Best of Beauty 2019

Avon

Ár:   899 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: manitia, Módosítva: 2016. november 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Praktikus sminkceruza - az egyik végével a szemeidet, a másikkal az ajkaidat emelheted ki.

Az első BHT-ig a szemceruza INCI-je, azután a szájceruza INCI-je.

Nolee

2015. július 12.

A barna-nude színű verziót rendeltem meg. A szemceruza részét jobban szeretem, mert krémes, könnyen satírozható, a mélyítővonalba is jó alap. A szájkontúr részével már vannak problémáim, talán a színe miatt is, de nekem túl kemény állagú, azt ritkán használom. Ha a színekbe sikerül jól beleválasztani, érdemes megvenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 12.

manitia

2015. július 12.

Ennyi pénzért nekem teljese megérte (akciósan vettem 499,-). A szájceruza színe lilásrózsaszín. A legtöbb rúzsomhoz pont passzol. Ami picit megtévesztő az a mérete. Igencsak kicsi a többi ceruzáimhoz képest főleg, hogy ha figyelembe vesszük, hogy még ennek is a felét kell venni a két oldala miatt. :) A szemceruza része használhatatlan számomra. Már vonalhúzás után rögtön elkenődik. Esetleg annak lehet jó, aki nem masszívan vonalazni szeretne vele, hanem satírozni. Szemceruzának nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 12.

Antioxidánsok: BHT, BHT

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.