Avon

Ár:   929 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nicimeli, Módosítva: 2016. november 15.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hajápolás

Segít kisimítani a száraz hajvégeket és táplálni a hajat, puhábbá, selymesebbé és fényesebbé varázsolva azt.

Ár: 450 , Eladó: Devy
Állapot: félig van, Helyszín: Szigethalom, Budapest, fizetés: Személyes átvétel/posta/Foxpost/Csomagküldő
Ár: 500 , Eladó: maryszab
Állapot: kb félig van, Helyszín: Gödöllő, fizetés: előre utalás után foxpost, postacsomagautomata, postán maradó csomag, személyes átvétel Gödöllő-Hatvan útvonalon
CandyLove

2020. január 13.

Imádom az illatát és a hatását, továbbá az ára is nagyon kedvező! Hajmosás után hihetetlen száraz/szálkás a hajvégem. Megszárítom a hajamat, hajvégbe beledörzsölöm a szérumot, átfésülöm és száradás után puhává/selymessé/könnyűvé varázsolja a hajamat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 13.

pupaj

2020. január 1.

Nem rossz, de az arganolajos változat nekem jobban bejött. Kicsit olyan semmilyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 1.

Fzsani

2019. november 13.

Nagyon szeretem, szinte az egyetlen termék amit évek óta újra veszek. Nagyon puha és selymes lesz a hajvégem. Nem törik, pedig vasalni is szoktam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

nagyerika28

2019. november 4.

Ezt a terméket, csak azért hasznàltam el, hogy ne dobjam ki. Semmire nem jó. Amint elsőnek a kezembe spricceltem, feltűnt, hogy alkoholos és nem kicsit. Az alkohol, mint tudjuk, szárít, így a hajvégem szerintem szálkásabb lett, mintha semmit nem használtam volna. Eddig se jött be egy avonos cucc se, de ezután nem is próbálkozok velük, mert számomra minden termékük pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 4.

Memeke

2019. október 28.

Nagyon sokszor újra vásároltam, szeretem. Alap termék lett már nálam. Nem nehezíti el a hajvégeim, gyorsan felszívódik, nem ragad. Vasalóm a hajam így mindig kicsit megvan töredezve de ha nem használnám akkor még szárazabb lenne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 28.

Melszi

2019. október 1.

IMÁDOM! Soha nem volt a hajam ennyire puha és lágy esésű, mint ettől a szérumtól. Újra vásárlós!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 1.

CsReni

2019. szeptember 23.

Puha fenyes es konnyed lesz tolle a hajam, nekem bevalt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Puha fenyes es konnyed lesz tolle a hajam, nekem bevalt!

Kinga23

2019. szeptember 23.

Nagyon szeretem puhává fényessé teszi a hajam és nem túl drága.

Nagyon szeretem puhává fényessé teszi a hajam és nem túl drága.

TamaraS

2019. szeptember 19.

Puha és fényes lett tőle a hajam és imádom az illatát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Puha és fényes lett tőle a hajam és imádom az illatát.

birobarbara85

2019. szeptember 19.

Nagyon szeretem. Kisebb-nagyobb kihagyásokkal, de évek óta használom, főleg ősszel és télen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

Hidratálók: Phytantriol
Vitaminok: Panthenol

Phytantriol h I al 2 2

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.