Avon

Ár:   769 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BabaCica92, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lábápolók

Daiquiri053

2019. szeptember 3.

Finom illat, hamar fogy, nem éreztem extra eredményt. Nem rossz, de nem venném újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Damayanti

2018. február 23.

Nyárra az egész termékcsalád kellemes a hűsítő, frissítő mojito illatával, de mint radír azt azért el kell mondani, hogy kb. semmit nem ér, ahhoz túl lágy trutyis, szóval leginkább pl. arra próbálom elhasználni, hogy gyantázás után a gyanta maradványokat levakarjam magamról (amihez a normális testradírt sajnálnám elhasználni), de amúgy arra se nagyon jó, szóval 4 csillag csak kollektívan a termékcsaládnak és az illatának :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

Lolychan

2015. augusztus 17.

Kedvencem volt, de már nincs a katalógusban, imádom pedig az illatát (mindig mojitora vágytam utána :D ).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 17.

krémparádé

2015. július 2.

Először ajándékba kaptam, utána többször is újravettem, annyira friss, nyárias, édesen savanykás illata van! Öröm volt vele lábat mosni minden forró, szandálos nap után. Azok közül, mik azóta megjelentek, egyik sem tudja übereli...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 2.

kalmaniki

2014. május 22.

Kellemes, energizáló illatú, hűsítő lábradír, ami frissítette a fáradt lábakat. Tavaly nyáron használtam el.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 22.

sztinke

2014. április 15.

Tényleg kicsit vizes állagú és a szemcséi sem radíroznak tökéletesen, de azért szerettem, míg használtam. Egyszerre vettem meg a lábápoló lotionnal és a lábspray-vel. Együtt elég jól működtek. Kellemesen hűsítenek és gyengéden ápolnak, és az illatuk is kellemes, friss.
Igazából nagyon száraz, repedezett lábakra nem ideálisak, de a normál állapot fenntartásában segítenek, emellett nekem együtt használva a termékcsaládot, alig izzadt a lábam a kánikulában is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 15.

gothy

2013. augusztus 23.

Kellemes illata van, de a végére már nagyon meguntam. Nagyon aprók a szemcsék, radírozó hatása majdnem nulla. Van az Avonnak ennél sokkal jobb lábradírja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

Dorcsek

2013. május 21.

Nagyon finom illata van, és használat után nagyon puha lesz a lábam. Újravenném, de még van egy avon fahéjas lábradírom, ezután azt próbálom ki :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 21.

Katherine

2012. szeptember 29.

Az illatába egyszerűen szerelmes vagyok. A hatása is rendben van, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 29.

kiovszkyfanni

2012. július 4.

Nekem nagyon bevált. A titka az, hogy először használom a lábfürdetőt, jól kiáztatom a lábam és utána dörzsizem a krémmel. Ezután bekenem mélyhidratálóval, amit minden nap kell, ahhoz, hogy a felesleges hámréteg leváljon és az eredmény csodálatos. Nekem tele van bőrkeményedésekkel a lábam, mert a tánccipő kikészíti, és tényleg hatásos ez az eljárás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 4.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Barnás sárga.

Színező anyag. (Zöld)