Avon

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,28 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Avon.hu-n megnézem

A krémet feltöltötte: katalinmester13, az összetevőket feltöltötte: szeliger, Módosítva: 2023. december 3.

Kiszerelés:   0,28 g
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Vedd meg online: Avon.hu,

2023-ban megújult változat!

• szuper egyszerű használat,
  • rendkívül tartós kontúr,
  • a csavarható szemkontúrceruzával szép és pontos vonalakat húzhatsz könnyedén,
  • nem kell hegyezni,
  • krémes textúrájával finoman siklik a bőrödön.

9 árnyalatban kapható

Ár: -- , Eladó: Avon.hu
Fizetés: bankkártya, utánvét, Szállítás:házhozszállítás, csomagautomaták és csomagátadópontok
Avon Glimmerstick Szemkontúrceruza bronze árnyalatban
Ár: 500 Ft+ szállítás , Eladó: szawai
Állapot: Néhány alkalommal próbált, Helyszín: Kiskunfélegyháza, fizetés: Utalás után küldöm

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

CandyShimmer

2024. május 22.

Régen a kedvencem volt, szuper tartós, kényelmes viselet volt. Egész átbulizott éjszakán a helyén maradt, esőben, melegben is bírta. De változtattak rajta, azóta nem tartós, kenődik, maszatol, drágább lett. Így már nem veszem meg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 22.

Makucsi

2024. április 11.

Egy jóindulatú 4-est tudok adni. Sajnos nekem is törik nagyon. Illetve onnantól, hogy használta már egyszer az ember a ceruzát, sosem lesz olyan hegyes, így nem lehet szép vékony vonalat húzni vele és cserébe nap végére elmaszatolódik. A színek egyébként szépek, hétvégente használom, amikor mindegy, csak valami legyen rajtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. április 11.

szeliger

2023. december 2.

Blackest Black árnyalatban. Hegyező nincs rajta, azzal bíztatnak, hogy majd magától hegyeződik, hát nem. Az állaga ugyanis keményebb, ezért nem lehet úgy koptatni, hogy valamelyik oldalán élesebb szél alakuljon ki. A nagy igyekezetben nekem többször le is tört, mert még mindig azt hiszem, ha jobban rányomom, akkor hamarabb végzek a vonal meghúzásával a szempillasor tövében. Többször kell áthúzni, nehezebben adja a le a festéket és így gömbölydedre kopik. Aztán letörik, ilyenkor lesz egy éles szél és sokkal könnyebb vele dolgozni, de aztán ez is legömbölyödik. Egyéként egész jól tart, ha már sikerült elfogadható vonalat húzni, akkor sokáig a helyén marad. A szememet nem bántotta, a színe pedig elég intenzív fekete, ebből a szempontból elégedett vagyok.
Ajándékba kaptam, amíg tart, addig elhasználom, de nem venném újra. Sok jobb ceruza van ennél, igaz, az áruk is magasabb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. december 2.

Enne

2022. december 7.

Azóta megvettem Brown Sugar színben is, ami szintén sötétbarna, de csillog is. Így adventi időszakban szuper választásnak bizonyult, viszont annyira nem tartós, mint a Cosmic Brown, a nap végére elkenődik a szemhéjamon. Kicsit más az összetétele.

2022. 08. 30.
Nagyon régen volt szemceruzám utoljára, most úgy gondoltam, beújítok egyet. A Cosmic Brown színűt választottam, azt hittem, világosabb lesz. Kimondottan világos vagy középbarnát keresek, de olyat sehol sem találok sajnos. :/ A termék jól működik egyébként, szép vonalat lehet vele húzni, vattapálcikával satírozható. Ami nagyon tetszik benne, hogy rendkívül tartós, kánikulában, erdei túrázós sétához is teszteltem, egész nap a helyén maradt. Emellett micellás vízzel gyönyörűen eltávolítható. Érzékeny a szemhéjam, a szemhéjúdereket nem is tolerálja jól újabban, gyakran begyullad tőle, és sajnos árpa is alakult ki már tőle. Ez a termék eddig nem okozott semmi ilyesmit. Az ára is elfogadható számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. december 7.

2022. 08. 30.

Gica81

2022. augusztus 14.

Szuper színek. Remek ez a csavaros kivitel. Szépen és hangsúlyosan kiemeli a szemeimet. Nem is irritál. Már több színben is rendeltem. Az ára is kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 14.

Csutak

2022. május 1.

Leglegleg, szerintem, nekem. :) Szép színei vannak, jól lehet dolgozni vele és egy jó szemhéjalappal el sem mozdul a helyéről. Kék, barna, lila, fekete is van belőle nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 1.

Jukka

2021. december 1.

Beépültem, hogy olcsóbban vásárolhassak. Összevettem sok mindent (vagy ajándékba kaptam), a nagy részüket nem vagy alig használtam.
Ezeket a ceruzákat szerettem, a lilát sokszor újravettem. A többi árnyalat kihasználatlanság miatt a kukában végezte.
Ma már csak természetes összetételű szemceruzát használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 1.

Ma már csak természetes összetételű szemceruzát használok.

Cosette

2021. október 10.

Arany és ezüst színben redeltem meg, első sorban karácsonyi sminkez szerettem volna használni őket. De itt a hangsúly a volnán van. Számomra csalódás volt mind a kettő szín: az arany inkább "óarany" szinte semmi csillogás, cserébe kemény, törik és a vízvonalban nem is látszódik. Az ezüst dettó, valami csillámosabbat vártam volna (anno valami olcsó márka ezüst ceruzája ezerszer jobban teljesített), de inkább fémes, viszont cserébe kemény és törik. Esetleg szemhéjra talán jobban használhatóak, de oda meg vannak nagyon szép arany és ezüst szemfestékeim.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 10.

katalinmester13

2021. szeptember 22.

A saturn grey színt használtam. Sötétszürke apró ezüst csillámokkal, amelyek alig látszottak, de mégis valami kis +, mikor nem volt kedvem színekhez, se szigorú feketéhez. Szerintem egyáltalán nem krémes, viszont tartós és jól satírozható. Szerettem, hogy visszacsavarható. Viszont önhegyezősségéről nem tudtam. Így az állítólag a kupakjában lévő hegyezőt nem próbáltam. De biztos működött volna, ha nem csak akkor néznék utána a termékeknek, miután elhasználtam őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 22.

Antioxidánsok: Tocopherol

Szilárd állagú szilikon gyanta, ami növeli a sminktermékek tartósságát és a fényvédő termékek vízállóságát. A bőrön légáteresztő réteget képez, megszáradva kellemes, nem ragadós érzetet hagy.

Mesterséges viasz, mely különböző szénhidrogének komplex keveréke. Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó, megkötő (a krém jobban a bőrhöz „tapadjon”)  és bőrpuhító (emolliens) funkciói vannak a krémekben.

A CosIng besorolás szerint átlátszatlanná tevő segédanyag, a TruthInAging szerint pedig felületi hártya képző anyag, mely a többi szilikonhoz hasonlóan selymes, sima érzetet hagy maga után a bőrön és (ideiglenes) ráncfeltöltő hatása is van.

Jellemzően ajaktermékekben használt bőrpuhító (emolliens) anyag, amelyet gyakran lanolin helyettesítőként használnak. Nagyon jó a vízmegkötő hatása, valamit kiválóan tapad a bőrhöz és csillogó felületet hagy maga után.

Sűrűség szabályozó, könnyen kenhető, selymes érzetet maga után hagyó szilikon féle, mely némi olajfelszívó tuladonsággal is bír.

Napraforgómagolajból kivont el nem szappanosítható lipidek, melyek ellenállnak a szappankészítés során fellépő kémiai reakciónak. Az ún. el nem szappanosítható lipidek olyan a növényi zsírokban természetesen jelen lévő anyagok, és melyek bőrápoló tulajdonságaik miatt kerülnek felhasználásra a bőrtápláló termékekben. Az összetevő gyártójának információi szerint hosszantaró hidratációt biztostó, védőréteget erősítő (lipidpótló) és nyugtató hatású hatóanyag.

Rozmaring levelének a kivonata. A kozmetikumokban illatanyagként, tonizáló, frissítő és fertőtlenítő hatású összetevőként használatos. A rozmaring kivonának fő hatóanyaga a rozmaringsav, amely erős antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonságokkal is rendelkezik, és nem vagy csak nagyon kevés potenciálisan irritáló hatású illóolaj komponenset tartalmaz (forrás). Az összetevő segítheti a termékekben a hagyományos tartósítószerek mérsékeltebb használatát.

Boroszilikát üveg, amely a kozmetikai és testápolási termékekben pehely formában kerül felhasználásra. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint térfogatnövelő segédanyagként használatos összetevő. Védelmet nyújthat a kék fény ellen, és növelheti a fényvédők SPF-értékét (forrás). Az összetevővel leggyakrabban sminktermékekben és körömlakkokban találkozhatunk.

Glicerin és zsírsavak keveréke, melyet lágyító és sűrítő szerként, illetve pigmentek bevonására használnak kozmetikai termékekben. A bevonat segít stabilizálni a pigmenteket a formulákban, valamint elősegíti azok könnyű és egyenletes eloszlását a bőrön.

Összecsomósodást megakadályozó (anticaking), átlátszatlanná tevő, sűrűség szabályozó, felszívó (mattító) hatású segédanyag, melyet főleg pigmenthordozóként használnak például ásványi fényvédők vagy sminktermékek esetén.

Piros színű szintetikus színezék, amely az INCI listákon Red 6, Red 6 Lake, Red 7 és az amerikai piacról származó termékeken Red 7 Lake néven található meg.

Intenzív, sötétkék színű, sminkekben használt szervetlen pigment.