Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hannus.senator, Módosítva: 2012. július 30.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

Cseresznye és szerecsendió bőrmegújító tusfürdő. BioSeed Komplexet tartalmaz, mely növényi kivonatokkal táplálja, hidratálja és nyugtatja a bőrt.

BubuMaczko

2013. december 12.

Imádtam az illatát, a selymes állagát! A bőrömnek is nagyon jót tett. Az Avon Naturals termékeknél kimondottan nem szeretem az idény jellegüket. Évek óta nem volt ilyen jó gyümölcsös tusfürdőm, mint ahogy keresem a tíz évvel ezelőtti mandulás termékcsaládot és az illatát azóta is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 12.

zdoreebaba

2013. augusztus 25.

Testápolójával és testpermetjével együtt kaptam. Szerettem használni... finom volt az illata, viszont elég gyorsan elszállt a bőrömről... nagyon jól tisztít, azonban nagyon gyorsan elfogy, ellentétbe a testápolójával, ami majdnem egy évig ellállt. Jobban örültem volna, hogy ha a Naturals termékekből csinálnak egy XXL-es kiadást is!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

c_andersen

2013. május 1.

A legjobb Avonos tusoló, finom illat és kellems tisztító hatás. Ezután a tusoló után nem maradt síkos a bőröm, mint egy gilisztának, hanem tényleg tisztának és lerakódásmenetesnek éreztem magam....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 1.

jns.melinda

2013. április 24.

A hatása mikor használtam pont nem érdekelt. Az illata nagyon király volt és csak ez számított, a három közül talán ezt szerettem kevésbé (a permet volt a kedvenc), de simán 5* ez is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 24.

hannus.senator

2012. július 25.

Nagyon jó illata van, akárcsak testpermet és testápoló testvérének! :) Jól tisztított, engem nem szárított! :) Mondjuk nem is hidratált annyira, de arra ott van a testápoló... ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 25.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Színezék. Lilás piros.

Színező anyag. (Piros)