Avon

Ár:   1949 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2015. augusztus 1.

Ár:   1949 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Púderes gyöngyök meleg, tündöklő színekben. Friss és üde színt adnak a fakó és fáradt bőrnek.

3 árnyalatban kapható

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Kajla

2022. július 11.

Nagy örömmel vágtam bele a megrendelésébe és még várnom is kellett rá 2 hónapot, de nekem ez valahogy nem jött be.
Azt érzem, hogy nagyon sárgás lesz a végeredmény, foltos is, egyszerűen nem szép, legalábbis nekem nem tetszik.
Nekem a kiszerelés sem tűnik túl praktikusnak, az elején ecsettel vittem fel, de mindig beletapadnak a szálakba és egy csomó gyöngy elveszett a lefolyóban, vagy szimplán leestek. Aztán a szivacsban is hasonló módon csalódtam, mivel arra is rátapad, le kell róla ütögetni, de mivel ez nem egy egységes színű termék ezért így nagyon foltos, nem egybefüggő lesz a végeredmény.
Nekem összességében nagyon nagy nyűg, szóval maximum csak alkalmakra fogom használni, de a hétköznapokra biztosan nem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. július 11.

ancymancy

2021. október 13.

Szeretem, visszafogott csillogást ad, lassan fogy. Néha az ecset szálai közé ragad egy-egy golyó, utána pedig a mosdóban landolnak😆 de így is lassan fogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 13.

dreammiyss

2021. április 7.

2-3 hete van velem, a radiant glow árnyalatban. Nagyon olcsón sikerült hozzá jutom. Nekem igazán szimpatikus darab. Kontúrként használom, olykor a nyakam környékére is viszek a termékből. Nagy kedvenc!

UPDATE:
4 év után erre a termékre gondolva semmi használgató dícséret sem jut eszembe. A mai napig megvan, porosodik.
Az elején emlékszem, hogy az egész arcomra használtam, aztán kontúrozásra, majd a pirosítóként próbáltam használni, de nem igazán találtam meg a jó kivitelezés lehetőségét (reménykedem benne, hogy az árnyalat miatt). Most ott tartok, hogy egyáltalán nem tetszik púderként, mármint szörnyű a csillogó-villogó része a dolognak. Kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 7.

UPDATE:

ginav

2021. március 25.

A kedvenc bronzosítóm évek óta. Nagy mennyiség, sokáig elég, és nem veszít a tartósságából. Pigmentált, erős színt ad, és a megfelelő ecsetet használva többnyire egész nap kitart. A színnel maximálisan elégedett vagyok. Ha elfogy, újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 25.

neverhood

2021. március 19.

Életem egyetlen bronzere, mert soha nem fogy el :D A gyöngyök néha elgurulnak, néha megtöredeznek, de egy istenért nem fogy el. Másfelől viszont szeretem, olcsó, amit kell, azt csinálja, és meglepően tartós (pedig az Avonos termékekkel nem ez a tapasztalatom). Biztos vannak ennél jobb és profibb bronzerek, de egy sima hétköznapra - és nem az influencer világba - szerintem ár-érték arányban tökéletes, főleg ha azt vesszük, hogy lazább használatnál ÉVEKIG is kitarthat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 19.

Lityko22

2021. március 19.

Legalább 10 éve a sminkes táskám alapkelléke. Nem próbáltam más márkát- ez az örök darab. Szépen mutat a világos arcbőrőn. Ár-érték arányban megfelelő, nagyon sokáig elég. Ajánlom a pirosítós verzióját is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 19.

nocika113

2020. október 16.

Meh, meh
Nem egy rossz termék, de a jótól is messze áll. Nem elég pigmentált, néha kicsit foltos is, viszont nagyon erős illata van, cserében nem túl tartós.
Én azért nem haragszom rá, mert 500 forint körül vettem valami szupi akcióban, de a teljes árat nem éri meg egyáltalán

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 16.

Meh, meh

encsike87

2020. szeptember 21.

Tartós és sokaig kitart, az arnyalatat is szeretem, bar nem ő a kedvenc, de ar-ertek aranyban szuper.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 21.

candices

2020. augusztus 26.

Nekem egyáltalán nem jött be. Több ecsettel is próbálkoztam, nagyon halvány a végeredmény.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

Paloma

2020. július 9.

Az első bronzosítóm és úgy amúgy sminktermékeim egyike:) Sok sok éve megvan, nagy-laza ecsettel használom a mindennapokban.Szerintem elég pigmentált, már ha az ember bronzosít vele és nem kontúrnak használja. -Nem hiszem, hogy vennék Avont már, és nagyon régi-valszeg lejárt, tehát keresem az újat, de eddig egyik minőségibb alternatíva sem jött be. Sokszor szöknek a gyöngyök, és az kicsit idegesítő, de engem sok jó emlék fűz hozzá:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Hydroxylated Lanolin
Emulgeálószerek: Hydroxylated Lanolin
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Methylparaben
Parabének: Butylparaben, Methylparaben
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Yellow 6 Lake / CI 15985
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Butylparaben, Methylparaben, Sodium Dehydroacetate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Methylparaben i I ta I par 0 0