Avon

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fannii15, Módosítva: 2018. július 11.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók
Vedd meg online: Avon.hu,

Hidratálja, simává és puhává varázsolja, valamint érzéki illattal borítja be a bőrt.

Ár: -- , Eladó: Avon.hu
Fizetés: bankkártya, utánvét, Szállítás:házhozszállítás, csomagautomaták és csomagátadópontok

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

lois

2021. december 17.

Egy csillagot levonok, mivel a testápoló illata nem teljesen egyezik a parfümmel, bár ez is nagyon nagyon jó, a parfüm vezet. Úgy gondolom a parfümök testápolóit nem a hidratálásért, hanem az illatért veszik, ennek teljesen eleget tesz ez a termék. Kellemes, édes, vaníliás-körtés illata van, hamar beszívódik és puha tapintásúvá teszi a bőrt, a nagyon száraz bőrön, kézen viszont nem segít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 17.

pviviana

2021. július 21.

Ajándékba kaptam, én ritkán vásárolok testápolót. Az illata miatt szeretem, nyáron főleg, amikor nem akarok parfümöt használni. Mint testápoló se rossz. Hidratál valamennyire, de nem tartósan. Szerencsére nem irritál, nem okoz pattanásokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 21.

Teokleia

2020. szeptember 27.

Elég folyós, vizes állagú, de gyönyörűen beszívódik. Valakinél rajtam kívül produkált bőrnyugtató hatást? Nekem még azon is segített. Finom, a parfümétől kissé eltérő, szolid illat, pöttyet még édeskésebb, de nekem bejött. Nem hidratál kiemelkedően, nem téli krém talán, de őszintén, nem is ez a funkciója.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 27.

Dea0609

2020. július 19.

Szettben rendeltem meg.mint a parfümjét ezt is nagyon imádom.Isteni az illata😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 19.

Szettben rendeltem meg.mint a parfümjét ezt is nagyon imádom.Isteni az illata😍

Dorothy22

2020. június 23.

Nagyon szeretem, attól függetlenül hogy eléggé folyós. De az illata valami csodás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 23.

Effi

2019. szeptember 11.

Elég folyós állaga van, óvatosan kell bánni vele. Hamar beszívódik, nem hagy kellemetlen érzetet maga után, csak a finom illatot. Sajnos nálam nagy melegben pattanásokat okozott a karomon, mellkasomon. Ősszel-télen talán jó lesz, szerencsére az illata passzol hideg-meleg időhöz egyaránt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

mlexa

2019. június 20.

Isteni illata van, még a Párom is szokta használni a kezére, és utána folyton szagolgatja! :D Pillanatok alatt beszívódik, nem kell fél napig várni rá, és nem hagy ragacsos érzetet. Kellően hidratál is, mondjuk extra száraz bőrre lehet kevés. Több ilyen típusú testápolót kipróbáltam már, de eddig ez a kedvenc!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 20.

AlexaMa

2019. április 1.

Nem kedvelem a parfümmel telinyomott testápolókat, mert elég érzékeny ilyenekre a bőröm. De ez a termék tökéletes. Szépen hidratálja a száraz területeket. Puha lesz tőle minden bekent terület és az illataaaa :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

MeridaMD

2019. január 13.

Az illatát imádom, a hidratálás messze nem elég egy száraz bőrre, de ajándékba kaptam a parfümje mellé, így nem panaszkodom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

vmoniika

2018. október 24.

Az allaga nekem nem tetszett, tul folyos, de az illata szuper es tenyleg hidratal :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

Szénhidrogének komplex keveréke, magyar néven vazelin. Mivel kőolaj származék, hírneve nem túl jó, de ennek nem igazán van tudományos alapja. Dr. Leslie Baumann Cosmetic Dermatology című könyvében (273o) azt írja, hogy sokak szerint a petrolatum a ma ismert egyik legjobb hidratáló összetevő. Elzáró (occlusive) hatása igen erős, emaitt a tudományos kutatásokban gyakran szolgál viszonyítási alapnak. Nem komedogén, az allergiás reakciók pedig nagyon ritkák rá. Paula Begoun gyulladáscsökkentő és bőrregeneráló hatásról is ír. Állaga önmagában meglehetősen zsíros, olajos érzetet kelt a bőrön, így elsősorban a száraz bőrre kiváló összetevő.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Methylparaben i I ta I par 0 0

Magyar neve kálium hidroxid. Vízben oldva erősen lúgos oldatot képez. A kozmetikai iparban kis mennyiségben főként a pH beállítására (lúgosításra) használják (pl. citromsav mellett, a savasságának ellensúlyozására). Nagyobb mennyiségben bőr irritáló.