Avon

Ár:   929 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nicimeli, Módosítva: 2016. november 15.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolás

Segít kisimítani a száraz hajvégeket és táplálni a hajat, puhábbá, selymesebbé és fényesebbé varázsolva azt.

Ár: 450 , Eladó: Devy
Állapot: félig van, Helyszín: Szigethalom, Budapest, fizetés: Személyes átvétel/posta/Foxpost/Csomagküldő
Avon Hajvégápoló Szérum argán olajjal
Ár: 300 , Eladó: kicsakera
Állapot: kb 80%-ig tele van, Helyszín: Debrecen, fizetés: Megegyezés szerint; a fizetés banki utalással, postával is küldöm, személyes átvétel is lehetséges
Avonlany

2019. április 9.

Az Avon egyik legjobb hajvégápolójáról beszélhetünk szerintem. Kellemes az illata és a hajat sem nehezíti el. Egy üveg szinte hónapokig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

SzAgika08

2019. március 26.

A legjobb hajvégápoló címet egyértelműen ez a termék nyerné el. Már jó néhány üveggel elhasználtam, hajmosás után szoktam a már megszárított hajamon használni, kb. 3-4 nyomás elég. Nagyon könnyen kifésülhető lesz tőle a hajam, összességében nem nagyon töredezik a hajam, valószínűleg ez is közrejátszik benne. A használata után nagyon sima, puha és fényes lesz a hajam, szerintem az illata is nagyon jó és sokáig meg is marad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 26.

FogiViki

2019. március 20.

Már egy-két üveggel elhasználtam. Nekem tartást ad a vékony szálú hajamnak illetve a töredezett hajvegekre szuper. Az illata is nagyon kellemes és fényt is ad a hajnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 20.

bacsotina9

2019. március 5.

Meg vagyok vele elégedve. Semmi extra, de ezért a pénzért ennyi is várható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 5.

Meg vagyok vele elégedve. Semmi extra, de ezért a pénzért ennyi is várható.

Selby

2019. február 23.

Több éve használom nagyon hatásos,mindig újra veszem.Nagyon szépen megnôtt a hajam tőle és nem töredezik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 23.

katica1988

2019. február 8.

Nagy kedvenc. Sok-sok éve használom már minden hajmosás után. Nekem évente van visszavágva a hajam de még akkor sincs eltöredezve. egyik termék ami mindig van otthon és újrarendelem. Csak ajánlani tudom. Selymes. puha hajvégek. én imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 8.

Nikolett9

2019. február 7.

Egy éve használom, már egy üveggel elfogyott. Jó illata van, azonban nem sokáig tart. A hajam selymes és fényes tőle, könnyebb kifésülni. A töredezést nem állítja meg, de balzsammal használva jó termék. Nekem bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 7.

martuska83

2019. február 7.

Érdekes ez, soha nem próbáltam, most vettem egyet, olcsó volt, de én úgy érzem tört a hajvégemen, az illatával sem vagyok maximálisan elégedett. Inkább majd kombinálva használom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 7.

Kimbike

2019. február 6.

Szerintem hasznalni nem hasznal,evekig kentem,mert az illata csodas.

Sot talan torte a hajam,bar nem biztos,hogy ez!

Megint vettem hosszu kihagyas utan,igy meglatom ez volt -e a ludas!

Hajvasalas utan szep sima lesz,ha elkened rajta,es illatos a hajad.

Ezert kap 3 csillagot!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

Szerintem hasznalni nem hasznal,evekig kentem,mert az illata csodas.

Sot talan torte a hajam,bar nem biztos,hogy ez!

Megint vettem hosszu kihagyas utan,igy meglatom ez volt -e a ludas!

Hajvasalas utan szep sima lesz,ha elkened rajta,es illatos a hajad.

Ezert kap 3 csillagot!

sweetheart

2019. február 1.

Nem tudom hogy használt e-valamit. Amíg nem szívódik be, kellemes tapintású, fényes a haj. Azután semmi. A haj töredezését nem állította meg semennyire. Az öblítés nélküli balzsam tesója pedig eszméletlenül sz@r. Az illatuk jó, de hamar elillan.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

Hidratálók: Phytantriol
Vitaminok: Panthenol

Phytantriol h I al 2 2

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.