Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Blame, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Hangulatot kifejező körömlakk négy színben.

Romantic-romantikus, Serene-nyugodt, Flirty-kacér és Daring - kihívó.

Ella

2016. május 25.

Romantic van meg. Nagyon-nagyon halovány, 4 rétegben sem fed, inkább fedőlakként használom, arra tökéletes, különleges lesz tőle az alaplakk. Gyorsan szárad, de nem tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 25.

krisztina0012

2014. december 21.

Nekem is lila színű van, nekem tetszik a színe.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 21.

Nekem is lila színű van, nekem tetszik a színe.

piskótatészta

2014. június 1.

A lila színű van meg,már nem tudom,mi a neve. Van már vagy 2 éve,hogy megvettem,de még mindig használom,nem száradt be. Tetszik a színe is,lábkörmökre szerintem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 1.

Maryetta

2013. május 30.

Ha azt mondom ,hogy biztos nem fogom újra vásárolni akkor ezzel el is mondtam mindent .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 30.

onecrimsonnight

2013. február 4.

Romantic van meg, másra számítottam a kép alapján. Nem igazán fed jól, átlátszik a körmöm vége 3 réteg után is, de legalább hamar szárad. Ha tudom, hogy ilyen, nem vettem volna meg, de így elhasználgatom itthonra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 4.

Sziszkó

2012. december 7.

Ennél a körömlakknál még az is jobb ha nem festeném ki a körmöm...:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 7.

Ennél a körömlakknál még az is jobb ha nem festeném ki a körmöm...:(

brogibaba

2012. július 31.

Nekem jobbról az első, Daring van meg, nem erre számítottam a kép alapján. Viszont így sem rossz, a kék lakk és benne ezüst csillám darabkák, amik sokféle színűen csillognak. A hátránya, hogy viszonlag sok rétegben kell felvinni, hogy valamit mutasson, anélkül a kék lakk nagyon átlátszó. Én csak a lábamon lakkozom a körmömeimet, ott tartja magát immáron 1 hete, kéz esetén más a helyzet, arról nem tudok nyilatkozni. Nekem összeségében tetszik ez a lakk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 31.

CocoSunrise

2012. július 4.

Soha a Color Trend előtt nem próbáltam olyan körömlakkot amelyik 1Oh után elkezdett lepattogni. Gondoltam én hogy nem nagy durranás, de hogy ennyire vacak legyen... azért az meglepett. Nem ajánlom senkinek aki szokott... kezet mosni, vagy ne adj Isten mosogatni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 4.

beatamatla

2012. július 2.

Nekem a pink szín van és annyira imádom. Kicsit mattabbra számítottam, de nem is bánom hogy nem az. Fedőlakkal simán bírja egy hétig, nélküle is talán, de csak talán. Remélem ez nem fog olyan hamar besűrűsödni mint a többi avonosom. Kár lenne érte:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

Blame

2012. június 9.

Nekem a Daring van meg. Igazából nem erre számítottam mikor megrendeltem. Egy sima picit csillogó hatású körömlakkra gondoltam. Viszont amit kaptam az egy sötétkék csillámos lakk. Kicsit meg is lepődtem rajta. Viszont mentségére legyen, hogy szépen néz ki így is. :D Négy rétegben kentem fel mire szép lett és jól fedett. De szerintem ha rakok alá valamilyen színes alaplakkot akkor két réteg is bőven elég lett volna. A tartósságáról annyit hogy nekem fedőlakkal 4 napig bírta, viszont a 4. napon is csak egy nagyon picikét az egyik körmömön kezdett el kopni. A többi viszont hibátlanul olyan volt mint mikor felraktam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 9.

Színezék. Piros.