Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: marina, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

bogcsilike

2015. július 15.

Nekem is van egy, a LEAF árnyalat, ez egy natúr zöldes szín egy kis arany beütéssel. Én szemhéjalappal használom, felvitelnél kicsit porzik. Rendes ecsettel nem nagyon lehet felvinni, csak applikátorral. Ezen kívül nincs vele bajom. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 15.

PinkBelleLab

2014. április 20.

Úgy kaptam ajándékba.:D És tökre tetszik ez a kis világos árnyalata. Természetes sminkként szoktam alkalmazni.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 20.

zombia

2013. augusztus 5.

már a másodikat használom és ha ez elfogy, tuti újra megrendelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 5.

már a másodikat használom és ha ez elfogy, tuti újra megrendelem.

minnie

2013. április 24.

Nagyon jó, tökéletes a színe és igazán jól passzol a tussal kihúzott sminkekhez. Tartóssága is jó, és akár kombinálni lehet egyéb szemhéjpúderekkel is. Nem találok benne kritizálni valót, esetleg annyit, hogy táskámban tört szét apró porrá (amit azóta sem értek hogy történt), de persze ez nem feltétlen a festék hibája. :P

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 24.

marina

2013. március 22.

én majdnem minden nap használom :) puhább ecsettel szoktam felvinni, és mostanában arannyal kombinálom. Külső szemzugba arany ( Maybelline Color Tattoo) belső szemzugba pedig highligter, és fekete tussal hangsúlyozom.
Ár érték arányában nekem megérte. :)

Update: egyszer ejtettem el, és porszemekre tört :( anyukám is így járt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 22.

Ár érték arányában nekem megérte. :)

Update: egyszer ejtettem el, és porszemekre tört :( anyukám is így járt

Pindusz

2013. január 19.

Nagyon-nagyon jó! Sajnos már kifutott ez a kollekció, de akciós ajánlatokban talán még el lehet csípni. Szépen kiemeli a szemet, a szemöldökcsontot, nagyon elegáns. Szép, természetes megjelenést kölcsönöz! Imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 19.

sugarplum

2012. augusztus 27.

Pár éve édesanyám rendelte meg, de mivel nem használta, gondoltam megkaparintom.
Por állagú, de ha felvittük, olyan minta krémes alapozót kentünk volna fel.
Nekem nagyon tetszik, szemhéjfestékként is szoktam használni.
4 csillagot adok csak, mert a szemceruzát azonban nehéz utána felvinni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 27.

Por állagú, de ha felvittük, olyan minta krémes alapozót kentünk volna fel.
Nekem nagyon tetszik, szemhéjfestékként is szoktam használni.
4 csillagot adok csak, mert a szemceruzát azonban nehéz utána felvinni.

orban.klaudia

2012. július 1.

Ajándékba kaptam, és így tetszik, de szerintem nem vettem volna meg magamtól. Bár elég gyakran használom, de nem szemhéjalapnak, úgy nem sok értelmét látom, de highlighterként bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 1.

agi.greendaygirl

2012. június 29.

na, kipróbáltam a kontakt pontban ma. Nagyon meglepődtem, mert por állagú, nem krémes mint egy normál szemhéj alapozó. Nem hiszem, hogy hatásos lenne, max ha szemhéjceruza vagy vmi krémsesbb szemfesték alá használjuk. Highlighter-ként szerintem csak sötétebb bőrön működne jól, az én világos bőrömön meg se látszott. Nem jött be, nem venném meg, nem tartom különösebben jó terméknek, bár a fentebb említett módokon lehet, hogy hatásos. Mivel élesben nem, csak a kezemen próbáltam, nem húzom le nagyon :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 29.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Ethylhexyl Palmitate
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate
Parabének: Methylparaben
Színezékek: Zinc Stearate, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77492, CI 77499
Tartósítószerek: Methylparaben

Kaolin 0 0