Avon

Ár:   749 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mademoiselle Rita, Módosítva: 2015. július 5.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A szalicilsavas tonik frissíti a bőrt, harcol a mitesszerekkel, segít eltávolítani a fölösleges faggyút és a makacs szennyeződéseket. 2% szalicilsavval.

Kremcica

2020. május 30.

Tinikorom tonikja. Mai fejjel ilyen alkoholos vackot nem kennék fel, de akkor még nem igazán tudtam hogy mit használjak. Hatásos a szalicilsav miatt, cserébe kegyetlenül kiszárít és nagyon erős az illata. Nem ajánlom, nagyon max pattanásra alkalmanként, teljes arcra semmiképp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 30.

csajszigirl

2020. május 18.

Kíméljétek a bőrötöket, nem jók az alkohol tartalmú termékek neki! --› Ha még nem vettétek meg NE is tegyétek! Sokkal jobb termékek vannak a piacon amik ténylegesen a bőrhibákat akarják orvosolni nem csak látszati, felületi kezelést végezni.
Olvastam sok véleményt a tonikról, látom van akinek bevált. Én azoknak a táborát erősíteném akik lehúzták az értékelést. Eddig soha nem tapasztaltam még egy terméktől olyat, hogy másnapra olyan zsíros arcbőrrel ébredek, hogy rendesen a papír rajta marad. Na ez pont ilyen.
Ajándékba kaptam, gondoltam kiprobalom, de ilyen apró piros pöttyök jelentek meg a homlokon tőle már 1-2 használatot követően. Több rajtam a faggyú, a pattanás mint előtte.
Mindezek függvényében sajnos nagyon nagyon nem ajánlom senkinek! A pattanásos, miteszeres bőrt is érzékeny bőrként kell kezelni, nem jó neki az alkohol. Esetleg azt tudom elkepzelni, hogy egy pattanás kinyomását követően fertőtlenítőnek fogom használni, de lehet jobb lenne, ha még annak se.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 18.

Juca84

2020. április 20.

Csatlakozom a legutóbbi véleményhez... valamiért annyira jól össze van rakva, hogy nem találok ennél jobbat a piacon.... a korrektor és ez zseniális

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 20.

zdoreebaba

2019. december 21.

Nagyon szeretem. A lehető legjobb tonik, amit ismerek a piacon. Erős, mint a bivaly, sok alkalommal meg is könnyeztet, de szuperül tisztítja a bőrt és jól elbánik azokkal a fránya pattanásokkal és mitesszerekkel. Én ettől nem is várok el többet egy toniktól. Az ára is meglepően jó volt, mindössze 500 forint. Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 21.

Virág-os

2019. november 25.

Rettentő alkoholos. Most majdnem harminc felé közeledve kaptam egyik barátnőmtől, hogy ezt próbáljam ki. Nos, inkább nem tettem. A szaga is nagyon erős, még a Zyneriten cseperedett orrnak is.
Szóval alternatív módszerként mosdókagylót takarítottam vele. :D Teljesen jól funkcionált ebben a szokatlan felhasználásban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 25.

ausmorzs

2019. október 28.

Sokat használtam serdülőkoromban, nem volt túl mitesszeres az arcom, de tisztította a bőrömet.
Viszont szárította és ott van a benzofenon is benne, szóval nem vennék többet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 28.

Viszont szárította és ott van a benzofenon is benne, szóval nem vennék többet.

NeonPink

2019. szeptember 11.

Ez a tonik egy kész merénylet a bőr ellen. Hihetetlen hogy ilyet lehet forgalmazni. De hát vannak akik csak az első két sorig jutnak el, hogy mi is van benne már mellékes. Na azoknak jól eladható.

Kérlek gondoljatok a bőrötökre és ne vegyetek ilyen vackot, dobjátok ki ha már megvettétek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

masnipower

2019. szeptember 10.

Tökéletesen bevált. Rengeteget idegeskedem, jönnek a bőrhibák. Nekem nem baj, hogy szárít. Nem használom napi háromszor, max reggel ha nagyon muszáj, este viszont rendszeresen. Napközben utána egy aloe verás arcgél vagy semmi és semmi gondom. Szeretem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

eszo87

2019. március 11.

nem rossz tonik,de alkoholos!!!tobbet nem veszem újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

nem rossz tonik,de alkoholos!!!tobbet nem veszem újra

Csicsi2017

2019. február 10.

Mivel a nagy része denaturált szesz, így eleinte "mattítja" a bőrt, de hosszú távon kiszárítja azt. Érzékeny bőrűeknek nem ajánlatos az irritatív összetevők miatt.
Az én bőrömet tönkretette 2 évvel ezelőtt, tele voltam gyulladt pattanásokkal, pedig csak kétszer használtam! Soha többé!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, PEG-6
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid