Avon

Ár:   1949 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cnita, Módosítva: 2015. augusztus 1.

Ár:   1949 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Púderes gyöngyök meleg, tündöklő színekben. Friss és üde színt adnak a fakó és fáradt bőrnek.

3 árnyalatban kapható

Ár: 1200 ft postával (ajánlott, postán maradó) , Eladó: anett8820
Állapot: Néhányszor próbált , Helyszín: --, fizetés: Előre utalalás után postázom
vicumaci

2019. június 19.

Évek óta használom,elégedett vagyok vele.Sokáig elég,ár-érték arányban jónak mondható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 19.

mlexa

2019. június 19.

Hát én hiába próbáltam felvenni az ecsetre a terméket, nem sikerült. Semmi sem látszódott az arcomon. Rengeteg idő ment el ezzel a pepecseléssel, nekem erre nincs ennyi időm. Kuka lett a vége! Nem ajánlom! Nekem pénzkidobás volt!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 19.

gabriella2121

2019. május 28.

A fehér bőrömhöz kerestem valami erősebb hatású bronzosítót. A Warm Glow árnyalatra esett a választásom. Csodaszép szín, de éppen egy ecsetnyi vonás, hozzáérintés elég, mert nagyon könnyen túlzásba lehet vele esni. Néha úgy érzem, sose fog elfogyni. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

Soleils05

2019. április 6.

Kiegészítésnek használom egy intenzívebb bronzosítóval. Nagyon szeretem az enyhe fényes, egészséges hatást amit el lehet vele érni. Valójában "felmelegíti" az arc képét. Sötétebb bőrön viszont lehet kevés a pigmentáltsága, ezért használom én is vegyítve.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

degubaba

2019. április 5.

Egyszerűen imádom - télen pirosítóként használom, nyáron púderként. Még a fősulis időkben vettem először, szóval nagyon régóta kedvenc :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 5.

Alka

2019. április 1.

Háát kb 10 éve megvan!! Még mindig tökéletes és használható. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 1.

Háát kb 10 éve megvan!! Még mindig tökéletes és használható. :)

FogiViki

2019. március 20.

2 árnyalatban vettem meg, mindkettő nagyon jó. Az egyik a Tan, kb a bőröm színe, a másik a deep warm v ilyesmi, a legsötétebb. Ez utóbbi is jó, de ezt inkább csak bronzositonak használom. Ez is tulajdonképpen mind, de a világosabbakbol bátrabban használok, szinte mintha púder lenne. Enyhén fényes, ami tetszik. Kb 2 éve megvan :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 20.

rozsaanna

Korcsoport: < 18
2019. január 16.

Már egy ideje használom és elégedett vagyok vele. Könnyen eldolgozható, elég tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. január 16.

kolibry

2018. december 25.

Nagyon régóta hasznalom és nagyon meg vagyok vele elégedve. Csodalkozva olvasom, hogy sokan arra panaszkodnak, hogy nem elég pigmentalt, mert en a ferde ecsetemet szoktam a gyöngyökhoz simitani es úgy simitom az arcomra. Ez eleg is, a normal boromon igy is nagyon látszik. Egyszerűen, mégis szépen lehet vele dolgozni es a sietős reggeleken is gyorsan, szép sminket lehet vele csinálni. Nalam minden nap kötelező kellék és még mindig nagyon sok van benne. Ha egyszer elfogy, biztos újraveszem, mert nagyon sok bronzositot kiprobaltam már, de ez mindennel jobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 25.

kittikasznar

2018. december 14.

Régen imádtam,de szerintem már meg sem közelíti a régi minőséget!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

Régen imádtam,de szerintem már meg sem közelíti a régi minőséget!!!

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Hydroxylated Lanolin
Emulgeálószerek: Hydroxylated Lanolin
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Parabének: Butylparaben, Methylparaben
Színezékek: CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Yellow 6 Lake / CI 15985
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Butylparaben, Methylparaben, Sodium Dehydroacetate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!