Avon

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Jelizz, Módosítva: 2020. május 26.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

2019-es téli limitált kiadás

Kényeztető habfürdő fűszeres áfonya és narancs illattal.

Dorotii66

2020. március 16.

Csodálatos illata van, szép a csomagolása, és hangulatos volt az ünnepek alatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 16.

Csodálatos illata van, szép a csomagolása, és hangulatos volt az ünnepek alatt.

KarVivien

2020. január 12.

Nagyon szeretem az illatát, ajándékként is adtam és mindenki dicsérte. Remélem, hogy máskor is kapható lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

ladri

2020. január 4.

Adventi időszakban imádom az Avon ünnepi habfürdőit. Ez sem okozott csalódást. Nagyon szép a csomagolása, jó ránézni a fürdőszobában. Az illata pedig isteni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 4.

aalexaa

2019. december 14.

Annyira csodálatos illata van, mint a legfinomabb fűszeres karácsonyi teának, öröm használni. Nem vettem észre, hogy szárítana, megfelelően tisztít, bár én tusoláshoz használom, fürdéshez még nem próbáltam. Az illata miatt mindenképpen megérdemli a maximumot, remélem, lesz jövőre is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

NovErke

2019. december 9.

Az illata nagyon jó és nagyon szép a csomagolása is, csak még jobb lenne ha egy kicsit nagyobb habot képezne. Mint azok a hosszú nagy flakonos Avonos habfürdők, azokat jobban szeretem mert jobban habzanak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 9.