel és este használom ezt a terméket és valami fantasztikus. Szépen múlnak el a pattanásaim tőle. Régebben nem váltak be az avon pattanás elleni kencéi, de most teljes mértékben beváltak. Bátran ajánlom mindenkinek, mert megéri az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 2.

Licht

2013. május 8.

"Nyugtató" hatás a bőrnek. hàt nem :-D ez kémiai hámlasztó, tonizàló lapocska. Hagy némi ragacsos érzést maga utàn úgyhogy a tisztítás után én megmosom az arcom, ha bírom akkor kicsit még rajta hagyom. Picit csíp is. Az tény, hogy utána simább a bőröm. friss pattanásra nem jó, de a hegekre szerintem jó lehet. Kb 2 lapocska elég az arcra. Nem használtam egyfolytában addig, hogy egy végleges eredményt kapjak, de érezhetően betölti a hámlasztó funkcióját. Egyenlőre csak egy hármast kap, de majd update-elek :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 8.

fuge7

2013. április 5.

Nekem normál típusú az arcbőröm, egy kicsit szárít használat után, úgyhogy tényleg inkább zsíros arcbőrre ajánlanám. Én hetente egyszer 2 lapocskát szoktam használni, és utána vizes vattával is áttörlöm, hogy ne csípjen, szárítson annyira. A pattanások ellen is jó, leviszi a sminkmaradványokat, koszt, elhalt hámsejteket, jó hatással van az arcbőrömre. És praktikus, hogy ilyen lapokból áll, jól záródik a doboza is. Jó kis termék, mint ahogy szinte mindegyik Clearskin.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 5.

Antioxidánsok: Cinnamomum Zeylanicum Extract, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Cinnamomum Zeylanicum Extract, Biosaccharide Gum-1, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid
Peptidek: Zinc Hexapeptide-11, Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tetrapeptide-7
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopherol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

A szarkozin (N-metilglicin) a glicin aminosav metilált változata. Ez a molekula képes utánozni a glicin aminosav receptor-aktiváló hatását. Paula Begoun szerint az aminosavakat a kozmetikumokban leginkább vízmegkötő tulajdonságuk miatt használják, némelyiknek antioxidáns és sebgyógyító tulajdonsága is van.

A sarcosine a MAT XS nevű hatóanyag aktív komponense, ami képes a zsíros bőr számos tünetét csökkenteni (feszesebb pórusok, mérsékeltebb faggyútermelés, egyenletesebb bőrfelszín) 28 nap alatt. A gyártó szokatalanul nagy (90 fős) tesztjében a részvevők 96%-a érezte úgy 4 hét után, hogy bőre kevésbé zsíros.

Fahéj kivonat. A kozmetikumokban a fahéj levelének a kivonatát illatanyagként használják, a fahéj kéreg kivonata pedig a CosIng besorolás szerint baktérium ellenes, antioxidáns, szövetösszehúzó, emollient, hidratáló, illatanyag, bőrvédő és bőrkondícionáló összetevő. Paula Begoun szerint a fahéj mindezen előnyös tulajdonságok mellett bőrirritáló.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Búzacsíra kivonat. Bőrpuhító (emollient), bőrjavító, bőrvédő összetevő.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak