Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Eni90, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

tonic

2017. augusztus 4.

Sajnos hajlamos vagyok mindenféle lábfürdetőt megvásárolni, így ilyen is volt, szerettem, bár azon el szoktam gondolkodni,hogy vajon ezek mennyit tartalmaznak ez eredetileg említett összetevőkből (ezt értem bármelyik termékre)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Vizililiom

2016. december 26.

Ezt imádtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.

Ezt imádtam.

Mananna114

2015. szeptember 20.

Jó az illata, több krémmel együtt használom. Sajnos hamar elfogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

Jó az illata, több krémmel együtt használom. Sajnos hamar elfogy.

JudithBeauty

2015. május 27.

Jó az illata, és habzik is, de erre egy sima tusfürdő is képes. Hamar elfogy, és a 100 ml-es kiszerelés így drága. A többi levendulás termékkel érdemes használni.
Update: Mostanában nem látom a katalógusban, lehet hogy megszűnt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 27.

Update: Mostanában nem látom a katalógusban, lehet hogy megszűnt.

Heidi

2013. január 24.

Egy rohangálós nap után mindenkinek ajánlom.Nyugtatja a fáradt lábakat és még az illata is nyugtató. Sokáig elég,még akkor is ha kicsit többet öntöttünk a vízbe,mint amennyit kellett volna. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 24.

dorcus89

2012. november 4.

Én ha beleteszem a vízbe egyáltalán nem érzem az illatát, de úgy alapból semmilyen illata van szerintem. Habozni habozik, de ennyi. Biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 4.

ForestNymph

2012. október 20.

Én imádom ezeket a láb spray-ket. Picit izzadós a lábam, de mióta ezeket használom nincs semmi kellemetlen illat, csak levendula!!! :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 20.

CocoSunrise

2012. szeptember 9.

Ez az amolyan pénzkidobás kategória... sima tusfürdő is ugyanennyit csinál. Az illata finom, de attól sem vagyok elájulva. Ajándékba kaptam, eddig folyton kísértésbe estem, hogy rendeljek egy ilyet, de most túl vagyok rajta. Teljesen felesleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 9.

eda

2012. szeptember 8.

Nekem bevált, jó az illata, kellően habzik. A többi levendulás termékkel használom, így szépen rendbe tudom kapni ezekkel a lábamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 8.

shara88

2012. szeptember 4.

Nagyon jó illata van és érdemes a többi levendilás termékkel megvásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 4.

Nagyon jó illata van és érdemes a többi levendilás termékkel megvásárolni.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Színezék. Lilás piros.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.