Avon

Ár:   5299 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tamara428, Módosítva: 2018. június 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

"Bárhol jelensz is meg, garantáltan minden tekintet Rád irányul majd ezzel a ragyogóan friss illattal, melyben a lédús körte és a virágos, fényűző magnólia a borostyánfa melegében olvad fel. A lélegzetelállító, lenyűgöző nőknek."

Illatkategória: virágos-gyümölcsös-pézsmás

Fejillat: rózsaszín grépfrút, körte, jázminszirmok

Szívillat: gardénia, magnólia, vízililiom

Alapillat: borostyánfa, barack, pézsma

2800 Ft Avon Eve Elegance Parfüm
Ár: 2800 Ft + postaköltség , Eladó: csicsy22
Állapot: bontatlan, fóliás, Helyszín: --, fizetés: banki átutalás után postázva
Ár: 2000 Ft , Eladó: Dii
Állapot: Egyszer próbált, de dobozával eladó, Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel

hugaretta

2022. január 15.

Semmi extra, hétköznapi könnyed illat, viszont nekem 0 tartósságú
.A 10ml-eset próbáltam, de egy óra múlva már annyira bőrközeli, hogy még ott is alig éreztem :(
Igaz rajtam kevés parfüm tartós...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. január 15.

Semmi extra, hétköznapi könnyed illat, viszont nekem 0 tartósságú
Igaz rajtam kevés parfüm tartós...

Niclara

Korcsoport: >54
2021. december 20.

Igazat adok azoknak, akik azt állítják, hogy az Eve Elegance az Avon Femme újratöltve. Mindkét parfümből volt nekem, utóbbiból csak miniparfümöt sikerült elhasználnom, előbbiből egy szett állt rendelkezésemre, parfüm 50 ml, + illatos testápoló, amelyet minimális használat után végül sikerült eladnom.
Van aki az unalmas magnóliát emlegeti - nekem a magnóliával semmi gondom, Rare Pearls-ból már több üveggel elhasználtam. Nekem inkább a körte okozza a problémát, ami mindkettő parfümben benne van, és annyira domináns, hogy a magnóliát alig lehet tőle érzékelni. Nálam ez max. 2 pontot ér, mert a miniparfümöt is erőltetnem kellett, hogy elfogyjon. Nem vagyunk egyformák, mindenkinek más illat áll jól.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. december 20.

CandyShimmer

2021. szeptember 24.

Nem értem, minek egy adott parfümöt át tenni másik üvegcsébe, adni neki másik nevet, új reklámot és drágább árat. Ez a Femme újracsomagolva, kicsit drágábban. Nekem csak a 10 milis verzió volt meg, egy semmilyen, jellegtelen tucat illat, egy édeskés lötyi ami hamar elillan.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 24.

Rea1987

2021. augusztus 25.

Keresem az elegáns vonalat benne de nem találom, sajnos. Tipikus katalógus parfüm :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 25.

nbaranek

2021. június 10.

Én nagy szeretem. Kellemes, könnyed, viragos tisztaságos illat. Sokáig érzem magamon. Újra vettem többször is, nem csalódtam benne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 10.

Móni-ka

2021. május 29.

A BVLGARI Omnia Amethyste és az ESCADA nyári édes illatai mellett ez a harmadik kedvencem. A tartóssága, ára kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 29.

Katka0716

2021. február 6.

Nekem bejött ez az illat. Mikor először megéreztem féltem, hogy olyan lesz mint a Viva la vita, de szerencsére nem. Fújás után pár perc és elmúlt az erős, tolakodó illata és egy kellemes, finom illat marad utána. Viszonylag tartósnak mondanám, délután is érzem magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 6.

Bonnieoo7

2020. november 19.

Mmm... de jó kis illat ez, olyan érdekes! Van a virágillat mellett 1 kis "beütés " - érzek egy minimális papírragasztó mellékzöngét, ami igazából bejön.😁 Picit hasonlít a márka egy másik illatára az Incandessence jegyeit vélem felfedezni benne (modernebb kivitelben). Persze jelen vannak a tipikus Avon akkordok, ami szinte mindegyik parfümjére igaz, de ez kifejezetten kellemes tisztaságillat. Üde, friss igazából nem is tudnám évszakhoz kötni, de melegben semmit sem kíván az ember, így az kilőve, ezen kívül szerintem bármikor, bármilyen alkalomra megállja a helyét. Gyönyörű az üvegcse is, nálam Avon top 3 egyike, dobogós! 🌺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 19.

Bellana

2020. november 5.

Számomra sajnos ő olyan kis semmilyen, pár óráig tart, nem olyan tartós, mint pl. a zöld vagy a duet. Virágos illat, de nem olyan kellemes, kissé fejfájós nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 5.

blackcat007

2020. augusztus 26.

Fuu ne haragudjatok de nagyon büdi olcsó virágszaga van...olyan tisztasági betét illatú.Rendesen rosszul vagyok a szagától.Viszont cserébe piszoktartós :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.