Avon

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, az összetevőket feltöltötte: boglarka88849, Módosítva: 2013. január 28.

Kiszerelés:   2,6 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Csillagfényű szemhéjpor applikátorral. 4 árnyalatban

Kiszerelés: 1,8 g

dandelion

2016. július 25.

Nem eléggé pigmentált a színe, és ha sokat viszek fel akkor mindent elborít a csillám. Tartósnak is csak a csillámok mondhatók benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 25.

Dea

2016. június 29.

Én a gold star árnyalatot rendeltem meg, a katalógusban olyan színt mutattak mitn ezen a képen(egy szép aranyszínt rendeltem volna) erre érkezett egy csillogós barna szín, nem is értem miért :(( Magával a színnel nincs gond szép csillogós sötétbarna, de sok ilyen színem van, ezért nem valószínű, hogy fogom használni, ráadásul a csomagolás sem túl praktikus. Két pont csak azért mert maga a termék nem olyan rossz minőségű...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 29.

boglarka88849

2013. január 25.

Én ismèt kiakadtam a colortrendtől.Lehet,hogy az én gyönyörű aranyszínű csodàm volt gyári hibás.Amint felvittem, olyan szinten porzott, hogy lehetetlen volt normálisan eloszlatni.Rengeteget bajlódtam vele, majdnem az egész szememen arany csillámok dìszelegtek nem is beszévle az arcom többi részéről.Pedig pont annyit vittem fel, hogy a színből làtszòdjon is valami.Már szinte félek hasznàlni még teljes smink kiegészìtéséhez, nehogy tönkre tegyem vele az egészet.Teljes csőd.Még jó, hogy nem volt dràga.Az àra tükröi a minőségét.A szìne viszont gyönyörű, de mivel sajnos egyszer sikerült úgy- ahogy kihoznom belőle vmit, sajnos 2 pontnál nem adhatok többet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 25.

fringilla

2012. december 2.

Gold fame és Limelight árnyalatot is rendeltem belőle. Az applikátor, amit adtak hozzá, tényleg csak játékszer, bár meglepetésként hatott, mivel sem a csomagoláson, sem a katalógusban nem írták, hogy járna hozzá. Lapos ecsettel szépen lehet vele dolgozni, az árát bőven megérte, főleg ha összehasonlítom más kozmetikai márkák shimmerjeivel. Diszkréten csillogó, nem feltűnő árnyalatok, ünnepi alkalmakra és buliba is tökéletesek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 2.

agi.greendaygirl

2012. november 19.

a képen is látható gold fame árnyalatban rendeltem meg, Azzal kezdeném, hogy az applikátor amit adnak hozzá egy vicc, olyan picike :D nem mintha használni akartam volna.. lapos ecset segítségével lapogatom rá a szemhéjamra, szép, diszkrét arany csillogást ad. nem extra tartós, de nagyon szép, sok is van benne, ennyi pénzt bőven megért

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 19.

shara88

2012. október 28.

Mind a négy szín jól pigmentált és a katalógusban látható képekhez hű. Könnyű felvinni a hozzá kapott kis aplikátorral, viszont más ecsettel nem nagyon lehet dolgozni, amit sajnálok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 28.

Emolliensek: Ethylhexyl Palmitate
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Carmine / CI 75470, Ultramarines, Ferric Ferrocyanide, Chromium Oxide Greens / CI 77288
Tartósítószerek: Methylparaben

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.