Avon

Ár:   929 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nicimeli, Módosítva: 2016. november 15.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolás

Segít kisimítani a száraz hajvégeket és táplálni a hajat, puhábbá, selymesebbé és fényesebbé varázsolva azt.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Milike33

2022. április 27.

Megszűnt a hajveg töredezettsege.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 27.

Megszűnt a hajveg töredezettsege.

Yeliz

2022. április 7.

Régen nagyon szerettem, mindig újravettem, aztán megváltozott a csomagolás és a beltartalom is. Már nem hozta a megszokott hatást, talán az illata nyomokban hasonló, de a hatás semmiképpen sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 7.

spavanilly

2022. március 15.

2015.11.03.
Festett, száraz hajam mindenképp szelidítést igényel.Ez a termék nekem jelentősen javította a kazalhatást, szép fényt adott. Az illata is jó, de már többen is írtátok, hogy nehezen jön le a kézről...ez sajnos igaz. Szóval nálam ez az utolsó lépés a reggeli készülődésnél, szabályom: hajsimítás olajocskával csak sminkelés után! A makacssága miatt -1*

Up. :2022.03.15.
Évek óta más termékeket használtam, így ezt most, hosszú kihagyás után vettem újra. A csomagolása megújult és sajnos a beltartalom is.
Tudjátok, vártam azt a nosztalgikus érzést... Indokolatlanul hajat is mostam aznap, mikor megérkezett....
A használat első csalódását a masszív alkoholszag okozta a termék ki nyomásakor... Ezt követte a "szérum" rendkívül híggá vált állaga (a régihez képest).
Ami maradt, az egyedül az isteni illat-bár sokkal enyhébb, felhigultabb verzióban.
Megjegyzés: A hajszérum, a hajamat nem táplálta, de száradás után alkalmas volt a tincsek fényesebbé tételére. Szárító hatása miatt csak alkalmanként fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 15.

2015.11.03.

Up. :2022.03.15.

Vivi29

2022. március 12.

Régen sokat használtam, szerettem mert fényes volt a hajam,és egészségesebb volt tőle.Kicsi kell belőle,így sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 12.

Monimania26

2022. március 10.

Legjobb hajvégápoló, amit valaha használtam! Évek óta újra vásárolom. Kellemes az illata és az állaga is tökéletes. Nem nehezíti el a hajam és selymes tapintású lesz tőle, ráadásul a töredezett végek is kevésbé látszódnak. :-)))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 10.

szanikaH

2022. március 2.

Évek óta ezt használom, nagyon szeretem. Az illata kellemes, nem zsírosít, szépen ápol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 2.

b5bea

2022. február 13.

Nagyon kevés elég belőle, rettenetesen sokáig használtam, szinte sosem akart elfogyni :)) Kellemes illata van, nem zsírosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 13.

utasiszilvi

2022. január 31.

Bárki-bármit írhat az Avonról, de ez az egyik legjobb hajvégápoló! Finom az illata, nagyon jól ápol, és nem lesz tőle tocsogós a haj. Imádom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 31.

Cslauraa

2022. január 11.

Imádom!
Ha az ember ráérez a megfelelő adagolásra, szerintem tökéletes társa lehet mindenkinek.
Őszintén ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 11.

Imádom!
Őszintén ajánlom!

Ingrid18

2021. december 10.

Több üvegcsével is elhasználtam belőle, imádom az illatát is és azt is hogy puhává teszi a hajamat és sokkal kevésbé töredezik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 10.

Hidratálók: Phytantriol
Vitaminok: Panthenol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Phytantriol h I al 2 2