Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mellesleg, az összetevőket feltöltötte: vador, Módosítva: 2013. január 8.

Lelőhely:   tanácsadónők, online

Avon Extraordinary Drecnched In Gold Collection Edt
Ár: 8500Ft , Eladó: Picur81
Állapot: Új, bontatlan fóliás , Helyszín: Érd, fizetés: postán maradó ajánlot, személyes átvétel

Kise

2018. április 13.

Eszméletlen tömény, fullasztó parfüm. Nem is tudom annak idején miért rendeltem, biztos kifutó termék volt. Még megvan kb. harmada- negyede, sosem nyúlok hozzá, elzárva tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 13.

MissQuen

2018. március 16.

Amikor elkezdtem avonozni, 13 évvel ezelőtt, akkor lehetett kapni katalógusban, még van a kincses táramban egy üveggel, őrzöm, hatalmas nagy kincs.
A kedvenc Avon illatom.
Nagyon sajnálom, hogy már nem kapható!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 16.

A kedvenc Avon illatom.
Nagyon sajnálom, hogy már nem kapható!

Erika80

2017. szeptember 13.

Elég erősen érzik a csokis vonal. Egy kicsit a virágos és talán még egy csöppnyit a gyümölcsös akkordok is érződnek benne, de minimálisan. Nem rossz, de felejthető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Cilandi

2017. augusztus 5.

Ez ÉN voltam, 23 évesen... Amikor a tűsarkú csizmám kopogott az iroda folyosóján és jött utánam árnyékomként az illat... Amikor a nap végén az arany színű szatén kabátom a fogasra akasztottam és a feketére festett hajam még őrizte a szívjegyeket... Amikor a szeretőm autójából kiszálltam és... ottmaradt az illatom, mint apró "bűnjel" :) :) Amikor azt hittem, hogy az a bizonyos csodaszép üveg sose fogy el, aztán... Mégis elfogyott, sőt mitöbb, Ő végleg el is tűnt, én pedig munkahelyet, szeretőt, szakmát és illatot cseréltem! Nagyon kevés parfümre tudom azt mondani a sok közül, hogy ez voltam ÉN! De ez az egyik, az egyik személyes kedvencem, az egyik személyiségi jegyem szinte... Azóta sem találtam még hozzá hasonlót sem! Remélem egyszer még visszahozzák és újra találkozhatunk!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

Vaslady

2017. május 9.

2014.január.15
Érdekes egy illat,semmihez sem hasonlitható
.Nagyon karakteres,édes,meleg és egyben fűszeres is.
Gyönyörű üvege van,én még 2006-ban rendeltem meg,valahogy akkor magával ragadott,de még mindig a 3/4-e meg van.
Nővérem régi idők illatának becézi,neki ez jut róla az eszébe.
Én kizárolag télen tudom elképzelni a viselését,és talán nem is hétköznapokra,farmeros rohangálós délelőttökre,inkább finomabb elegánsabb ruhákhoz.
Tudni kell viselni,megosztó illat,vagy tetszik vagy nem.
Azt hiszem el fogom használni,de csak alkalmakra,nagyon is hangulatfüggő vagyok -e téren.
Valamiért tetszik is meg nem is,de szivem mégis oda huz,hogy igen,van benne egy kis plusz,egykis szúrosság,ami tetszik.
Lehet,hogy idősebb korosztálynak jobban megfelelne,valahogy fiatalnak érzem magam hozzá,vörös ruzsos,fekete ruhás,gyöngysoros nő képe van előttem,drága retiküllel a kezében,és érzem az illatot,ahogy elhalad mellettem,és én megcsodálom a szép szőrme gallérját,csodás finom alakját.Ilyen Ő nekem :)
Update:2017.05.09
Eladtam,ma és jó áron,gyűjtőnek.
Örülök is neki,hogy olyan emberhez került,aki megbecsüli és szeretni fogja.
Végülis nem használtam,nem szerettem magamon,tényleg csak porosodott a polcon,majd a szekrény mélyén.
De igy,jó kezekbe került :)
Egy szinésznőjé lett, aki Martinban a Szlovák Szinház tagja :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 9.

2014.január.15
Érdekes egy illat,semmihez sem hasonlitható
.Nagyon karakteres,édes,meleg és egyben fűszeres is.
Nővérem régi idők illatának becézi,neki ez jut róla az eszébe.
Tudni kell viselni,megosztó illat,vagy tetszik vagy nem.
Update:2017.05.09
Eladtam,ma és jó áron,gyűjtőnek.
Örülök is neki,hogy olyan emberhez került,aki megbecsüli és szeretni fogja.
De igy,jó kezekbe került :)
Egy szinésznőjé lett, aki Martinban a Szlovák Szinház tagja :)

Damayanti

2017. február 28.

Nekem ez a nagyon nem kategória volt... berni88 véleményével értek egyet. Egyszer nagyon próbálták ajánlani, nem is nekem, mert én még akkor gimis voltam, hanem anyukámnak, de én is megszagoltam. nem vette meg anyum sem, őt is hideg rázta ki tőle. Emlékeim szerint ez egy nagyon erős, tömény, hivalkodó illat volt, az a fajta amiből egy fújás és sok-sok méteres körzetben kiszagolják az ember lányát, nyáron el tudom képzelni hogy vallatni lehetne vele... érdekes, hogy csoki van benne, nekem valahogy egy nagyon erősen virágos, talán gyöngyvirágos szerűségre hajazó kölnivizes mindenfélés illat rémlik, amiben az ínyenc csokis gourmand vonal nekem valahogy sehogy nem érződött ki mikor próbából mutatták és fújták anno... Javíthatatlanul vizuális típus vagyok és hajlamos egy-egy illat élményre is elindulni a fantáziám és képileg megjeleníteni az adott aroma által lefestett hangulatot, mint egy kész kép, vagy mini film részlet, ebben az esetben valami ilyesmi ugrik be (amivel én távolról sem tudok azonosulni pont úgy, ahogy az illattal sem): gazdag, hivalkodó, középkorú nő tollászkodik a mindenféle giccsel díszített pipere szobájában arany színű ruhában, méregdrága ékszerekkel és a tükör előtt gyakorolja, hogyan fog az esti eseményen elegánsan és lehengerlően ki libbenni a limuzinból és végig vonulni a vörös szőnyegen, mint minden betanult sztár allűrt ellesett luxus díva...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

skin

2017. február 27.

Valahogy nosztalgikus hangulatban vagyok mostanában és eszembe jutott ez a parfüm. Emlékszem,hogy milyen sokan szerették és tényleg nem volt rossz. Azokból az időkből való amikor még az Avon csapat nem tette kötelezővé a parfümjeinek az egyenruhát. Csokoládé ,vanília,gyömbér,mandarin ,lótusz orchidea, bors,guava,szantál és még számos összetevő. Nekem mégis a csokis virág illat az ami beugrik róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 27.

Oeminoemi

2016. december 3.

Cserepes orchidea és étcsokoládé

Keserédes csokoládés orchidea, abból az apró fejű, édes illatú fajtából. Meleg porhanyós, kissé földes illat. Nem használom túl gyakran de, mint illat kuriózumot hangulatjavítónak szívesen fújom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 3.

Cserepes orchidea és étcsokoládé

berni88

2016. január 25.

Számomra ez az egyik legborzasztóbb illat, amit valaha kozmetikumnál éreztem. Tömény, fullasztó, nem kivehető belőle semmi orromnak tetsző :(
Se nem édes, se nem virágos, se nem púderes - semmi, csak kaparó torok és fejfájás :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 25.

adrica

2016. január 25.

Igen nagyon drágán árulták. Aztán bejött egy kis széria kisebb kiszerelésből, és abból már sikerült beszereznem egyet. Aztán akkor épp nem esett jól használni. El is tettem évekre a szekrénybe. Aztán észbe kaptam, hogy nekem van ilyen, gyorsan el kell használnom, mert megromlik. Igazából olyan se veled, se nélküled. Ha már meg vagy elhasznállak. És akkor megjegyezte több anyuka is, hogy jó az illatom. Ezzel fellelkesülve boldogan használtam, amíg ki nem tavaszodott. Mert ez csak télen jó. Igen meleg, a csoki miatt édes, a pezsgő miatt viszont savanyú, fanyar is egyben. Haragudtam az Avonra, amiért ilyen drágán árulta, és elhitette velünk, hogy ez egy luxus illat. Mitől is? A csokitól, és a pezsgőtől, meg az arany külsejétől? Ugyan már! Azóta megtanultam, hogy nem ezektől lesz luxus egy illat. Sőt! A pezsgő miatt tettem félre sokáig. Ki akar piától bűzölögni? Az Oriflame-nek még a nagy ötlete, hogy pezsgő illatot tesz parfümbe. Pont azok a parfümök sínylődnek a szekrény mélyén. Ha kihagyta volna, vagy valami mással, gyümölccsel helyettesítette volna szerintem sokkal jobb lett volna. Na mindegy. Még mindig van kb. fél üveg a 30 ml-ből. Valahogy csak el használom. A csoki miatt pedig nem sírok. Van helyette egy csomó olyan, amiben vanília van, ugyanolyan kellemes téli puha. Néha nekem is hányingerem, és fejfájásom volt ettől az illattól. Szerintem a csoki, vagy a mű pezsgő. Pedig az orchidea illat nagyon kellemes volt benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 25.

Hidratálók: Propylene Glycol

Színezék. Narancssárga.

Színezék. Barnás sárga.

Színező anyag. (Piros)

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.