Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: t.andi, Módosítva: 2016. augusztus 24.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Egyéb

A borotválkozózselé aloe vera és teafa kivonattal nyugtataja a bőrt, megelőzi a pengesokkot. Borotválkozás előtt vigye fel a nedves arcbőrre, a borotválni kívánt felületre.

kissbarbara1990

2013. október 25.

Vettem mindhárom férfi családtagomnak, aztán nekem is használnom kellett pár alkalommal nyáron mert elfogyott az enyém...nagyon bejött nekem. Könnyen siklott a borotva és nagyon puha lett tőle a bőröm. Az illata is jó :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 25.

Melinda910

2013. szeptember 9.

Barátomnak vettem mert olcsó volt,már azelőtt is használt avonos borotvahabot,de azt mondta,hogy ez nagyon rossz.Erős a szőre és nem puhitja meg,ezért kinszenvedés vele borotválkozni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 9.

Indira

2013. június 10.

A férjem évek óta csak ezt használja, imádja.
Azt mondja h tök jó h átlátszó és látja h hol kell vigyáznia, mondjuk neki vannak anyajegyek az arcán.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 10.

A férjem évek óta csak ezt használja, imádja.

gabyca34

2013. május 30.

Hát nem volt egy bejövős termék a családnál, a habot jobban preferálják.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 30.

Hát nem volt egy bejövős termék a családnál, a habot jobban preferálják.

agi.greendaygirl

2013. március 1.

barátomnak rendeltem, eddig habot használt, de sejtettem én, hogy jobb a zselé. ő is megjegyezte, hogy sokkal jobb volt a borotválkozás, mint habbal. Azt pedig én vettem észre, hogy pihe puha lett a kis pofija tőle :D valóban hidratál is. neki sajnos nagyon érzékeny a bőre, és egy-két nappal a borotválkozás után mindenféleképpen kipattog a bőre,( alverde borotválkozás utáni fluidot használ, de attól is .. mindenesetre a niveánál jobb, az kifejezetten irritálta a bőrét. Rendeltem neki az avon érzékeny bőrre való borotválkozás utáni balzsamjából, de még az alverdét el akarja előbb használni.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 1.

Dzsinka

2012. október 31.

Páromnak vettem, de neki nagyon nem tetszett. Egyrészt az állaga zavarta, másrészt az átlátszóság miatt nem látta, hogy hol tart... További kellemetlenségeket okozott, hogy kipattogzott tőle és 1-2 napig irritáló hatása volt. Soha többet ilyet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 31.

bandita

2012. szeptember 21.

Egy alkalommal vásároltam, szintén akciósan. A párom kevésbé volt vele elégedett, szerinte pont az volt a zavaró benne, hogy használat közben végig zselészerű maradt, valamint nem puhította meg eléggé a szőrszálakat. Azt azonban érdemes tudni, hogy erős, sötét borostái vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 21.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopherol

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Színezék. Lila színű.