Avon

Ár:   649 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   500 ml és 1000 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: nettike, az összetevőket feltöltötte: Eni90, Módosítva: 2017. január 30.

Kiszerelés:   500 ml és 1000 ml
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Pezsdítő habfürdő a mámorító orgona illatával.

• finom illatúvá varázsolja bőröd
  • segít ellazítani a fáradt izmokat
  • felfrissíti az egész testet

Agnes91P

2020. február 14.

Imádom az orgonaillatot, és nagyon tetszett, amikor beleszagoltam, viszont annyira szárított és viszkettem tőle, hogy egyetlen alkalommal bírtam csak használni. Régebben sok Avonos cuccom volt, de rájöttem, hogy nem nekem valók.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 14.

HarmatosHajnal

2019. október 15.

Kellemes finom illata van, emlékeztet az orgonára, bár kétségtelen, hogy csak kissé. De nekem így is tetszik. Jól habzik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 15.

Mia0602

2019. június 28.

Kedvenc virágom az orgona. Sajnos én nyomokban sem véltem felfedezni benne. Kézmosónak elhasználjuk .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 28.

Aquariusgirl

2019. június 14.

Én is nagyon szeretem. Óriás hab, óriás illattal. Engem nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 14.

Én is nagyon szeretem. Óriás hab, óriás illattal. Engem nem szárít.

gyula1971

2019. június 14.

Igazi siker ez a habfürdő! 1000 ml vettem akciósan. Habzása jó, illata is kellemes. Még 1980-as évek végén fürödtem orgona illatú habfürdővel. Igazi tavaszi-nyári illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 14.

adelevagyok

Imádom. Imádom. Imádom.
Az első találkozásom vele a katalógus hátulján történt, a 399 Forintos, leárazott termékek között. Gondoltam megrendelem, mert alapjába véve én nagyon szeretem az orgonás illatokat. (Az Yves Rocher-nak van egy kifutó parfümje, lila orgonás illat, azt szintén nagyon ajánlom!)
Kellően habzik, a kiszerelése is praktikus.
Az illata pedig valami fenomenális.😍😍😍
Komolyan, mintha egy kád orgonában fürödnék.
Én nem vettem észre, hogy szárító hatással lenne a bőrömre. Összességében szerintem megérdemli az 5 csillagot, hiszen az ára is nagyon baráti, az 1 literes kiszerelése sincs 1000 forint, bár én általában akkor szoktam belőle betárazni, amikor a fél literes kiszerelés kerül 399 forintba.😊 De teljes áron is nagyon szívesen beszerzem, mert úgyis nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 14.

Imádom. Imádom. Imádom.
Kellően habzik, a kiszerelése is praktikus.
Az illata pedig valami fenomenális.😍😍😍
Komolyan, mintha egy kád orgonában fürödnék.

Renus

2019. április 4.

Hatalmas kedvencem ez a habfürdő.
Az illatat imádom, nyugtato hatása van.
Mindig tartok itthon belőle.
5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

Hatalmas kedvencem ez a habfürdő.
Az illatat imádom, nyugtato hatása van.
Mindig tartok itthon belőle.
5 csillag.

Ensisa

2019. január 14.

Ez az első avonos habfürdő amit vettem és nagyon elvarázsolt :) akciósan vettem több termékkel együtt, talán 2000 forintért. Egy nehéz nap után jól esik használni és lazítani, az illata nyugtató hatással van rám. A bőröm alapból nagyon száraz és rá is tesz egy picit, de megéri számomra. A hab nem igazán tartós sajnos de ezt leszamítva nálam 5*-os termék

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 14.

Lánghajú

2019. január 12.

Nagyon kellemes és tartós orgona illata van.Én elsősorban kézmosónak használom, mert fürdés helyett tusolni szoktam, de az illata miatt rendszeresen veszem.Amúgy tényleg jól habzik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 12.

anita.szaraz

2018. október 31.

Én folyékony szappannak használom, mert az én bőröm nagyon szárítja. Innentől kezdve lehet az illata akármilyen jó, biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 31.

Színezék. Lila színű.

Színezék. Lilás piros.