Avon

Ár:   929 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nicimeli, Módosítva: 2016. november 15.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolás

Segít kisimítani a száraz hajvégeket és táplálni a hajat, puhábbá, selymesebbé és fényesebbé varázsolva azt.

Ár: 500 , Eladó: maryszab
Állapot: kb félig van, Helyszín: Gödöllő, fizetés: előre utalás után foxpost, postacsomagautomata, postán maradó csomag, személyes átvétel Gödöllő-Hatvan útvonalon

zsanika921222

2020. június 19.

Hosszú ideje használom már az avon összes hajra való olaját.
Szeretem ezt a terméket.
Hajmosás után a vizes hajamra szoktam kb 2 pumpálásnyit tenni (kb a hajam közepétől a végéig), könnyíti a kifésülést, és az illatát is imádom. Nekem nem hagy rajta zsíros érzetet. Megy az 5 csillag. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 19.

Hosszú ideje használom már az avon összes hajra való olaját.
Szeretem ezt a terméket.

Csutak

2020. június 18.

Hosszú évekig használtam, aztán valahogy elfelejtkeztem róla. Nemrég újra rendelhető, most már új köntösben és nem csalódtam: most is ugyanolyan jó termék. Finom illata van, a hajam beszippantja hamar. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 18.

kicsicsillag05

2020. június 10.

Nem zsírosítja a hajat, könnyű textúrájú, viszont egy szilikonos érzetet hagy maga után amit nem szeretek, így nem is használtam el, a hosszútávú használatának hatásáról ezért nincs tapasztalatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 10.

Fiszuli

2020. május 13.

Nagyon hosszú évek óta örök darab a polcomon, bár most pont egy olyan időszakban vagyok, hogy nagyjából fél éve nem nyúltam hozzá (magam sem tudom miért, nálam ez olyan rapszodikus...), és ez egyértelműen meg is látszik a hajamon. Az illata mindig is elvarázsolt, napokig lehetett érezni. Én mindig csak közvetlenül hajmosás, azaz hajszárítás után használtam. Fenék alá érő hajam van, igyekeztem tényleg mindig csak a hajvégekre kenni belőle, valóban megritkította a hajvágásokat, de természetesen csodát csak az ollótól lehet várni (legalábbis én az elmúlt pár évben kezdek ebbe beletörődni - a magam részéről). Nem nehezít, szép fényt ad, határozottan puhít és tényleg sokkal hosszabb időre tartja távol az ollót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 13.

Linda94

2020. május 6.

Sokszor használtam már és nagyon tetszik. Szerintem ez az egyik legjobb szérum töredezett hajvégekre.
Kellemes az illata. A haj gyönyörű, puha, selymes lesz tőle.
Aki sokat vasalja a haját, annak kimondottan ajánlom. Nagyon megéri az árát:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 6.

Kellemes az illata. A haj gyönyörű, puha, selymes lesz tőle.
Aki sokat vasalja a haját, annak kimondottan ajánlom. Nagyon megéri az árát:)

Kbb0403

2020. április 12.

Évek óta használom.
Nem nehezíti el a hajat,szép fényt ad neki,pihepuha tapintású lesz :-)
És imadom az illatát !

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 12.

Évek óta használom.
Nem nehezíti el a hajat,szép fényt ad neki,pihepuha tapintású lesz :-)
És imadom az illatát !

Rommie77

2020. március 1.

Semmit ne várjatok tőle. Vegyszerekkel és műanyaggal vonja be a hajszálakat, nagyon káros, és semmiféle jótékony hatása nincsen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 1.

vannabella

2020. február 21.

Régóta használom, szeretem a hatását és az illatát is. Nem lesz zsíros tapintású a hajam viszont selymes lesz tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 21.

Rebeka528

2020. január 27.

Alkoholt is tartalmaz ami használatakor is érezhető, különösebb pozitív hatását nem tapasztaltam sőt nekem se az illata nem jött be és a hajam is kissé elnehezítette/kiszárította :( nem fogom újravásárolni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 27.

pzuzi

2020. január 25.

Nagyon jó illata van puhává teszi a hajvéget. Rendszeresen használom nagyon szeretem,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 25.

Hidratálók: Phytantriol
Vitaminok: Panthenol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Phytantriol h I al 2 2

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.