Avon

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ClassyAndFabulous, Módosítva: 2018. január 4.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Professzionális ápolás, hogy reggelente tisztább és üdébb megjelenésű bőrrel ébredhess.

• nyugtatja és hidratálja a bőrt
  • segít a pattanások kezelésében
  • segít mérsékelni az arcon jelentkező piros foltokat
  • segít kiegyenlíteni a bőrtónust
  • segít halványítani a pattanások nyomait

johannah

2020. január 28.

Évek óta használom, az elődjével együtt. Sokáig a kedvenc krémem volt pattanások ellen. Eleinte nagyon eredményes volt, azonban az idő múlásával egyre kevésbé használt. Manapság már csak akkor használom, amikor pattanásosabb vagyok és már nem tudok mit kezdeni a helyzettel. Összességében szerintem egy jó kis krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 28.

laanna

2020. január 24.

Elhasználtam belőle egy tubussal, de nem venném újra. A bőröm kifényesedésre hajlamos, pattanásaim nem igazán vannak, kellemes volt a használata de még nyáron is kevésnek éreztem ezt a hidratálást.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 24.

Klaudiia77

2019. október 29.

Amikor elkezdtem használni imádtam, mert egyik napról a másikra eltüntette a pattanásaim (ami az én arcom esetében nagy szó)
Viszont egy idő után már nem, hogy nem segített, hanem inkább csak rontott a helyzeten.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 29.

masnipower

2019. szeptember 10.

Hanyag vagyok, nem használom minden nap, de javítja a bőröm. Nagyon bejött!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Hanyag vagyok, nem használom minden nap, de javítja a bőröm. Nagyon bejött!

VPReka

2019. május 7.

Hosszabb ideje használom. Az első alkalommal nem volt szimpatikus, rövidebb használat után beraktam a szekrénybe. Pár hónapja újra elővettem és minden este használom, nagyon megszerettem. Annak aki pattanásokkal küzd és rendszeresen tisztítja az arcát és utána ezt használja, annak tényleg beválik (inkább megelőzésre). Heti 1-2 alkalommal nem érzékelhető nagy változás. Én nem vettem észre, hogy szárította volna a bőröm. Biztosan újraveszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 7.

RekaDora

2019. április 12.

Itteni velemenyek alapjan vettem meg, elhasznaltam. Az arat en egy kicsit sokallom erte mert azert nem egy csodaszer, de ha akciosan veszi az ember akkor nem rossz. Ha elojott egy-egy pattanasom nem ereztem, hogy annyira kezelte volna oket, de az aprobb pirossagokat az arcomon halvanyitotta. A bortonus kiegyenlitest sem fedeztem fel, nem lettek halvanyabbak a foltol az arcomon. Osszessegeben nem egy rossz termek, de szerintem vannak ettol sokkal jobb kremek is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 12.

Padli

2019. február 1.

Nem minden este szoktam használni mert szárít. Ha pattanásos időszakom van akkor nagyon jó. Reggelre halványítja a pattanások körüli pirosságot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 1.

Doryen

2018. december 4.

Már néhány napja használom,egyenlőre csak a babapopsi arcomról tudok beszámolni.
T-vonalban zsírosodok, ez reggelente is látszik, de amióta ezt a krémet használom, nem tapasztaltam. Szépen rendben tartja a bőrömet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

Andi07

2018. november 22.

Inkább a hidegebb időszakokban használom. A pattanások hamarabb elmúlnak tőle, szebbnek látom az arcbőröm és puhábbnak is érzem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

beauty18

2018. november 20.

Nagyon szeretem. A pattanásaimat lathatóan visszahúzta és reggelre a körülöttük lévő pirosság is megszűnt. Nagyon jó az ára könnyen beszívódik a bőrbe. Igazán jó kis termék.☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 20.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Dimethiconol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.