Avon

Ár:   800 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mona29, Módosítva: 2018. október 10.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók

Frissítő menta és aloe vera a fáradt lábak ápolására.

nagydora911

2019. június 26.

Radírnak nem tudtam használni olyan kicsik benne a szemcsék és az illata sem jött be különösebben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

Mona29

2018. december 2.

Hááát, nem tudom. Értem én, hogy hámlasztó, meg hogy radír, de... Radírozó hatást különösen nem éreztem, mert nagyon aprók a szemcsék és viszonylag kevés a mennyiségük. Próbáltam kézradírnak elhasználni manikürözés után, de még arra sem volt jó. De legalább kellemes volt az illata. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 2.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak