Avon

Ár:   1949 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2015. augusztus 1.

Ár:   1949 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Púderes gyöngyök meleg, tündöklő színekben. Friss és üde színt adnak a fakó és fáradt bőrnek.

3 árnyalatban kapható

Ár: 1200+pk , Eladó: Nettuska
Állapot: Új, Helyszín: --, fizetés: Előreutalás után posta
Avon barnító és pirosító gyöngyök Essence ecsettel
Ár: 1990.- , Eladó: xszemyx
Állapot: új, Helyszín: Orosháza, fizetés: Foxpost, posta

Esztii78

Korcsoport: < 18
2020. március 15.

Szép a színe, nem túl sötét és nehezen kenődik el a nap folyamán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. március 15.

Szép a színe, nem túl sötét és nehezen kenődik el a nap folyamán.

Qwerty1234

2019. december 30.

Szivaccsal konkrétabb vonalat lehet dolgozni, mely jobban látszik és tartós is. Ecsettel nekem pepecselős, kis gyöngyök az ecset sörtéi közé szorulnak. Arcomon annyira nem látható. Van barnítóm s pirosítóm is. Nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 30.

vicus72

2019. november 12.

Nagyon szeretem, mert nagyon kellemes a színe az arcomon, egyszerű használni és sokáig tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 12.

GrabdeBelvedere

2019. október 31.

Nagyon - nagyon szerettem. Első smink termékeim egyike volt. Bronzosítottam télen - nyáron, ha kellett, ha nem, csak használhassam.
Valamiért egy vanília illat is társul az emlékéhez, de nem hiszem, hogy igazából volt illata.
Ásványi púderekhez használatos ecsettel kell felvenni és nem kérdés és segítség kérés nélkül kidobni. Frechheit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 31.

vicumaci

2019. június 19.

Évek óta használom,elégedett vagyok vele.Sokáig elég,ár-érték arányban jónak mondható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 19.

mlexa

2019. június 19.

Hát én hiába próbáltam felvenni az ecsetre a terméket, nem sikerült. Semmi sem látszódott az arcomon. Rengeteg idő ment el ezzel a pepecseléssel, nekem erre nincs ennyi időm. Kuka lett a vége! Nem ajánlom! Nekem pénzkidobás volt!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 19.

gabriella2121

2019. május 28.

A fehér bőrömhöz kerestem valami erősebb hatású bronzosítót. A Warm Glow árnyalatra esett a választásom. Csodaszép szín, de éppen egy ecsetnyi vonás, hozzáérintés elég, mert nagyon könnyen túlzásba lehet vele esni. Néha úgy érzem, sose fog elfogyni. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

Soleils05

2019. április 6.

Kiegészítésnek használom egy intenzívebb bronzosítóval. Nagyon szeretem az enyhe fényes, egészséges hatást amit el lehet vele érni. Valójában "felmelegíti" az arc képét. Sötétebb bőrön viszont lehet kevés a pigmentáltsága, ezért használom én is vegyítve.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

degubaba

2019. április 5.

Egyszerűen imádom - télen pirosítóként használom, nyáron púderként. Még a fősulis időkben vettem először, szóval nagyon régóta kedvenc :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 5.

Alka

2019. április 1.

Háát kb 10 éve megvan!! Még mindig tökéletes és használható. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 1.

Háát kb 10 éve megvan!! Még mindig tökéletes és használható. :)

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Hydroxylated Lanolin
Emulgeálószerek: Hydroxylated Lanolin
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Parabének: Butylparaben, Methylparaben
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Yellow 6 Lake / CI 15985
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Butylparaben, Methylparaben, Sodium Dehydroacetate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.