Avon

Ár:   929 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nicimeli, Módosítva: 2016. november 15.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolás

Segít kisimítani a száraz hajvégeket és táplálni a hajat, puhábbá, selymesebbé és fényesebbé varázsolva azt.

Petravagyok

2021. április 28.

Réges régen szerintem ez volt az első hajvêgapolo olajam es imadtam. Az illatat, ahogy fenyes es puha es gyönyörű lesz tole a hajam. Am most újra vettem es hát... nem tudom valtoztattak-e az osszetetelen, de mintha az arnyeka lenne a reginek. 😞 Csak az illata emlekeztet rá... Nem veszem tobbet. Mintha szárítaná a hajam?! 🧐

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 28.

Beautypink

2021. április 26.

Nem szeretem általában az Avon termékeket, de ez egyszerűen a legjobb hajvégápoló amit próbáltam. Nem nehezitette el, könnyen fésülhető lett, extra jó illata és selymesen puha. Annyira imádtam tényleg jól ápolt, hogy 3 üveget is vettem következő rendelésnél. A fodrászom is megjegyezte sokkal egészségesebb a hajam vége. Kár, hogy már sehol nem találom :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 26.

bogyoesbaboca

2021. április 20.

Maskor mindig ezt használtam. Most is van itthon de elég ritkán használom mert brutal érződik az alkohol rajta. Már nem is olyan a hatása mint régen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 20.

bkriszta020414

2021. április 14.

Első hajvégápolóm volt, nagyon szerettem mert jó volt az illata és szépnek tűnt tőle a hajam, de így hogy láttam az inci-jét tuti nem veszem újra:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 14.

Tanomi

2021. március 21.

Nagyon kellemes az illata és a használatával sokkal kevesebb lett a töredezett hajvégem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 21.

lilaszilva

2021. március 7.

Csak pár olyan termék van, amit valaha is újra rendeltem az avontól, ez köztük van. Nagyon szuper szérum, abszolút érezhető és látható a hajvégeimen, ha másra váltok vagy nem használom. Szeretem, bevált. 2-3 pumpálást használok alkalmanként, igaz,hogy gyorsan fogy de akcióban megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 7.

Niki0409

2021. február 13.

Én nagyon szeretem, festett szőke hajam van és nagyon bevállt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 13.

Én nagyon szeretem, festett szőke hajam van és nagyon bevállt.

Emma23

2021. január 25.

Nagyon jót tett a hajammal. Jó az illata és szépen karban tartotta a töredezésre hajlamos hajvégem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 25.

luci_i

2021. január 4.

Szuper kis termék, nagyon jó az illata is. Fényes, puha lesz tőle a hajam a tápláltságot annyira nem érzem. Gyorsan fogy nálam, de az ára kedvező így nem zavar.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 4.

Szilviams0118

2020. november 5.

jó hajvégápoló, de nem csodaszer, teljesen átlagos, amikor jó áron van, veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 5.

jó hajvégápoló, de nem csodaszer, teljesen átlagos, amikor jó áron van, veszek.

Hidratálók: Phytantriol
Vitaminok: Panthenol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Phytantriol h I al 2 2

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.