Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mia0602, Módosítva: 2020. október 1.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók

Repedezett sarok ápolására. Urea és E-vitamin tartalmú krém, segít puhává, simává és hidratálttá tenni a sarkad.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

b.Rose57

2021. augusztus 9.

Mostanság kezdtem el a bőrkeményedéses sarkaimmal foglalkozni, nekem nagyon szépen hidratálja, helyre hozza, kimondottan tetszik, hogy illatmentes, használat után mindig nagyon puhák a lábaim. Ez egy zsírosabb textúrájú krém, ami nagyon jól beszívódik. Szerintem ár-érték arányban teljesen megéri, szívesen ajánlom másoknak is. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 9.

Icus83

2021. március 21.

Nagyon durván bőrkeményedéses a lábam. De már olyan szinten hogy ketté nyilt a sarkamon a bőr.
Pár alkalommal kentem be eddig, de már eszméletlen a változás.
Én biztos újra fogom venni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 21.

Pár alkalommal kentem be eddig, de már eszméletlen a változás.
Én biztos újra fogom venni!

danyadi77

2020. november 16.

Az égadta Földön semmit nem csinál. Nem csoda, egy híg, vizes krém, nem ez fogja a berepedezett sarkakat gyógyítani, de még a lábam többi részét sem hidratálja. Van az Avonnak ennél jobb lábkrémje is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 16.

lZsuzsi

2020. november 13.

Otthoni pedikurozeshez vettem, hamar beszivodott es a labaim tenyleg eleg puhak voltak a hasznalata utan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Urea
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Felületaktív anyag és tartósítószer.