Avon

Ár:   749 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mademoiselle Rita, Módosítva: 2015. július 5.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A szalicilsavas tonik frissíti a bőrt, harcol a mitesszerekkel, segít eltávolítani a fölösleges faggyút és a makacs szennyeződéseket. 2% szalicilsavval.

eszo87

2019. március 11.

nem rossz tonik,de alkoholos!!!tobbet nem veszem újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

nem rossz tonik,de alkoholos!!!tobbet nem veszem újra

Csicsi2017

2019. február 10.

Mivel a nagy része denaturált szesz, így eleinte "mattítja" a bőrt, de hosszú távon kiszárítja azt. Érzékeny bőrűeknek nem ajánlatos az irritatív összetevők miatt.
Az én bőrömet tönkretette 2 évvel ezelőtt, tele voltam gyulladt pattanásokkal, pedig csak kétszer használtam! Soha többé!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 10.

NurseJAK

2019. február 4.

Két hónapja használom nekem eddig nagyon bevált csak ajánlani tudom! Zsíros pattanásos miteszeres bőröm van én nagyon szeretem azóta kevesebb és kevésbé gyulladt pattanásaim vannak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 4.

fruzsi911

2018. december 19.

Kiszárította a böröm, és piros kiütéses lett az arcom, szinte már allergiás reakciót váltott ki, egyik tonik sem váltotta még ezt ki rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 19.

mlexa

2018. december 13.

Sokat vásároltam belőle, és tényleg kellően tisztított is. Viszont most már én is tudom, hogy az alkoholos dolgok nem a legjobbak az én zsíros bőrömnek. Szóval már körültekintőbben választok, ezt már nem venném meg többször. Használat közben is érezni, hogy nagyon alkoholos, nagyon erős :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

exhocmomento

2018. augusztus 13.

A szalicilsav egy szuper dolog a mitesszeres bőrre. Az aleo vera is egy szuper dolog minden bőrre. De mindez mit sem ér, ha szó szerint tele van a cucc alkohollal. Sajni nagyon sok alkoholos terméket locsoltam bizakodva az arcomra (többek között ezt is) mire mindezt saját káron megtanultam, és mire szembe jöttek velem olyan cikkek-írások-vélemények (nagyon köszi, Krémmánia!), amelyek óvva intettek az alkoholtól. Megtanultam a leckét.
Erről a kis tonikról is csudikönnyű elhinni, hogy hatni fog. Főleg amikor áttörölöd vele az arcod, és szemmel láthatólag tisztít a pórusokon, szinte kiégeti a mitesszereket - legalábbis a tetejüket. (Nekem ezt tette, tényleg.) De a kegyetlen igazság az, hogy mindez csak tűzoltás. Egy olyan ráadásul, ami a bőrben benyomja a vörös kódot, mire csórikám iszonyatos faggyútermelésbe kezd. És máris ott vagyunk, ahol a part szakad, sőt, még sokkal rosszabb helyen.
Ráadásul mégis mit keres az 5-ös komedogén indexű Isopropyl Myristate egy mitesszerek ellen hivatott termékben? Biggest no-no, igazi merénylet a zsíros, tág pórusú pofinak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

kingh

2018. július 19.

Nagyon régóta a legjobb nekem! Egyszerűen nem tudok meglenni nélküle.
Igen, erős alkoholos az illata, igen, néha picit érzem, mintha szárítana, ha túlzásba esek vele. Az olajos bőrömnek, és a T-vonalban előforduló mitesszereimnek viszont a legjobb. Mióta használom, sokkal egyenletesebb-feszesebb a bőröm, alig van mitesszer, összehúzta a pórusokat, bármi kis pirosságot-gyulladást 1-2 napon belül helyrehoz. Okosan kell vele bánni, ez tény, viszont csak ennél érzem, hogy igazán tiszta a bőröm. Érzékeny-száraz bőrűeknek semmiképp sem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 19.

Nagyon régóta a legjobb nekem! Egyszerűen nem tudok meglenni nélküle.

Noi99

2018. május 29.

Az illata tényleg nagyon erős,alkoholos,de tudja a dolgát. Tisztít,mattít és leszárítja a pattanásokat. Nekem bevált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 29.

viktoriasnt

2018. március 21.

A funkciója rendben van, viszont nagyon erős alkoholos szaga van, mikor felkenem csípi a bőröm. Nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 21.

Vanesszaeszter

2018. március 10.

Szeretem, hogy mindent, de mindent eltávolít, de nagyon szárítja a bőrt az alkohol miatt. Zsíros bőrre nem ajánlatos a bőrt alkohollal kenegetni, mert pont az ellenkező hatást érjük el vele, amit akarunk... viszont ilyen utazós terméknek nem rossz... Lehet, olyan bőrtípus ami szereti, és lehet olyan időszak mindenki bőrének életében, hogy hatásos lehet, de szerintem tényleg tini termék, nekik való inkább:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 10.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, PEG-6
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid