Avon

Ár:   699 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bivienn, Módosítva: 2016. február 23.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Fürdőtermékek

A piros bogyós gyümölcsök elhozzák az igazi téli hangulatot fürdőszobádba, hogy kellemesen teljenek a hideg téli esték a fürdőkádban.

• felfrissíti a tested
  • segít ellazítani az izmokat
  • illatossá varázsolja a bőröd

Mona29

2021. március 4.

Átlagos Avonos habfürdő. Kellemes illat, nagy hab, nem szárít, nem irritál. Akcióban jó áron van. Igaz az illata nem nagyon marad meg a bőrön, de egy ilyen árú habfürdőtől nem is várok többet. Amúgy gyakran újra és újra vásárolok belőle, mert érték-ár arányban verhetetlen és az illatokat gyakran váltogatják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 4.

HDorina

2017. november 28.

Tavaly egész télen ezzel fürödtem amikor a volt párommal összeköltöztünk. Így emlékezetes illata van számomra. Nagyon finom, télies illata van. Jól habzik és hidratál is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 28.

Roxxy

2017. január 3.

Annyira finom ez az illat:nekem ez az igazi kellemes,fürdőzős téli este illata.Kicsit azért lehetne tartósabb is :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

tátombák

2016. február 4.

2-3 kupaknyit szoktunk tenni a kádba, szépen habzik, de én kicsit tartósabbra számítottam. Jó sokáig elég, de az illata engem nem emlékeztet semmiféle bogyós gyümölcsre. Arra meg már ki sem térek, hogy nem frissít, nem lazít el, és nem is érződik az illata, ezt szerintem hasraütésből írták rá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 4.

illesbb

2016. február 4.

Nagyon jó illatú és jól habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 4.

Nagyon jó illatú és jól habzik.

meemee

2016. január 23.

Nagyon kellemes édeskés téli illat és nem szárít egyáltalán, kedvenc lett :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 23.

Nagyon kellemes édeskés téli illat és nem szárít egyáltalán, kedvenc lett :)

princesskate87

2016. január 6.

Valahogy nagyon ugyanolyannak érzek egypár téli avonos illatot, de amúgy nagyon kellemes,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 6.

szivecske

2015. december 29.

Egyik legjobb téli illat (vagy legalábbis decemberi)... karácsonyra emlékeztet, de mégsem a hagyományos fűszeres illatvilág, hanem bogyós gyümölcsök, de egy isteni édes beütéssel... kilóra megvett ez a habfürdő, remélem jövőre is lesz a téli kínálatban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 29.

adrika128

2015. december 21.

Ez valami iszonyat finom illat! :) Sokkal jobb, mint a katalógusban az illatminta. Engem valamiért egy áfonyás muffin illatára emlékeztet. Egyszerűen imádom, ráadásul megmarad az illata a bőrömön. Nem tudok rosszat írni róla, 5*. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 21.

bivienn

2015. december 21.

Én is imádom! Mikor lecsavartam a kupakot, hirtelen töménynek és nagyon soknak tartottam az illatát. De ez nem tántorított el, hiszen nem tusfürdőről van szó. Habfürdő lévén, mikor a kádba folyattam körülbelül egy kupaknyit, felhabozva sokkal finomabb illatot árasztott. Nem volt túl sok, sem pedig túl kevés. Pont annyit adott, amennyire akkor szükségem volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 21.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamide MEA, Cocamidopropyl Betaine
Fényvédők: Benzophenone-3
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamide MEA, Cocamidopropyl Betaine
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Limonene
Színezékek: CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.