Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Gumikacsa20, az összetevőket feltöltötte: Saffy15, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Tartós, dúsító szempillaspirál, mely ellenáll nedvességnek és dörzsölésnek is.

MrsWolf

2016. november 10.

Ajándékba kaptam. Egész jó volt, bár lehetetlenség volt lemosni. Nem venném meg, nem volt nagy szám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

dsarkadi

2016. január 17.

Szerintem ez volt az egyik legtartósabb szempillaspirálom. Nagyon szerettem használni, szép szempillákat varázsolt, és mint említettem nagyon tartós, alig lehetett lemosni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 17.

hbrigi25

2015. november 25.

Kedvenc szempillaspirálom. Nagyon tartós. Szeretem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 25.

Kedvenc szempillaspirálom. Nagyon tartós. Szeretem!

netti74

2015. augusztus 9.

Sajnos nekem begyulladt tőle a szemem, pedig szeretem az Avon spirálokat.
Szép pillákat varázsol, és tényleg nem kenődik el, de lemosni is szinte lehetetlen, nekem kókuszolajjal sikerült.

Sajnos nem tudom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 9.

Sajnos nekem begyulladt tőle a szemem, pedig szeretem az Avon spirálokat.

Sajnos nem tudom használni.

eszternemeth96

2015. május 19.

Nekem bevált, tartós, szepen szétválasztja a pillákat, elég festéket visz fel. Szép sminket lehet vele csinálni, a keféje tökéletes. Az extra lasting kétfázisú sminklemosóval érdemes leszedni szerintem, nekem azzal jön le a legkönnyebben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 19.

Vikinca

2015. január 18.

Az én lefelé álló szempilláim miatt nagyon rossz ez a kefe, nagyon szúr ha teljesen a tövétől szeretném kifesteni. Lemosni is kínszenvedés volt, addig amíg nem használtam alá egy másik szempillaspirált. Egy sima, vízzel is lemoshatóra szoktam második rétegként felvinni, így viszont tökéletes. A lemosása is sokkal könnyebb és szépen szétválasztja a pilláimat. A mindennapokban azért így sem használom, csak esős és párás időkben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 18.

bőregér00

2014. szeptember 14.

Nekem nagyon bevált, szép szempillákat csinál, nem tapaszt, tartós is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 14.

Nekem nagyon bevált, szép szempillákat csinál, nem tapaszt, tartós is. :)

ildiko0306

2014. július 30.

tartósnak tartós, mert lemosni is alig bírom, viszont nem látszik, hogy lenne rajta szempillaspirál, mivel nem varázsol szép szempillákat, nem fogom újra vásárolni, nekem az avon mega effect jobban bejött :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 30.

Gituccci

2014. március 17.

Nagyon szeretem ezt a szempillaspirált, gyönyörű pillákat varázsol. De azt nem igazán szeretem, hogy nemtudom leszedni a szememről csak nagy meló után :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 17.

Oraculum

2014. január 2.

Nagyon nehéz lemosni, tényleg extra-lasting.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 2.

Nagyon nehéz lemosni, tényleg extra-lasting.

Emolliensek: Isododecane, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Hydroxylated Lanolin, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Hydrogenated Polyisobutene, Synthetic Wax
Emulgeálószerek: Hydroxylated Lanolin, Peg/Ppg-19/19 Dimethicone
Szilikonok: Triethoxycaprylylsilane
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Zinc Stearate, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Black 2 / CI 77266
Tartósítószerek: Methylparaben, Phenoxyethanol, Propylparaben

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Sűrűség szabályozó segédanyag.