Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WonderWoman, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Ragyogó színt ad az orcáknak. Üde, egészséges kinézetet kölcsönöz. Könnyed púder formula.

AnnaPanka

2014. augusztus 27.

Nagyon szép színe van, természetes hatású, és nem néz ki tőle bohócnak az ember. Én már nem is tudom mikor vettem és még mindig van belőle, úgyhogy jó sokáig elég. A tartósságáról sajnos annyira nem tudok nyilatkozni, nekem bezsírosodik a bőröm egy idő után úgyis, és "lemászik" róla minden sajnos. De azért én is nagyon szeretem ezt a pirosítót, ha lehet még venni, akkor bátran ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 27.

nikaa4

2014. március 14.

Szép, természetes hatás érhető el vele, ráadásul tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 14.

Szép, természetes hatás érhető el vele, ráadásul tartós is.

Lilu

2013. június 9.

Semmi túl erős természetellenes szín, könnyen felvihető, egyenletesen oszlik el és ritkatartós. Az én hófehér bőrömön nagyon jól mutat, azonnal kedvenc lett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 9.

blanka.vacak

2013. február 24.

Nagyon sok kell belőle, hogy legyen valami színe. Eléggé halovány, bár ezt nem biztos, hogy negatívumként kell érteni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 24.

Beleza

2013. február 4.

nagyon kis aranyos, lapos tégelyecske az egész, barackos-rózsaszínes szín, nagyon eltalálták, viszont fedés nem erős, sokszor viszem fel és még akkor sem eshetek túlzásba. remek.

update: továbbra is jól teljesít, nagyon szép a színe a fénye, tartós is!tényleg nagyon jó, régóta nem láttam ennyire jó arcpirosítót, ilyen remek árfekvésben!XD

update2: tényleg baromi jó, ennyire jót még nem is használtam, pedig már annyit, de annyit kipróbáltam, ez a mániám. ennek kedvesen szép, fényes barackos árnyalata van, kevés is elég, egész! nap kitart, h közben alig veszít az intenzitásából, csomagolás is praktikus volt, pont belefért az ecset feje. ezres alatt volt az ára, de már hosszabb ideje alig láttam a katalógusban.edzésekre is mindig ezt vittem, és ezért a nagy utazások, pakolások közepette eltört...már nem tudom használni...:(újravenném, ha feltűnne a katalógusban...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 4.

Bubuka89

2012. október 3.

Szerintem szuper! Életem legszebb árnyalatú és legtartósabb pirosítója. Bátran kipróbálhatja mindenki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 3.

RedDemon

2012. július 3.

Fantasztikus! Szerintem jól állhat szinte minden bőrszínhez, talán a nagyon barnákon nem érvényesülne igazán. Az én sápadt arcomat nagyon feldobja a maga szép korallos színével, és diszkrét fényével. Tökéletesen eltalálták azt a színt, ami nappalra lehet szolid viselet, estére pedig több rétegben egy nagyszerű pirosító. Az első Color Trend termék, amivel elégedett vagyok, és biztos, hogy újra fogom venni. Tartósságról sajnos nem tudok nyilatkozni, mert ezekben az ezer fokokban jutottam hozzá, és nem várom el még egy 10-szer ennyibe kerülő pirosítótól sem, hogy 40 fokban fent maradjon minimum fél napig...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 3.

agi.greendaygirl

2012. június 15.

csak a kezemen próbáltam, így tartósságról nem tudok nyilatkozni, amúgy szép barackrózsaszín, enyhe fénye van, egész jó :)) mivel nem tudom milyen tartós nem kap max pontot.

update: hát muszáj volt megrendelnem annyira szép színe van, és szeretem nagyon. Igazából a pirosítók tartósságát azt hiszem nem nagyon tudom megítélni, mert mindig támasztom a fejem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 15.

bokros

2012. június 15.

Nagyon-nagyon elégedett vagyok vele! Ma használtam először, de pozitívan csalódtam benne. Gyönyörű, nem túl erős színe van, amivel épphogy egy kis színt lehet adni az orcáknak. Nekem ez bőven elég, mert nem szeretem a túl vad, természetellenes pirosítókat. Szóval, aki a természetes, nem túl kihívó pirosítókat szereti, annak bátran ajánlom. Na meg az ára...hát nagyon olcsó...Számomra egyértelműen öt pont!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 15.

esztickeh

2012. május 30.

nagyon szép színe van és könnyen el lehet dolgozni. ahhoz képest, hogy color trendes cucc, szerintem nagyon jó, és olcsó is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 30.

Hidratálók: Lanolin