Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ella, Módosítva: 2012. február 15.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Avon Color Trend Winter Magic ajakbalzsam Spiced Cookie aromával.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Poptie

2017. május 7.

Szerintem használhatatlanul mű és büdös az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 7.

Szerintem használhatatlanul mű és büdös az illata.

aaFruska

2017. március 29.

Az illata nagyon jó de semmit nem hidratál sőt kicsípi az ember száját. És nekem nagyon hamar bebüdösödött.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 29.

bibo20

2013. november 25.

Imádom az illatát, de nem tudom használni mert egyszerűen pár másodperc után elkezd viszket tőle a szám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 25.

melindae

2013. október 14.

Nem volt rossz ez az ajakbalzsam, vagy inkább ajakszínező...Mert annyira nem hidratál, de olyan visszafogott világosbarna színt ad az ajkaknak. Az illata tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 14.

rencsubaba

2013. szeptember 24.

Nemtudom valaki tapasztalt e hasonlot de én mikor felkentem a számra utána elkezdett viszketni a szájpadlásom, ez elég hulyén hangzik tudom.. lehet alergiás vagyok rá... azota nem mertem használni :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 24.

kalmaniki

2013. szeptember 6.

Szörnyen émelyítő volt az illata és nem hidratált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 6.

Szörnyen émelyítő volt az illata és nem hidratált.

Babooca

2013. június 29.

Nem szerettem amikor a barátnőm felpattintotta a kupakját, olyan mű szirupos szag áradt belőle, hogy rosszul voltam tőle. Amikor felkente szegényemnek látszott, h összeragasztja a száját. Olyankor rendszerint puszit is szeretett osztani, nagy örömömre... Levakarhatatlan volt az arcról, ellenben a szájról hamar elvándorolt. Akármilyen jó kis reklám volt körülötte az Avonban, egyszer sem mertem magam rávenni, hogy bármelyiket is megrendeljem, pedig ajakápoló gyűjtésben szenvedtem anno.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 29.

dodoos

2013. március 20.

Úristen de szerettem! Életem első ajakbalzsama,még azt hiszem 10-12 éves koromban kaphattam,nagyon szerettem a csokis illatát,jól ápolta az ajkaimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 20.

virike9

2012. október 25.

kicsi korom óta rendelünk avonból és jellemzöen azóta évente legalább 2-3 ajakápoló is a listán van hol avon névre hallgató, hol color trendes... volt már felnötteknek való, gyerekeknek, színezett, illatos vagy csillogós vagy csak sima natúr... ezt a fajtát konkrétan nem próbáltam, de sok másikat igen és a tapasztalatom az, hogy hiába ígér ezt-azt a katalógus a többség nem tartja be.... vagy nem olyan szinten, ahogy azt elképzeljük!persze ez nem gond, mert ha valakinek nem kiszáradós az ajka, csak valamiért úgy dönt, hogy ajakápolót használ.... neki megfelelök ezek a termékek! figyelembe kell venni, hogy ezek nem a durván repedezö ajkakraa vannak kitalálva, ha valaki ilyenekkel küzd (télen nekem is elöfordul, szerencsére nem gyakran) menjen el a gyógyszertárba és ott biztos, hogy kapni fog profi terméket erre a célra, csak nem 300-500 ft-ért (hozzáteszem megéri azokat megvenni). és azt sem szabad elfelejteni, hogy katalógusból rendelünk, tehát nem tudjuk pontosan milyen a termék, sokszor túl sokat várunk töle.... harmadrészt az avonban is kategorizálva vannak a termékcsaládok ár/minöség szerint.... a color trend az a lower vonal, hozzáteszem szerintem nem olyan rémes! : ) remélem senki nem veszi bántásnak, amit írtam, csak ezt szerettem volna elmondani. : ) (közben felkentem egy régebbi epres color trend ajakápolót és így, hogy nem vagyok szétrepedezve, csak kicsit kiszáradva korrekt : )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 25.

cunuuu

2012. október 25.

Szárítja a szám, de az illatáról nem tudok lemondani! :)

Szárítja a szám, de az illatáról nem tudok lemondani! :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Lanolin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Lanolin Oil eo I eu 1 0

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Barnás sárga.