Avon

Ár:   5299 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tamara428, Módosítva: 2018. június 28.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

"Bárhol jelensz is meg, garantáltan minden tekintet Rád irányul majd ezzel a ragyogóan friss illattal, melyben a lédús körte és a virágos, fényűző magnólia a borostyánfa melegében olvad fel. A lélegzetelállító, lenyűgöző nőknek."

Illatkategória: virágos-gyümölcsös-pézsmás

Fejillat: rózsaszín grépfrút, körte, jázminszirmok

Szívillat: gardénia, magnólia, vízililiom

Alapillat: borostyánfa, barack, pézsma

Ár: 2700 ft , Eladó: kolozsve
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen/postán maradó
Avon Eve Elegance Parfüm minta eladó vagy csere
Ár: 100 Ft , Eladó: nygigi
Állapot: próbált, Helyszín: Budapest (Köki-Határ út), fizetés: Személyes átvétel, Foxpost, futár vagy posta, rózsaszín csekkes fizetés is lehetséges, (csere személyesen lehetséges) utánvéttel nem küldök semmit!
Aoba

2019. november 17.

Nekem ez a "tiszta" illatok családjába tartozik, mint pl. a társa, a Truth. Csak ez mégsem annyira tiszta.
Ez az egyik-másik nyári rohangálós illatom. Tartós. Kifejezetten imádom benne a Körtét.
De mintha a kedves Femme testvérét fedezném fel benne..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 17.

De mintha a kedves Femme testvérét fedezném fel benne..

Mia0602

2019. augusztus 19.

Van akinek ,,ez már a sokadik unalmas magnóliaillat az Avontól", nekem csak a második izgalmas magnóliaillat az Avontól.
Valóban a szívillat ebben is és a Viva La Vita-ban is hordozza a magnóliát, ugyanúgy mint a fejillatban a rózsaszín grépfrútot. És mellete a többi illat amiből összeállnak mind más. A Viva La Vita a kishúg az Eve Elegance a nővér. Én mindkettőt szeretem, de így érettebb fejjel gondolom nem meglepő, hogy az Elegance-t részesítem előnyben. Rajtam nagyon tartós!(érzi, hogy szeretem) Mindenki más, nekem extrán újravevős! Nem tudom kinek mi a fontos egy parfümben. Egy régi újracsomagolva, amit nem is titkolnak? Én ebből kimaradtam!
Rajtam 1.: Jó illata van 2.: Tartós
Nekem ennyit kell tudjon!
Tavaszi-nyári illat

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

Rajtam 1.: Jó illata van 2.: Tartós
Nekem ennyit kell tudjon!
Tavaszi-nyári illat

angelina69

2019. május 31.

Egy pici fújós mintát próbálgattam, melyet pár hete kaptam több másikkal együtt az egyik kedves ismerősömtől. Bármilyen meglepő, de én a védelmembe veszem ezt az illatot. A héten szabadságon voltam, és tettem egy látogatást az M betűs drogériában, ahol természetesen nem tudtam, és nem is akartam kihagyni a parfümös részleget. Ez az apropója annak, hogy nem tudok, és nem is akarok rosszakat írni erről az illatról. Az M-ben található drága és "minőségi" illatok között nekem sikerült nem egy olyat választanom, melyet úgy tettem vissza a polcra, hogy közben magamban átkoztam az alkotóját. Tudom, hogy ízlés dolga, és persze bőrkémiáé is, de azért kérem szépen ... Ha már egy illatot huszon vagy harmincvalahány ezer Forintért adnak, akkor azért az legyen hordható és tartós, meg persze legyen benne némi kecsesség. Szóval visszatérve ehhez a kis Elegance-hoz. A középkategóriás illatokhoz (Replay, Naomi C. és a többi celeb) és némely felsőkategóriáshoz (Gucci Rush, vagy Nina Sorbet, melyről nem is írok külön, mert az a kb. 40 perc amíg tartott, nem ér meg huszonezret) vagy niche-hez (a kb. 8 illatból, amit próbáltam eddig, csak 3 volt számomra hordható) hasonlítva számomra megállja a helyét. Üde, könnyed, rajtam inkább virágos, mint gyümölcsös, enyhén édeskés, krémes illat. Nem szúrós, csak enyhén samponos. Katalógus illathoz, és az Av..-hoz képest sem találom rossznak. Kimondottan tavaszi és nyári illatnak tudnám hordani, ha az én ízlésemet tükrözné. Nem vártam nagy tartósságot, csak az ilyen katalógusos illatokhoz illőt, és azt meg is kaptam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 31.

senskin

2019. április 3.

Annyira avonos, de ez az illat benne van a szépségben. Nem tökéletes, kellemes, nyárias, könnyed. Az always széria mellett még őt találom elegánsnak, valójában. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 3.

vanillacaramella.sweet

2019. március 31.

Sajnos ez már a sokadik unalmas magnólia az avontól, mint a Femme, Pur Blanca Charm, vagy a Viva la vita (hiaba nem írja összetevőnek a magnóliăt, teljesen olyan a Viva la Vita is). Talan a 4 közül ez az Elegance a legjobb verzió, ha már magnóliåról van szó, hąla êgnek itt mąs jegyeket is êrezni picit, de sajnos nem tetszik. Fantąziätlansăg miatt ia vonok pontot. Üvege szêp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 31.

netti1990

2019. március 15.

Ez a parfüm kicsit csalódás volt az Avontól.Már csak azért,mert ez az Avon Femme parfüm újracsomagolva,ezért -1*.Az illata finom,virágos,de nem találom Magamon tartósnak,lehet azért,mert már hozzászokott az orrom,ezért is -1*. Az üvege viszont szép :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

abicicaaa

2018. augusztus 24.

Csak pici 10milisem van szerencsere, tipikus oregneniillat. Ez csapja meg az orromat, mikor magukra ado cuki nenik koze keveredek a buszon :D
Atlagos illat, avon szinvonal.
Nekem nem kenyerem, megy mamahoz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

Atlagos illat, avon szinvonal.
Nekem nem kenyerem, megy mamahoz

Nobilis

2018. augusztus 4.

Még jó, hogy a megrendelés előtt felnéztem Krémmániára. :) Tudtam, hogy ismerős az illat, de azért nem gondoltam, hogy ezt megcsinálják... Ez tényleg a Femme!
Régebben használtam egy ideig a Femme-et, ami kellemes volt, de semmi extra, és a tartóssága miatt lecseréltem. Még jó, hogy így elkerültem a csapdát!
Mivel az üvege tetszik, így adok 2 csillagot, de ez az átverés engem kiábrándított...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

annodobo

2018. július 24.

Mivel szerettem a Femmet így vettem ebből is. 😃 Már akkor is nagyon nevettem amikor a Summer White kölnit ami kék színű, átpalackozták pár hétre fehér szìnűre és még egy új illatot is tettek a katalógusba. S mint kiderült ugyan az a kettő. Azért ez egy kicsit vicces...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 24.

Esztuci

2018. július 1.

Nagyon vártam a megjelenését, ezért számomra hatalmas csalódás volt. Imádok mindent ami gránátalma, de azt nem gondoltam volna, hogy nálunk így átverik a népet. Persze szeretem én a Femme-t, de ennek nem ilyennek kellene lennie. Ha valakinek lesz szerencséje az eredetihez hozzájutni, kérem keressen!
Eredetileg az Avon Elegance gránátalma, jázmin és ámbra illatjegyekből áll.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 1.

Eredetileg az Avon Elegance gránátalma, jázmin és ámbra illatjegyekből áll.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.