Avon

Ár:   529 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2014. november 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Csillámzselé 3 féle színben. Önmagában és szemhéjpúder fölé is használható

Kiszerelés: 7 ml

kisseniko2

Korcsoport: < 18
2017. november 25.

Katasztrofális!!!! Nem lehet rendesen felvinni, kenődik, szinte semmi színe nincs a barnának. Szemhéjpúdert felé és alá is használhatatlan. Önmagában pefig borzalmas.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. november 25.

agi.greendaygirl

2014. december 21.

Meglepődve olvastam ezt a nagyon negatív véleményt, aztán megértettem. Szerintem ez önmagában nem az igazi, szemhéjpúder fölé jó használni :)
Őszintén szólva a kék és a bordó szerintem nem vami használható, pont amiatt, hogy a zselé is színezett. Viszont az ezüst, ami nekem is megvan, rendkívül szép és sokféle módon hasznosítható :) Gyakorlatilag bármilyen szemhéjpúdert csillámossá lehet tenni vele :) Nagyon diszkrét csillámok vannak benne, egy gombostűfejnyit felvíve a szemhéjra nappalra is simán jó, egyáltalán nem túlzás. Buli előtt felvittem mégegyszer ennyi mennyiséget az ütősebb hatásért :) Sokkal egyszerűbb használni, mint a "normál" csillámot, az apró szemcsék miatt kifinomult és diszkrét eredményt ad. A szemhéjpúdert nem keni el, nem befolyásolja a tartósságát. Nem potyog, nem gyűlik össze stb, jól bírja a kiképzést :)
Az ezüstöt mindenképp ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 21.

Az ezüstöt mindenképp ajánlom!

eleonora

2014. december 9.

Alig vártam, hogy erről véleményt írjak, akkora csalódás volt. Az ezüst és a bordós színben rendeltem meg. Nagyon szép színnek tűntek, amíg ki nem próbáltam őket. A bordóval kezdtem, először szemhéjpúderalap nélkül, mert csak a boltba akartam lefutni, utána le is akartam mosni. Először azt hittem, az alap hiánya miatt ekkora használhatatlan szemét, ezért megpróbáltam alap fölé újra felvinni, miután lemostam. Az eredmény ugyanaz: víz állagú, lefolyik, foltos, beül a szemhéj vonalába és lecsorog, kb mint vmi rossz bőrbetegség. Utoljára a '90-es években találkoztam ilyen minőségű folyékony szemfestékkel, úgy néztem ki vele, mint egy férfi, aki először sminkeli nőnek magát, két nagy paca, mint gyógyulófélben lévő monoklik, vagy szemhéjgomba. Igénytelen, nem hogy nem tartós, fent sem marad, kb mint egy részeg 48 órája elkenődött szemfestéke 2 nap ivás, és egy kiadós alvás után. Kipróbáltam az ezüstöt is, h fair legyek, ugyanez a minőség, inkább szájfény állagú, totál pénzkidobás, szerencsére visszakaptam a pénzem, amiket más Avon termékekre vásárolok le :), mivel nem sokban csalódtam eddig, többnyire a Color Trend is szuper, a rúzsai és a duo szemhéjpúderei, lakkjai is jók és tartósak. Ezt ne vedd meg, mert használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 9.

Hidratálók: Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.