Avon

Ár:   799 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. július 3.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Testápolók

"Háromfázisú testápoló olaj argánolajjal, babassuolajjal és makadámiaolajjal. Táplálja, óvja és mélyen hidratálja a bőrt, puha és komfortos érzést kölcsönöz még a száraz bőrnek is."

Cremelove

2017. szeptember 15.

Külön külön is imádtam ezeket az olajakat de így együtt a kedvencem lett, ráadásul nagyon kedvező áron szereztem be. Plusz pont, hogy nem spray kiszerelésű ezért könnyebben el tudom dolgozni mint az előzőket amiket fújkálni kellett. :) Újra veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 15.

Barbi93

2017. szeptember 9.

Eddig soha nem használtam testápoló olajat úgyhogy ez az első termékem.
Első használatakor az illata tetszett meg nagyon, finom és különleges illat.
Én enyhén nedves bőrre kenem fel az olajat így könnyen beszívódik és nem hagy maga után zsíros érzetet. Másnap délután is puha és selymes tőle a bőröm, nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 9.

Eddig soha nem használtam testápoló olajat úgyhogy ez az első termékem.
Első használatakor az illata tetszett meg nagyon, finom és különleges illat.

szabina971

2017. szeptember 8.

Nagyon vonzó volt mikor megláttam az újságban így meg is vettem :D
Az illata tetszik és nagyon jól hidratálja a nagyon száraz bőrömet. ^^
4 csillagot kap mert ragad és nehezen szívódik be :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

Nagyon vonzó volt mikor megláttam az újságban így meg is vettem :D
Az illata tetszik és nagyon jól hidratálja a nagyon száraz bőrömet. ^^
4 csillagot kap mert ragad és nehezen szívódik be :)

Rockysinger

2017. július 7.

Csalódás az egész, semmi hidratáló hatás, nagyon nehezen szívódik be az egész.. Az illata sem tetszik.. Ami persze már az én hibám nem a terméké így 2*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 7.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, BHT
Hidratálók: PEG-6
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol