Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Eszter0209, Módosítva: 2012. november 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Ajakápolók

Fehércsoki illatú és ízű ajakbalzsam, melytől fényesek és kívánatosak lesznek az ajkaid.

Méret: 4 g

smileyzso

2013. szeptember 24.

Nekem bevált :) . Tavaly télen csak ezt használtam és nem cserepesedett ki a szám :)
Illata mennyei :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. szeptember 24.

Illata mennyei :)

Eszter0209

2013. február 12.

Nekem se jött be. Szerintem nagyon büdös és émelyítő íze van. Hálisten ingyen kaptam, mert kb. a 3. használat után beragadt és nem tudtam tovább csavarni, úgyhogy ennyit erről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 12.

Maniac

2013. február 4.

Ajj de utálom. Kaptam egyet karácsonyra, meg egy csokis sütiset, de hányingerem van tőlük. Olyan kesernyés szaguk van. Nem is igazán hidratál, csak úgy van a világon. Praktikusan kicsi a csomagolása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 4.

czuczy

2013. január 30.

Az illatát imádtam, de amúgy szörnyen gagyi.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 30.

Az illatát imádtam, de amúgy szörnyen gagyi.

malik.regina5

2013. január 12.

isteni az illata,szabályosan lenyalnám az ajkaimról :-)
zsíros érzést hagy maga után,annyira nem szeretem,de azért jó :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 12.

isteni az illata,szabályosan lenyalnám az ajkaimról :-)
zsíros érzést hagy maga után,annyira nem szeretem,de azért jó :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Lanolin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.