Avon

Ár:   749 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mademoiselle Rita, Módosítva: 2015. július 5.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A szalicilsavas tonik frissíti a bőrt, harcol a mitesszerekkel, segít eltávolítani a fölösleges faggyút és a makacs szennyeződéseket. 2% szalicilsavval.

zdoreebaba

2019. december 21.

Nagyon szeretem. A lehető legjobb tonik, amit ismerek a piacon. Erős, mint a bivaly, sok alkalommal meg is könnyeztet, de szuperül tisztítja a bőrt és jól elbánik azokkal a fránya pattanásokkal és mitesszerekkel. Én ettől nem is várok el többet egy toniktól. Az ára is meglepően jó volt, mindössze 500 forint. Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 21.

Virág-os

2019. november 25.

Rettentő alkoholos. Most majdnem harminc felé közeledve kaptam egyik barátnőmtől, hogy ezt próbáljam ki. Nos, inkább nem tettem. A szaga is nagyon erős, még a Zyneriten cseperedett orrnak is.
Szóval alternatív módszerként mosdókagylót takarítottam vele. :D Teljesen jól funkcionált ebben a szokatlan felhasználásban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 25.

ausmorzs

2019. október 28.

Sokat használtam serdülőkoromban, nem volt túl mitesszeres az arcom, de tisztította a bőrömet.
Viszont szárította és ott van a benzofenon is benne, szóval nem vennék többet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 28.

Viszont szárította és ott van a benzofenon is benne, szóval nem vennék többet.

NeonPink

2019. szeptember 11.

Ez a tonik egy kész merénylet a bőr ellen. Hihetetlen hogy ilyet lehet forgalmazni. De hát vannak akik csak az első két sorig jutnak el, hogy mi is van benne már mellékes. Na azoknak jól eladható.

Kérlek gondoljatok a bőrötökre és ne vegyetek ilyen vackot, dobjátok ki ha már megvettétek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

masnipower

2019. szeptember 10.

Tökéletesen bevált. Rengeteget idegeskedem, jönnek a bőrhibák. Nekem nem baj, hogy szárít. Nem használom napi háromszor, max reggel ha nagyon muszáj, este viszont rendszeresen. Napközben utána egy aloe verás arcgél vagy semmi és semmi gondom. Szeretem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

eszo87

2019. március 11.

nem rossz tonik,de alkoholos!!!tobbet nem veszem újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

nem rossz tonik,de alkoholos!!!tobbet nem veszem újra

Csicsi2017

2019. február 10.

Mivel a nagy része denaturált szesz, így eleinte "mattítja" a bőrt, de hosszú távon kiszárítja azt. Érzékeny bőrűeknek nem ajánlatos az irritatív összetevők miatt.
Az én bőrömet tönkretette 2 évvel ezelőtt, tele voltam gyulladt pattanásokkal, pedig csak kétszer használtam! Soha többé!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.

NurseJAK

2019. február 4.

Két hónapja használom nekem eddig nagyon bevált csak ajánlani tudom! Zsíros pattanásos miteszeres bőröm van én nagyon szeretem azóta kevesebb és kevésbé gyulladt pattanásaim vannak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 4.

fruzsi911

2018. december 19.

Kiszárította a böröm, és piros kiütéses lett az arcom, szinte már allergiás reakciót váltott ki, egyik tonik sem váltotta még ezt ki rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 19.

mlexa

2018. december 13.

Sokat vásároltam belőle, és tényleg kellően tisztított is. Viszont most már én is tudom, hogy az alkoholos dolgok nem a legjobbak az én zsíros bőrömnek. Szóval már körültekintőbben választok, ezt már nem venném meg többször. Használat közben is érezni, hogy nagyon alkoholos, nagyon erős :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, PEG-6
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid